توضیحات رسمی را مطالعه کنید

DMin در وظیفه مشارکت

برنامه DMIN ما به طیفی از رشته ها و منافع باز است. هدف این است که به طیف وسیعی از مشکلات در تقریبا هر منطقه از نگرانی های انسان و محیط زیست رسیدگی شود. برنامه دکترای ما اختصاص داده شده به کمک شما برای شکل گیری و ایجاد تمدن جدید جهانی است تا گونه های انسانی بتوانند یاد بگیرند که به عنوان مدیران مسئول و احترام اکوسیستم بزرگ ما سیاره عمل کنند.

در هر سطح در روند دکترا شما توسط مربیان و مربیان پشتیبانی می شود. شما لازم است که دوره های هسته ای خاصی را بگذرانید و آزادی را برای طراحی برنامه های دیگر خود را با مشورت با مربیان و دبیر مطالعات تحصیلات تکمیلی داشته باشید.

دانشجویان می توانند دوره های خود را از داخل یا خارج از محدوده خارج کنند. این بدان معنی است که اگر یک دوره وجود داشته باشد، شما باید از طریق یک موسسه دیگر از آن استفاده کنید، شما آزاد هستید که این کار را انجام دهید. دوره های فردی Ubiquity نیز برای اعتبار دکترا در دسترس هستند.

به درخواست برای برنامه DMin ما لطفا به دین تحصیلات تکمیلی، دکتر گیورگی زابو (g.szabo@ubiquityuniversity.org) که با شما تماس خواهد و بحث در مورد آرمان های خود را و پتانسیل ارسال Pathway . همه دانشجویان دکترا باید رونویسی از تحصیلات قبلی را ارائه دهند و مقاله ای را بنویسند که نشان دهنده زمینه تحقیقاتی است که می خواهند تحقیق کنند.

الزامات:

دانشجویان دکتری باید چهار دوره اصلی ارائه شده توسط دانشگاه Ubiquity را تکمیل کنند و همچنین پایان نامه دکترای خود را بنویسند. دوره های باقی مانده را می توان از Ubiquity و یا جاهای دیگر به عنوان دوره های خاص مربوط به زمینه انتخاب شده از مطالعه گرفته شده است.

4 دوره اصلی:

  • روشهای نوشتن و تحقیق پایان نامه با دکتر جورجی شابو (4 امتیاز در شخص)
  • کتاب های عالی با دکتر جیم گریسون و دکتر جورجی شابو (3 اعتبار آنلاین)
  • حکمت در لبه تمدن با دکتر جیم گریسون و دیگران (4 اعتبار در شخص)
  • آکادمی Ubequity Chartres، هر ساله در شهر چارتر، فرانسه ملاقات می کند (4 واحد شخصی)

لطفا توجه داشته باشید که حجاب در لبه انحصار تمدن و دوره های آکادمی آکادمی چارتر می تواند جایگزین دیگری با دانشگاه دیگری در نظر گرفته شود که البته با موافقت با معاون برنامه های تحصیلات تکمیلی ارائه شده است.

مجموع: 15 واحد

الزامات اعتبار

36 اعتبار باید از دوره ها تکمیل شود، به علاوه 24 اعتبار دریافت شده در پایان نامه دکترا، مجموع 60 اعتبار.

هزینه تحصیل و تحصیل

مجموع هزینه ها و هزینه ها برای کل برنامه = 18،000 دلار برای 60 هزینه اعتباری (300 دلار برای هر اعتبار) *، هزینه پایان نامه، هزینه مشاور اصلی و هزینه خارجی ناظر.

* این مجموع برای دوره ها ممکن است نوسان داشته باشد اگر دوره ها از Ubiquity خارج از مطالعه به عنوان مستقل مطالعه گرفته شده است. هزینه های انتقال کارت اعتباری 100 دلار برای هر دوره ای است که در خارج از Ubiquity گرفته شده است.

دوره های شخصی شامل هزینه های تدارکات (برای مثال هیئت مدیره و محل اقامت) که در هزینه های بالا موجود نیستند.

مقررات پذیرش

دانش آموزان باید دارای مدرک کارشناسی ارشد یا معادل آن باشند. معادل سازی شامل آموزش مستند فراتر از یک مدرک لیسانس است که معادل آن در ساعت و الزامات مربوط به یک مدرک کارشناسی ارشد است.

درخواست پذیرش پذیرش دانشگاه باید پذیرفته شود.

دانش آموزان تشویق می شوند که متعلق به یک کتابخانه پژوهشی دانشگاهی در منطقه ای که در آن زندگی می کنند باشد.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط The Wisdom School at Ubiquity University »

آخرین به روز رسانی February 11, 2019
این دوره Online
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
Price
300 USD
در اعتبار ترم.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date