Read the Official Description

مقررات پذیرش

دانش آموزان باید دارای مدرک کارشناسی ارشد یا معادل آن باشند. معادل سازی شامل آموزش مستند فراتر از یک مدرک لیسانس است که معادل آن در ساعت و الزامات مربوط به یک مدرک کارشناسی ارشد است.

درخواست پذیرش پذیری دانشگاه کامل باید با اداره ثبت احوال ثبت شود.

دانش آموزان تشویق می شوند که متعلق به یک کتابخانه پژوهشی دانشگاهی در منطقه ای که در آن زندگی می کنند باشد.

الزامات درجه

برنامه DMin شامل اعتبار 40 ترم به همراه پایاننامه است که باید طی یک دوره پنج ساله از زمان آغاز مطالعه تکمیل شود. برنامه های افزودنی برای دلایل شخصی، خانوادگی و حرفه ای مجاز است. ما توجه داریم که همه دانش آموزان ما حرفه ای با تعهدات و مسئولیت های فراوانی هستند و ما آماده ایم تا با هر دانش آموز همکاری کنیم تا اطمینان حاصل شود که زمان کافی برای تکمیل دوره تحصیل و پایان نامه وجود دارد. برنامه های کاربردی برای ادامه باید به دبیر مطالعات دکترا ارسال شود، زمانی که یک دانش آموز بیش از پنج سال زمان نیاز دارد.

هر پنج روز تکلیف شدید یا زیارت را به عنوان 4 نمره به پایان می رساند، و هر دوره آخر هفته به شدت 2 امتیاز به سمت هر مدرک تحصیلی Ubiquity محاسبه می شود. دوره های آنلاین و Retreats مجازی ممکن است به عنوان 2 اعتبار یا 4 اعتبار محسوب شود. 40 مدرک تحصیلی برای مدرک DMin مورد نیاز است. برای تکمیل این پایان نامه 14 اعتبار اضافی برای مجموع 54 اعتبار مورد نیاز برای مدرک دیپلم اعطا می شود.

نیمی از اعتبارات دوره باید تجارب یادگیری فردی (Intensives یا Pilgrimages) باشد و 50٪ دیگر ممکن است به عنوان Retreat Virtual مورد استفاده قرار گیرد. ممکن است برای دانشجویان بین المللی خاص ممنوع است.

phd wisdom studies

نیازهای شدید

برای برنامه DMin چهار سمینار زیر لازم است:

  1. حکمت و تمدن سالانه تدریس می شود

  2. روش های نوشتن و تحقیق دکترا سالانه آموزش داده می شود

  3. هر كاری كه به عنوان زمین شناسی و ذات اولیه تعلق دارد

  4. هر دوره به عنوان یکی از عرفان های عرفانی یا عرفانی شناخته می شود

سمینارهای انتخابی باقی مانده ممکن است از هر یک از پیشنهادات دوره ی دانشگاه انتخاب شوند. دانش آموزان باید Intensives Pilgrimages، Retreats مجازی را انتخاب کنند که به نوعی به موضوع پایان نامه یا زمینه خاص مورد علاقه خود کمک می کند.

دکتر جودی یوست به عنوان نماینده دانشجویان مشغول به کار است. در این ظرفیت، او به طور کلی دانش آموزان ثبت نام DMin را در مورد انتخاب یک مشاور اصلی توصیه می کند و می تواند به عنوان مشاور اصلی نیز خدمت کند. دکتر کارولین اتکینسون، دبیر مطالعات دکترا، با در نظر گرفتن دانشجویان برای شروع پایان نامه، با دانش آموز مشورت خواهد کرد.

مرور کاندید

هنگامی که یک دانش آموز حداقل سه دوره (3) دانشگاه عرفان را به اتمام رسانده است، تصمیم گرفته است تا تمرکز تحقیق را بر عهده بگیرد و یک موافقت نامه مشاوره ای را با یک مشاور اصلی آماده کرده است، دبیر مطالعات دکترا، یک بررسی کاندید را تشکیل می دهد. این جلسه شامل دانشجویان، دین، مشاور اصلی و عضو هیئت علمی انتخاب شده مناسب در زمینه پایان نامه است و ممکن است به صورت شخصی یا تلفنی باشد، بسته به نزدیک بینی جغرافیایی بین افراد درگیر.

هدف از بررسی داوطلبان برای دین و دانش آموز است که با هم ارزیابی آمادگی دانشجویان برای شروع تحقیقات انجام شود. علاوه بر این، سوالات دانش آموز و مشاور نیز مورد توجه قرار می گیرند. دانش آموز باید یک فهم اولیه از فرایند تحقیق را نشان دهد و بتواند مؤلفه های اصلی را که پایه ای برای بررسی ادبیات فراهم می کند شناسایی کند. اگر یک دانش آموز نیاز به مشاوره یا پشتیبانی بیشتری در آماده سازی برای بررسی کاندید داشته باشد، او باید با دكتر مطالعات دکترا تماس بگیرد.

مناطق غلظت DMin

محدوده ای از تمرکز وجود دارد که در آن دانش آموزان می توانند مدرک DMin کسب کنند تا زمانی که در حوزه عمومی "معنویت عقلانیت" باشد. در انتها، انتخاب شخصی به شدت شخصی است و ممکن است موضوعی باشد که در مورد آن فکر کرده اید برای برخی از زمان ها یا منطقه مورد علاقه سوزان برای اکتشاف بیشتر است. پایان نامه های موفق می توانند از تحقیقات خالص تا پروژه های خلاق هنری و / یا فعالیت های اجتماعی متنوع باشند. به عنوان مثال، می توان یک رویداد خاص عرفانی، تاریخی یا منطقه ای از نگرانی های معنوی را تحقیق کرد. می توان یک پروژه هنری مانند یک قطعه موسیقی یا هنر را توسعه داد و آن را نوشت. می توان در یک فعالیت خاص اجتماعی فعالیت کرد مانند رفتن به هند برای کار با کودکان محروم و نوشتن آن. این یک تصمیم است که باید انجام دهید، در پایان، پایان نامه کار شماست و نیاز دارد که منعکس شود که شما چه چیزی هستید و آنچه که برای رشد علمی و معنوی شما مهم است.

همانطور که در مورد فوکوس فکر می کنید، لطفا بدانید که تعدادی از دانشکده های دانشگاه Ubiquity با تخصص های قابل توجه در طیف گسترده ای از مناطق تمرکز وجود دارد که می تواند به عنوان مشاوران اصلی خدمت کند.

ممکن است که ناحیه تحقیق شما خارج از حوزه ی هر دانشکده دانشگاه Ubiquity باشد. در اسرع وقت ثبت نام کنید تا بتوانید راهنمایی های لازم را برای آنچه که ممکن است بخواهید در مورد موضوع پایان نامه خود پیدا کنید و چه کسی را که ممکن است به عنوان مشاور اصلی انتخاب کنید راهنمایی کنید.

شرایط تحصیلی برای مدرک DMIN

دانش آموزان باید پایان نامه خود را توسط مشاور ارشد تایید کرده و تا 5 ژانویه سال تحصیلی به دكتر تحقيقات دکترا منتقل كنند. تسلیم باید حاوی صفحه با امضای مشاور اصلی باشد.

هزینه دانشجو و تمام تعهدات مالی به دانشگاه Ubiquity باید به طور کامل پرداخت شود و تکمیل تمام الزامات مربوط به درجه باید در هفته سوم فوریه سال تحصیلی تکمیل شود.

دانش آموزانی که شرایط لازم برای فارغ التحصیلی را پس از تاریخ شروع ژوئن کامل می کنند می توانند به عنوان مدرک تحصیلی فارغ التحصیلی درخواست رونویسی کنند و در واقع عنوان دکترا را در اختیار داشته باشند. تحصیلات و تحصیل در ماه ژوئن بعد آغاز می شود یا اگر دانش آموز برنامه ریزی برای شرکت در مراسم فارغ التحصیلی نداشته باشد، به دانشجویان ارسال خواهد شد.

Program taught in:
انگلیسی
Last updated November 6, 2018
این دوره
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Request Info
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Application deadline

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
End Date