Read the Official Description

برای اثربخشی بیشتر وزارت مجهز شده است.

دکتر ما از وزارت دعوت مردان و زنان به مرحله عمیق تر به مطالعه از ورد، به گسترش دیدگاه های خود را در شیوه های وزارت، و برای پیوستن با یک جامعه جهانی از پزشکان وزارتخانه در گفت و گو و مطالعه به خاطر انجیل. این برنامه انعطاف پذیری طراحی شده و مناسب برنامه و نیازهای حرفه ای وزارت تمام وقت.

دکتر ما از وزارت در خدمت کلیسای خدای زنده با تقویت صلاحیت حرفه ای افراد در رهبری وزرا از طریق ادغام نظریه های پیشرفته با عمل معاصر است.

این یک برنامه حرفه ای در نظر گرفته شده برای افرادی که در تمام وقت حرفه ای وزارت مسیحی هستند، مانند شبان و کارکنان معنوی، کشیش، معلمان مسیحی، مبلغان، کارگران در سازمان parachurch و مبشرین، داخلی و بین المللی است.

که در آن می توانید به این درجه من را؟

DMin طراحی شده است به منظور افزایش مهارت های حرفه ای از کسانی که در حال حاضر در وزارت تمام وقت مشغول اند؛ این برنامه در سرویس، sutdents را قادر می سازد برای تکمیل درجه در حالی که گرفتن حداقل زمان به دور است. به این ترتیب، هدف این درجه یکی از تعمیق حرفه کنونی شخص به جای آماده سازی برای یک شغل آینده است.

چه خواهد شد بخوانم؟

دوره های DMin همه در یک هفته جلسه فشرده ارائه شده (آن را طراحی نشده است به یک برنامه مسکونی) در محوطه دانشگاه دیرفیلد در ماه مارس، جولای و نوامبر ارائه شده است. این دوره ها مطالعه شخصی قبل و بعد از اجرای یک طرح که ترم به وزارت دانش آموز اعمال می شود. استثنا به ماهیت غیر مسکونی از برنامه گاهی ساخته شده است؛ صحبت کردن با پذیرش این استثنا.

TED های در روند ارائه یک رویکرد کوهورت اصلاح شده جدید به آموزش و پرورش DMin بر اساس میل وزارت است. علاوه بر غلظت انتخابی ما، این گروه های نیاز خواهد داشت که نیمی از برنامه با دیگران که همه در تنظیمات وزارت خیلی مشابه هستند گرفته شده است. برنامه کوهورت و محتوای دوره از پیش تعریف شده خواهد شد. باقی مانده از دوره های کار خواهد شد از ارائه مورد نیاز و انتخاب به طور منظم صورت گرفته است. گروه های در حال حاضر برای کلیسای بزرگ شبان ارشد زیر جهت برنامه ریزی دکتر Knute Larson و بهداشت و درمان دین یاران تحت هدایت دکتر روی Bebee.

دکتر وزارت هسته - 12 ساعت

 • MN 9550 وزارت احیاکننده (PM، LM، PC، روابط عمومی) * -یا-
 • MN 9555 تمهیداتی برای ماموریت ها و بشارت (ME) * 3 ساعت سیستماتیک الهیات، عهد جدید، عهد عتیق و یکپارچه دوره های آموزشی (BT) 6 ساعت
 • MN 9990 وزارت و ماموریت های پژوهش 3 ساعت

* باید به عنوان یکی از سه دوره اول گرفته شده

دکتر غلظت وزارت - 12 ساعت

چهار دوره در یک منطقه از غلظت: موعظه، رهبری و مدیریت وزارت، مراقبت معنوی، ماموریت و بشارت، و یا پرستشگاه. کسانی که در دسته وزارتخانه پاستورال طور کلی ممکن است هر ترکیبی از دوره انتخاب کنید و یا از روابط عمومی، LM، مناطق کامپیوتر.

 • وزارتخانه معنوی (PM) این رده بندی کلی که اجازه می دهد تا دانش آموزان به انتخاب دوره هسته از هر یک از غلظت روابط عمومی، کامپیوتر، و یا LM است.
 • موعظه (PR) این غلظت بر اعلام کلام خدا-exegetically صدا، روح توانمند و فرهنگی مربوطه. مناسب برای هر کسی که نقش آن در درجه اول اعلام.
 • مراقبت معنوی (PC) از طرف رابطه از وزارتخانه در این زندگی غلظت خانواده، مداخله در بحران، مسائل اخلاق زیستی و تشکیل معنوی تاکید کرد. مناسب برای کارکنان کلیسا، مشاوره کارکنان مرکز، و یا کشیش پزشکی است.
 • رهبری و مدیریت وزارت (LM) این غلظت بر قابلیت های لازم برای رهبری و سازماندهی وزارتخانه در زمینه های تغییر، جنگ، چشم انداز، ارزش های اصلی، و انگیزه در حال توسعه. مناسب برای نقش های مختلف معنوی و کسانی که در وزارت و یا ماموریت های رهبری سازمانی است.
 • ماموریت و بشارت (ME) در این غلظت، مسائل مربوط به ماموریت مسیحی تاکید-جهان بینی، وزارت میان فرهنگی، کلیسا، و بافت شهری. مناسب برای مبلغان، کشاورزان کلیسا، کارکنان parachurch، و دیگران در بشارتی و یا وزارت میان فرهنگی است.
 • نظامی روحانیون (MC) این غلظت خاص مشترک بین TED های و شاخه های ارتش آمریکا طراحی شده برای حال حاضر در خدمت روحانیان نظامی که مایل به تمرکز بر روی روحانیت در برنامه خود است. اطلاعات دقیق در مورد این غلظت در دسترس از دفتر پذیرش است.

دروس اختیاری - 6 ساعت

کامل 6 ساعت از وزارت دروس اختیاری.

پروژه بزرگ - 6 ساعت

نقطه اوج برنامه DMin یک پروژه بزرگ است. این پروژه بزرگ در نظر گرفته شده برای کمک به دانشجویان الهیاتی فکر می کنم در مورد وزارت با نیاز آنها را به اعمال مفاهیم و روش های جدید برای وزارتخانه های آنها. پیشنهاد برای پروژه باید به طور رسمی توسط دو خواننده دانشکده، مدیر برنامه، و حقوق بشر در کمیته تحقیقات تایید شده است. یکی دانشکده خواننده خواهد شد به عنوان مربی / اولین خواننده به دانش آموز در طول مدت پروژه تعیین شده است. پروژه بزرگ باید در یک موضوع مناسب به غلظت دانش آموز باشد.

پژوهش دکترای پروژه

MN 9991 دکترای پژوهش پروژه (دو بار در 3 ساعت هر)

پیش نیاز برای ورود به این برنامه چیست؟

متقاضیان برای برنامه DMin نیاز دارند به:

 • دارای کارشناسی ارشد در رشته الهیات و یا دیگر شرایط در سطح کارشناسی ارشد قبول است (نگاه کنید به پیش نیاز کامل برای جزئیات بیشتر).
 • حداقل معدل تجمعی از 3.0 در مقیاس 4.0 برای کار تمام کارشناسی ارشد دست آورده است.
 • توصیه از چهار نفر زیر (به صورت الکترونیکی از طریق نرم افزار آنلاین ارسال شود): (1) سرپرست وزارت، (2) همکار وزارت، (3) رهبر دراز بکش، (4) رئیس هیئت مدیره کلیسا، استاد، رسمی فرقه و یا آشنایی حرفه ای .
 • حداقل سه سال تجربه وزارت تمام وقت سازگار پس از دریافت MDiv یا معادل آن بود. استثنا می تواند برای تجربه وزارت قبل از دریافت MDiv ساخته شده است.
 • گرفتن و ارسال نمرات از آزمون قیاس میلر (MAT).
 • آیا پیش شرط معادل مطالعه 9 ساعت ترم از دوره های تحصیلات تکمیلی متناسب با غلظت انتخاب شده است.
 • از آنجا که برنامه به شدت وابسته به مهارت های کامپیوتری است، متقاضیان باید قادر به استفاده از یک برنامه پردازش کلمه فعلی باشد. مالکیت یک کامپیوتر رومیزی یا لپ تاپ مورد نیاز است، همراه با قابلیت های اینترنت و ایمیل.

دستورالعمل ویژه برای متقاضیان بین المللی

شما نیاز به پاسخگویی به دفتر مقررات خدمات مهاجرت و شهروندی در به دست آوردن یک F-1 (دانش آموز) از طریق. این نیاز به اطلاعات پذیرش اضافی و کاغذ بازی. متقاضیان بین المللی که زبان اول انگلیسی نیست باید نمرات از آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) ارسال کنید.

همه دانش آموزان برنامه DMin بین المللی، از جمله دانش آموزان بازدید DMin و دانش آموزان از کانادا، در حال حاضر مورد نیاز برای ورود به ایالات متحده آمریکا با ویزای F-1. دانش آموزان مسکونی DMin (یعنی زندگی در یا نزدیک دیرفیلد و در نظر گرفتن دوره ترم طول) باید با الزامات ویزا همان برنامه دیگر متقاضیان مسکونی (بخش پذیرش را ببینید) مطابقت داشته باشد.

دانشجویان غیر مسکونی DMin (یعنی، رفت و آمد به دانشگاه دیرفیلد بر اساس دوره های دوره) هم باید ویزای F-1 به دست آورد. دانش آموزانی که در ایالات متحده به دنبال مدرک دکترای وزارت بدون ویزای F-1 وارد کنید به طور بالقوه توانایی خود را برای تکمیل درجه و دوباره وارد ایالات متحده آمریکا را به خطر اندازد. F-1 ویزای معتبر تا زمانی که هنگام ورود دوباره به ایالات متحده به منظور مطالعه هر پنج (5) ماه حداقل یک بار رخ می دهد باقی می ماند. ویزای جدید مورد نیاز خواهد بود اگر هنگام ورود دوباره می کند در این فاصله زمانی رخ نمی دهد. از این رو، پیشرفت تمام وقت برای DMin دانشجویان غیر مسکونی بین المللی به عنوان مصرف حداقل یک دوره در هر یک از سه جلسه (پاییز، بهار، تابستان) در هر سال تعریف شده است.

Program taught in:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
4 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline