توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه دکترا هنرهای معاصر (DMA) پیشرفته ترین دوره ارائه شده در دانشکده موسیقی در James Madison University . این برنامه طراحی شده است تا فارغ التحصیلان را در آموزش عالی با استفاده از تاکید بر آموزش و ادبیات همراه با عملکرد پیشرفته یا انجام مهارت ها، در آموزش عالی ترغیب کند. این برنامه به دنبال کاندیدایی است که دارای بالاترین سطح پیشرفت در انجام / عملکرد و تدریس است.

دوره سه ساله نیاز به تکمیل 60-72 ساعت اعتبار دارد، از جمله نیازهای اصلی و تمرکز. یک نیاز اقامت دائم دو ساله وجود دارد. در سال سوم تحصیل، دانش آموزان DMA باید امتحانات جامع کتبی و شفاهی را امتحان کنند.

مدارک ارائه شده

دکتر هنرهای معاصر (DMA)

غلظت

 • انجام
 • کارایی
  • منطقه برنج
  • منطقه ضربه ای
  • منطقه پیانو
  • منطقه رشته ای
  • منطقه آواز
  • مساحت چوب

DMA خود را در JMU کسب کنید

ما به دنبال کاندیدایی هستیم که دارای بالاترین سطح پیشرفت در انجام / عملکرد و تدریس است.

اهداف درجه

دانش آموزانی که از برنامه DMA فارغ التحصیل می شوند (با تمرکز در عملکرد، آموزش و ادبیات و یا انجام، آموزش و ادبیات) می توانند:

عملکرد، آموزش و ادبیات و ادبیات:

 1. استفاده از تسلط موسیقی و فنی را از طریق اجرای رپرتوار پیشرفته در زمینه تخصص (ابزار یا صدا) نشان می دهد.
 2. ایجاد و ارائه آموزش موثر آموزشی.
 3. تجزیه و تحلیل انفرادی استاندارد، اتاق و مجسمه ساز در محدوده تخصص دانشجویی (instrumental or voice).
 4. بطور موثر در مورد موسیقی از طریق a) نوشتن و b) صحبت کردن بطور موثر ارتباط برقرار کنید.

انجام، آموزش و ادبیات و ادبیات:

 1. اجرای مهارت های موسیقی و فیزیکی را از طریق اجرای رپرپرایز پیشرفته در زمینه تخصص (ابزار یا آوازی) نشان می دهد.
 2. تکنیک های تمرین موثر را با تهیه نماینده مجله در زمینه تخصص (ابزار یا آوازی) نشان می دهد.
 3. ایجاد و ارائه آموزش موثر آموزشی.
 4. با ارائه نمره های پیشرفته در ساختار هنری و رسمی موسیقی، از طریق مطالعه ی نمره در زمینه ی تخصص دانش آموزان، تفسیر کنید.
 5. بطور موثر در مورد موسیقی از طریق a) نوشتن و b) صحبت کردن بطور موثر ارتباط برقرار کنید.

درخواست مورد نیاز

مهلت درخواست

 • این برنامه یک فرآیند دو بخش است. متقاضیان باید به دانشکده فارغ التحصیل و دریافت کمک کنند.
 • این برنامه در تاریخ 1 سپتامبر باز خواهد شد و مهلت مهلت 30 مارس است.

برنامه شروع می شود

 • سقوط

متن

 • رونوشت های غیر رسمی از تمام موسسات پس از دوره متوسطه باید با استفاده از نرم افزار الکترونیکی خود آپلود شوند و ممکن است برای اهداف بازبینی بخش های اداری استفاده شوند. در صورت پذیرش پذیرش ، به شما هدایت می شود و مجبورید که مدرک کارشناسی ارشد JMU را یک رکورد رسمی از هر موسسه ای که از آن به عنوان مدرک دریافت شده برای پذیرش شما نهایی شده است، ارسال کنید. رونوشت ها به صورت رسمی در نظر گرفته می شوند اگر به طور مستقیم از موسسه صادر کننده به JMU ارسال شوند.

مورد نیاز برنامه

درجه نیاز به تکمیل حداقل 90 (90) ساعت اعتبار از جمله:

 • 18 - 24 ساعت از آموزش کاربردی (اگر 18 گرفته شده، 6 مورد انتخابی مورد تایید)؛
 • 22 ساعت ادبیات، تحلیل، و سمینارهای موضوعی؛
 • 18 ساعت سخنرانی، اسناد و روش تحقیق؛
 • 6 ساعت آموزش و پرورش؛ و
 • 20 ساعت دوره های خاص منطقه.
 • در طول برنامه تحصیلی، دانش آموزان با استعداد فوق العاده ممکن است با معاینه و / یا انتقال حداکثر 30 اعتبار ساعت را کسب کنند. پس از اتمام کار تمام دوره و سه رمان، دانش آموزان DMA باید امتحانات کتبی و کتبی کامل را امتحان کنند.

الزامات آزمون

 • یک گوش دادن به جای GRE است. TOEFL 88 مبتنی بر اینترنت (570 مقاله)

امتحان ورودی

 • قبل از هفته اول کلاس ها، تمام متقاضیان باید امتحانات تشخیصی دانشکده موسیقی JMU را در تاریخ موسیقی، نظریه نوشته شده و آموزش گوش فرا دهند. نتایج برای قرار دادن و مشاوره استفاده می شود. تقاضانامه های کارشناسی در زمینه هایی که مستقیما به این معاینه ها مربوط می شود، ممکن است لازم باشد که آنها را قبل از اعطای کمک های کارشناسی ارایه نمایند. قبل از درخواست برای فارغ التحصیلی، کمبود لازم است.

دستیار

 • منبع اصلی کمک به تحصیل در رشته تحصیلات تکمیلی از طریق کمکهای تحصیلی توسط مدرسه است. کمک های آموزشی در هر سال به طور رقابتی اعطا می شود. با توجه به ماهیت آموزشی مدرک DMA در James Madison University ، تمام دانشکده های دکترا شامل انواع تجربیات آموزش تحت نظارت خواهد بود؛ کمک به استادان در کلاس ها و / یا مسئولیت تدریس یک کلاس، تدریس درس های کاربردی (برای هنرمندان) و اجرای گروه ها (برای هادی ها). علاوه بر کمک هزینه تحصیلی، کارشناسی ارشد شامل جایزه تحصیلی می شود. کمک های کامل یا جزئی ممکن است اعطا شود. دستیارهای کامل پرداخت می شود برای 24 اعتبار در هر سال و همراه با مصارف حدود 14،800 در سال است. "

برنامه تحصیلات تکمیلی ما به دو قسمت تقسیم می شود: برنامه تحصیلات تکمیلی و برنامه دانشکده موسیقی (مطمئن شوید که هیچ گام را از دست ندهید):

 1. درخواست مدرسه فارغ التحصیل شامل یک فرم درخواست با هزینه 60 دلار می باشد. اگر شما یک متقاضی بین المللی هستید، لطفا پیوندها را در وب سایت تحصیلات تکمیلی به اسناد اضافی مورد نیاز برای شما پیگیری کنید. برای درخواست تحصیلات تکمیلی به اینجا مراجعه کنید.
 2. برنامه دانشکده موسیقی شامل اسناد زیر و ویدیو پیش نمایش داده شده از طریق Acceptd همراه با هزینه 30 دلار است:
  • رشته تحصیلی یا رزومه (شامل لیستی از کارآفرینان برای اعمال و انجام متقاضیان).
  • بیانیه های 3-4 صفحه ای از اهداف آموزشی و حرفه ای و علاقه شما به برنامه نوشته شده است.
  • رونوشت های غیر رسمی. توجه داشته باشید که مدرسه فارغ التحصیل مستلزم رونوشت رسمی برای آنها نیست، مگر آنکه قبلا توسط دانشکده موسیقی پذیرفته شده باشد. اگر شما یک متقاضی بین المللی هستید و امتیازات غیر رسمی و نمرات غیر رسمی TOEFL مانند عکس ها را مشاهده می کنید، لطفا آنها را در صورت موجود بودن نیز ارسال کنید.
  • ضبط ویدئوی آزمایشی اولیه (برای انجام MM و DMA انجام وظیفه) و یا نمونه کارهای نمونه های نمونه (فقط برای بازیگران اصلی MM) و یا یک ویدئو آزمون آموزش (برای MM فقط در آموزش موسیقی). برای کسب اطالعات در مورد این پیشزنی، لطفا منطقه / ابزار خود را در «شروع یک برنامه» بالا انتخاب کنید. قبل از شروع درخواست، ممکن است الزامات مورد بررسی را بررسی کنید. اگر ابزار شما در منوی کشویی ذکر نشده است، لطفا با وب سایت دانشکده موسیقی تماس بگیرید و با اعضای هیات علمی در منطقه خود تماس بگیرید. JMU نکته وب سایت: متقاضیان آموزش موسیقی که دارای مدرک کارشناسی در موزیک از موسسه تایید شده NASM نیستند، همچنین باید یک آزمون ویدیویی را در مورد ابزار کاربردی خود ارائه دهند.
  • از همه متقاضیان خواسته خواهد شد که اسامی و آدرسهای ایمیل سه نفر را که از ما بخواهند نامه های محرمانه ای از توصیه ارسال کنند ، ارائه دهیم . برای متقاضیان آموزش موسیقی، حداقل باید یکی از ناظران / مدرسانی باشد که آنها را آموزش می دهد (مانند مدرس دبیرستان). توصیه های دیگر باید متخصصین باشند که کار شما را مانند معلم اعمال شده یا سایر استادان کالج می دانند.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط James Madison University »

آخرین به روز رسانی May 7, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
Duration
تمام وقت
Price
1,184 USD
هزینه تحصیلات تکمیلی (در هر ساعت اعتبار): ویرجینیا رزیدانس - 452 دلار؛ غیر مجاز ویرجینیا - 1184 دلار
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019