Read the Official Description

نشانه یک برنامه مدرن دکترای پیشرفته نه تنها تحقیقاتی است که آن را تولید می کند بلکه همچنین میزان موفقیت تحصیلی دانشجویان فارغ التحصیل را نیز فراهم می کند. SHTM با ارائه اولین مدرک حرفه ای D.HTM در جهان، دانشجویان را برای موقعیت های رهبری در حرفه های انتخابی خود آماده می کند.

shtm11

برنامه D.HTM برای آکادمیک، مدیران ارشد صنعت و کارمندان ارشد در سازمان های مهمانداری و گردشگری دولتی و غیر دولتی طراحی شده است. از زمان آغاز آن در سال 2007، این برنامه جذب متخصصین علاقه مند به تقویت حرفه های خود، از متخصصین با تجربه و نمایندگان دولتی به دانشگاهیان است. تمرکز خاص آسیا، ترکیب منحصر به فرد از موضوعات و تحقیقات و الگوی تحویل انعطاف پذیر، متخصصان صنعت را قادر می سازد تا مهارت های خود را در حالی که در نیروی کار باقی می مانند، توسعه دهند.

D.HTM توسعه یافته برای برآورده ساختن نیازهای فزاینده هر دو از صنعت و دانشگاه، تقاضای رو به رشد برای مدارک تحصیلی جدید سنگین را برآورده می کند. این برنامه فارغ التحصیلان را برای پیشرفت حرفه خود با توسعه نوآوری، خلاقیت و مهارت های تحقیقاتی در زمینه آسیایی آماده می کند. فارغ التحصیلان این برنامه پیشرفته، نقش های علمی و صنعتی ایفا می کنند که منجر به افزایش مهارت ها و آرمان های رهبری می شود.

Program taught in:
انگلیسی
Last updated May 7, 2018
این دوره
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
2.5 - 5 
Part-time
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Application deadline

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
End Date