Read the Official Description

این درجه ترمینال در زمینه مدیریت کسب و کار برای کسانی که مایلند به دنبال شغلی در زمینه هایی مانند آموزش، پژوهش، مشاوره و سطح بالا کسب و کار و / یا مدیریت دانشگاه است. CIBU یکی از چند دانشگاه ACICS تایید برای برنامه DBA در ایالات متحده است. تنها درصد کمی از دانشجویان واجد شرایط تا کنون رسیدن به این سطح قابل توجهی از موفقیت است.

شرایط پذیرش

متقاضیان برای برنامه باید قبلا مدرک کارشناسی ارشد به دست آورده. درجه باید از CIBU، یک موسسه یا با ارتباط منطقه ای یا ملی به رسمیت شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش، و یا یک مدرسه خارجی / مجوز / توسط آژانس نظارت مناسب در کشور مبدا تنظیم معتبر باشد. درجه خارجه خواهد شد بررسی و ارزیابی قرار برای تعیین اینکه آیا آنها از شرایط تحصیلی لازم از مدرک کارشناسی ارشد را تامین کند.دانش آموزان فاقد کارشناسی ارشد، هر چند داشتن معادل دانشگاهی خود را در دوره های کار مناسب، ممکن است ثبت نام برای پذیرش درخواست. حداقل تسلط به زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی به شرح زیر است: TOEFL (IBT) -79. IELTS-7.0. و یا TOEIC-750. CIBU یک GRE GMAT آزمون و یا نیاز ندارند. برای ارزیابی دقیق از الزامات مورد نیاز برای پس زمینه خود، لطفا با دفتر پذیرش.

انتقال اعتبار

حداکثر سطح فوق لیسانس اعتباری انتقال 65 واحد چهارم (درجه پس از کارشناسی) است. اعتبار انتقال در دوره کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی CIBU برنامه (MBA) بر اساس، و باید تست برابری برای همه دوره ها را برآورده کند. حداکثر سطح دکترا دوره انتقال پذیرفته می شود دو (یا 10 واحد چهارم). اعتبار انتقال مورد بررسی توسط ثبت نام و کمیته DBA برای تصویب.

برنامه های مورد نیاز

حداقل 80 واحد چهارم (16 دوره) باید در CIBU تکمیل صعود به درجه دکترا. از این تعداد، 70 واحد چهارم باید در دوره سطح دکترا باشد. در مجموع 145 واحد چهارم (دوره سطح 29 کارشناسی ارشد) بعد از مدرک کارشناسی به اضافه ارائه یک پایان نامه باید برای فارغ التحصیلی به پایان رسید. دانش آموزانی که MBA خود را در CIBU را تکمیل کرده اند را در مجموع 16 دوره تر (80 واحد در سه ماهه) به همراه پایان نامه را.

سابقه و هدف مورد نیاز مقدماتی

دانش آموزان بستری در برنامه DBA باید شواهدی از توانایی خود به دنبال کار در سطح کارشناسی ارشد در سطح دکترا را نشان دهند. بنابراین، دانش آموزان را تشویق به داشتن مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی، مدیریت و یا حوزه های مربوط.اگر کمبود در آماده سازی زمینه دانش آموز وجود دارد، CIBU خواهد ترم مقدماتی بیشتر بر اساس مورد به مورد نیاز، با استفاده از نتایج ارزیابی اعتبار و امتحانات مهارت اداره و نظم و انضباط در مناطق عملکردی مدرج شده توسط دانشکده.

شهریه

شهریه هر دوره عنوان شده است. تعداد دوره برای تکمیل این برنامه ممکن است در تعداد واحد منتقل شده و دوره ها از موسسات دیگر بستگی دارد. - کمک درسی در هر دوره و یا intersession 1،680 = $ - کمک درسی تمام وقت در هر سه ماه (2 courses- حداقل) = 3360 $ - ادامه هزینه ثبت نام در هر سه ماه 2،000 * $ - شهریه کامل برای تمام برنامه (16 دوره) = $ 26880 به استثنای کسر ممکن برای اعتبار پذیرفته از نهادهای انتقال واجد شرایط. ** مداوم ثبت نام دوره که اجازه می دهد تا برای حمایت از دانش آموزان دانشکده از طریق مراحل نهایی خود را از پایان نامه است.جلسات در صورت لزوم با رئیس امور آکادمیک، و همچنین کمیته پایان نامه دکترایش را گذاشته. نامزدهای ممکن است پایان نامه خود را در طول این مرحله تکمیل و یا همچنان به توسعه پایان نامه خود را در طول زمان، با استفاده از راهنمایی های اعضای هیات علمی، کتابخانه ها، پایگاه های داده، شبکه، سردبیران، ناشران، و دیگر منابع در دسترس از طریق ثبت نام در این دوره.

ثبت نام عضویت

دانش آموزان ممکن است برنامه خود را در هر سه ماهه دانشگاهی شروع می شود. ژانویه 1، مارس 1، ژوئن 1، 1 سپتامبر.
Program taught in:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
18 - 24 
پاره وقت
تمام وقت
Price
26,880 USD
شهریه کامل برای تمام برنامه (16 دوره)
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019