دکتر مدیریت بازرگانی

California Miramar University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکتر مدیریت بازرگانی

California Miramar University

برنامه دکترا مدیریت بازرگانی طراحی شده است تا مدیران و رهبران را با چشم انداز جهانی که بر استفاده از رویکرد عملی و نظری تأکید داشته باشد، طراحی کند.

برنامه هسته، تمرکز و دوره ریاست دانشگاه در اطراف این هدف سازماندهی شده است. تکمیل موفقیت آمیز پروژه های کلاس و تکلیف به مهارت های تحقیقاتی و کشف دانش جدید به عنوان دانش آموزان برای یافتن راه حل هایی برای مشکلات در محیط همیشه در حال تغییر در حال حاضر نیاز دارد.

اهداف برنامه

اهداف برنامه دکترا مدیریت بازرگانی (DBA) این است که دانش پژوهان را برای توسعه و تیزکردن نظریه های مدیریت برای افزایش سهم خود در آموزش و پرورش مدیریت و آموزش تمرین کنند. دانش آموزان دانش پیشرفته ای از ادبیات و تئوری را در زمینه اصلی خود به دست می آورند، که پایه ای برای تخصص خود می باشد. آنها دانش تئوری و عملی از مهارت های تحقیق پیشرفته ای که برای انتشار در مجلات علمی پیشرو ضروری هستند، داده می شود. الزامات

مدرک دکترا (DBA) نیاز 66 فارغ التحصیل ترم تحصیلی بالاتر از مدرک کارشناسی ارشد. دوره های آماده سازی پایان نامه 12 برابر کل اعتبارات مورد نیاز است. امتحان جامع قبل از تصویب پیشنهاد پایان نامه مورد نیاز است. غلظت

California Miramar University مدرک دکتری کسب و کار (DBA) را در چهار حوزه تمرکز ارائه می دهد، به دانش آموزان امکان می دهد که تمرکز خود را بر آنچه که به رشد و توسعه حرفه ای آنها معنا می بخشد تمرکز کند.

  • دارایی، مالیه، سرمایه گذاری
  • تجارت بین الملل
  • بازار یابی
  • مدیریت استراتژیک

مدیریت مالی

نیروی انسانی هر سازمان - خصوصی، عمومی، مذهبی یا شرکتی - منابع مالی آن است. مدیران باید بدانند که چگونه به مدیریت و تخصیص منابع برای اطمینان از سودآوری درازمدت و سلامت سازمانی. این تمرکز کمک به دانش آموزان در توسعه این مهارت های ضروری است.

تجارت بین الملل

"اقتصاد جهاني" مستلزم آن است كه مديران بازرگاني داخلي و خارجي از شركتهاي فرهنگي، اقتصادي، سياسي و حقيقي كسب و كار و مهارتهاي مديريتي لازم براي تصميم سازي در يك زمينه بين المللي مطلع باشند. این تمرکز بر عناصر ضروری برای درک و مدیریت سازمان های بین المللی تمرکز دارد.

بازار یابی

تمرکز بازاریابی با تمرکز بر مدیریت بازاریابی و تحقیق بازاریابی فراتر از مبانی است. دوره ها دانش آموزان را فرصتی برای ارتقاء مهارت ها و دانش های موجود و به دست آوردن مهارت ها و دانش های جدید برای مدیریت کل محدوده چرخه زندگی محصول را در یک روش استراتژیک صدا، سیستماتیک، اخلاقی و قانونی فراهم می کند.

مدیریت استراتژیک

این تمرکز افراد را آماده می کند که به دنبال موقعیت های عالی رهبری در کسب و کار هستند یا کسانی که به دنبال مشاوران کسب و کار و سایر سازمان ها هستند. رهبران و مشاوران سرشناس آینده باید خود را برای دیدن و ارزیابی "تصویر بزرگ" آماده و فکر کنند و عمل کنند "به طور استراتژیک". رهبران مهارت های تفکر تحلیلی و استراتژیک را در اوایل حرفه خود توسعه می دهند. مشاوران مشغول حل مشکلات با شرکت های مشتری خود هستند، همیشه با درک مفاهیم استراتژیک از آنچه که انجام می دهند، و در نهایت ممکن است به شرکت ها کمک کند تا استراتژی های خود را توسعه و اجرا کنند. غلظت در مدیریت استراتژیک دانش آموزان را برای چنین شغلی آماده می کند. به همین دلیل است که ما می گوئیم مدیریت استراتژیک حرفه ای است، نه یک شغل. برنامه تحصیلی

فارغ التحصیلان باید با موفقیت 66 ساعت اعتباری را که در زیر ارائه شده است، تکمیل کنید:

دوره های اصلی

هزینه

  • هزینه تحصیل در واحد: 606 دلار
  • هزینه تحصیل در واحد 3 واحد: 1،818 دلار
  • هزینه تحصیل در کل برنامه: 39،996 دلار (66 واحد)

* کتاب های درسی خود را شامل نمی شود ما منابع را برای پیدا کردن کتاب های درسی پیشنهاد می کنیم.
* این برنامه در حال حاضر واجد شرایط برای کمک مالی فدرال از طریق کمک های تحصیلی یا وام های دانشجویان دوره چهارم نیست.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی February 17, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
39,996 USD
Locations
آمریکا - San Diego, California
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - San Diego, California
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات