Read the Official Description

متخصصان کسب و کار به دنبال سوپر تخصص تخصص و رهبری خود را در زمینه خود را بیش از یک دکترا از کسب و کار (DBA) نگاه کنید.

3 سال DBA مدرک حرفه ای برای کارشناسان کسب و کار است که بر روی تجربه شما در بخش ایجاد خواهد کرد و تفکر انتقادی و مهارت های تحقیقاتی خود را به بالاترین سطح گسترش دهید. این دوره به طور خاص طراحی شده است تا شما را قادر سازد تا پروژه تحقیقاتی خود را به منظور ایجاد تاثیر در حوزه کاری خود، آغاز، اجرا و پیاده سازی کنید.

تحت هدایت یک سرپرست دانشگاهی، شما روش های تحقیق مناسب را در نظر بگیرید، یک پیشنهاد تحقیقاتی، یک بررسی ادبی انتقادی و یک پایان نامه را تهیه کنید که توسط کارشناسان بین المللی شناخته شده در این زمینه در نظر گرفته شود.

تکمیل مدرک دکتری مدیریت کسب و کار یک نشانگر قانع کننده از موفقیت شما در تحقیقات کاربردی و سهم مهم در دانش جدید در منطقه شما است.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان DBA ممکن است در سطوح مختلف مدیریت و تحقیقات در سازمان های خصوصی و دولتی کار کنند.

محدوده های اصلی مطالعه

در حالی که این دوره هیچ رشته ای ندارد، این شامل مطالعات تحصیلات تکمیلی است، به ویژه در بررسی ادبیات انتقادی، معرفی روش های تحقیق، روش های کیفی یا کمی و توسعه طرح تحقیقاتی همراه با واحد تحقیقاتی پایان نامه مربوط به DBA.

روش های ارزیابی

انتصابات دوره ی آموزشی شامل ارزیابی پیشرونده می شود. نامزدها در هر واحد بر اساس وظایف نوشته شده و شفاهی ارزیابی می شوند. این ممکن است بررسی ادبیات، گزارش ها، سخنرانی ها، مطالعات موردی، مطالعات تحقیقاتی و / یا طرح ها باشد. جزئیات کامل تکالیف در راهنمای اطلاعات واحد برای هر واحد موجود است.

داوطلبان دکترای پایان نامه را بیش از دو بلوک هشت واحد تدریس خواهند کرد. پس از ثبت نام در واحد کارشناسی ارشد، کاندید یک دوره تأییدی را که بیش از شش ماه معادل تمام وقت است، خدمت خواهد کرد. تأیید کاندیدا شامل یک بررسی ادبی با توضیح دقیق از مسائل مربوط به تحقیق و همچنین یک روش پیشنهادی است.

این پروژه تحقیقاتی بیش از 16 واحد تدریسی انجام خواهد شد. با تکمیل واحد پایان نامه نهایی، انتظار می رود که نامزد تحلیلی پایان نامه برای بررسی توسط دو کارشناس مستقل و بین المللی شناخته شده در زمینه تحقیقات مرتبط است.

روش های تدریس

دانشجویان دانشگاه در ارتباط با چهره به چهره با سرپرستان و دیگر کاندیداهای دکترا روبرو هستند. برخی از واحد ها فعالیت های آنلاین، کلاس ها، سخنرانی های پیش ضبط شده و / یا زنده را ارائه می دهند. روش آموزش ممکن است از واحد به واحد متفاوت باشد.

گزینه ی مطالعه آنلاین تعاملی است و تلاش می کند تا همکاری و احساس جامعه را ترویج کند. دانش آموزان ممکن است آنلاین سخنرانی های پیش ضبط شده و / یا زندگی می کنند، مواد مطالعه الکترونیکی، انجمن های گفتگو آنلاین و کلاس های مجازی دریافت کنند. روش آموزش ممکن است از واحد به واحد متفاوت باشد.

در هر دو حالت تحصیلی در رشته های دانشگاهی و آنلاین، یک رابطه قوی حرفه ای بین کاندیداها و ناظران آنها تقویت خواهد شد.

Program taught in:
انگلیسی
Last updated March 2, 2018
این دوره Campus based
Start Date
مارس 4, 2019
جولای 2, 2019
Duration
تمام وقت
Price
27,600 AUD
3000 دلار برای هر واحد دانشجویان بین المللی.
By locations
By date
Start Date
مارس 4, 2019
End Date
مارس 4, 2022
Application deadline
Start Date
جولای 2, 2019
End Date
جولای 2, 2022
Application deadline
می 21, 2019
Start Date
اکتبر 2019
End Date
اکتبر 29, 2021
Application deadline

مارس 4, 2019

Location
Application deadline
End Date
مارس 4, 2022

جولای 2, 2019

Location
Application deadline
می 21, 2019
End Date
جولای 2, 2022

اکتبر 2019

Location
Application deadline
End Date
اکتبر 29, 2021