دکتر مدیریت بازرگانی (DBA)

عمومی

شرح برنامه

دکتر مدیریت بازرگانی (DBA)

مأموریت موسسه آموزش افراد است که به مدیریت و رهبری سازمان های جهانی کمک خواهند کرد.

از دبیر علمی خوش آمدید

امروزه بسیاری از این نظریه ها را مطرح می کنند که DBA به قرن بیست و یکم در مورد MBA به نیمه دوم قرن بیست و یکم می پردازد. بدون مشارکت در این بحث، قطعا این مورد است که محیط کار با پیشروی تاریخی مواجه است. رهبران کسب و کار و دولت در همه جا با موقعیت های جدید مواجه می شوند که برای نظریه ها، شیوه ها و راهبردهای گذشته به نظر نمی رسد پاسخ ها را ارائه دهند. تغییر همچنان به سرعت و تاثیرات جهانی شدن، در یک زمان عمیق و ظریف، بر همه نهادها و سازمان ها تاثیر می گذارد. رهبران دیگر نمی توانند به راحتی به اعمال دانش دست یابند، بلکه باید دانش خود را در سازمان های خودشان هدایت کنند که به عمل و سیاست خاص خود در شرایط خود واقف هستند. به عبارت دیگر، امروزه رهبران کسب و کار باید قادر به انجام تحقیقات مربوط به کار باشند. این DBA طراحی شده است که نامزدها را با این قابلیت تجهیز کند.

دکترای بین المللی دکترای مدیریت بازرگانی ( SBS ) گزینه ای برای سازمان ها و افراد برای بهبود عملکرد کسب و کار خود را از طریق ایجاد یک ظرفیت برتر برای تحقیق و حل و فصل سازمان یافته در حین طراحی و انجام تحقیقات اصلی ارائه می دهد.

این مدیران ارشد را با مهارت های لازم برای استفاده از روش تحقیق در حال حاضر به مسائل نگرانی شرکت ها و بهبود مهارت های تحقیق و مشاوره نامزدها متصل می کند.

ما از شما دعوت می کنیم تا مزایای زیادی را که برنامه نیمه وقت SBS DBA برای حرفه شما ارائه می دهد را در نظر بگیرید.

برت ولفس، Ph.D.

دبیر علمی

DBA در مقابل دکترا

DBA از یک دکتر از فلسفه (Ph.D.) متفاوت است از تمرکز خود در تمرین، سیاست یا استراتژی، در محیط کار فرد فرد. هر دكترائی شامل توسعه ی اصلی کار اصلی می شود. با این حال، یک دکترای حرفه ای مانند DBA نیاز به نوع دیگری از توسعه تحقیقاتی از Ph.D. برای یک Ph.D.، تحقیق باید سهم قابل توجهی در زمینه دانش داشته باشد. برای DBA، تحقیق نیاز به سهم قابل توجهی در تمرین، سیاست یا استراتژی دارد. تحقیقاتی که در DBA انجام می شود به موضوع کسب و کار (ها) قابل اجرا است و در زمینه عمل حرفه ای انجام می شود.

ویژگی های DBA ما

هدف

برنامه مدیریت دکترا تلاش می کند تا نظریه و عمل را در تصمیم گیری در سازمان های پیچیده بپیمایند تا به این موسسات کمک کنند تا با تغییرات سازگار شوند و پایه های بقای بلند مدت را بگذارند.

بررسی اجمالی

در برنامه DBA، متخصصان صنعت و آکادمیک بر مهارت و دانش اصلی دانشآموختگان سطح پایه، به منظور ارتقای سطح بالایی از مهارت در انجام پژوهشهای کاربردی، عدم شناختن ادبیات نظری و کاربردی در یک رشته انتخابی کسب و کار و ویژگیهایی که برای آموزش دانشگاه ضروری هستند، . فارغ التحصیل DBA دانش و مهارت های حیاتی برای موفقیت در آموزش دانشگاه ها و دانشگاه ها، در خدمت حرفه و جامعه، در پیشرفت حرفه ای آینده، و در دست آوردن اعتبار و مهارت های ضروری برای مشاوره و مدیریت کسب و کار خواهد شد.

برنامه دبیرستان DBA برای برآورده ساختن نیازهای ویژه کارشناسان حرفه ای دانشگاهی و کسب و کار است که انگیزه برای گسترش دانش و مهارت های خود را برای برآوردن نیازهای مدرن سازمان های مدرن طراحی می کنند. این برنامه برای خدمت به نیازهای دانش آموزان توانا، بدون در نظر گرفتن تمرکز آنها طراحی شده است.

مطالعات دکتری طراحی شده است تا متخصصان پر مشغله بتوانند نیازهای حرفه و خانواده را تعادل دهند. دانش آموزان با تکمیل دوره ها، در طول تعطیلات آخر هفته، و کار آنلاین، شرایط برنامه را برآورده می کنند.

دلایل کلیدی که شما باید SBS DBA را در نظر بگیرید

دلایل زیادی وجود دارد که چرا شما در حال برنامه ریزی بین المللی DBA هستید. شاید همیشه رویای شما برای رسیدن به اوج آموزش عالی است. این می تواند چالش انجام تحقیقات جامع در منطقه ای است که در آن پرشور هستید و همچنین رضایت از مشارکت در جهان دانش و عمل حرفه ای. شاید تلاش شما برای توسعه شخصی و پیشرفت حرفه ای است.

دلایل هر دوی شما، احتمالا یکی از مهمترین تصمیماتی است که تا کنون بر روی چالش یک برنامه دبیرستان در سطح جهانی قرار گرفته است. در اینجا چند دلیل کلیدی وجود دارد که چرا SBS International DBA یک برنامه برنده است.

شهرت SBS

SBS دارای مدرک تحصیلی مدیریتی و کسب و کار است. برنامه DBA در SBS دو بار توسط شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های بازرگانی (ACBSP) و مجمع بین المللی کسب و کار کالج (IACBE)، که توسط شورای عالی اعتباربخشی تحصیلی (CHEA) به رسمیت شناخته شده، تأیید شده است.

استادان ما رهبران در تحقیق و عمل هستند، به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا در زمینه های مختلف پیشرفت کنند.

SBS با پیوندهای تحقیقاتی همکاری خود با صنعت ارتباط قوی دارد.

منابع آموزشی موثر

یک عنصر کلیدی برای یادگیری موفقیت آمیز در سطح دکترا، دسترسی و دسترسی به اطلاعات است. بسته آموزشی گسترده SBS شامل کتاب های درسی، خواندن الکترونیکی، مقالات پژوهشی و کتاب های راهنمای است. علاوه بر این، شما می توانید با استفاده از منابع کتابخانه ای گسترده SBS از جمله پایگاه داده های گسترده آنلاین خود برای دسترسی سریع به هزاران مجله کامل متن، مقالات پژوهشی، خلاصه، مصاحبه های کنفرانس و مقالات خبری استفاده کامل کنید. این امکانات منابع آنلاین به عنوان یکی از بهترین های دنیا شناخته می شود.

نتایج یادگیری چشمگیر

نتیجه نهایی از طریق این DBA دقیق به این معنی است که شما نه تنها دانش و تخصص پیشرفته را توسعه می دهید، بلکه می توانید توانایی های صحی را در مشاوره مدیریت، تحقیقات عملی درون شرکت و همچنین تحقیقات علمی که منجر به انتشار کار در مجلات دائمی بین المللی تحسین شده است. نامزدها توسط 50٪ کارهای درس و 50٪ تحقیق انجام می شود.

انعطاف پذیری

این برنامه می تواند حداقل 2.5 سال طول بکشد اما حداکثر شش سال ممکن است مجاز باشد. با انجام دوره های آموزشی در آخر هفته ها، شما می توانید در یک کار تمام وقت کار کنید. کارگاه های آموزشی در هر دو ماه به صورت پیش بینی شده است. بنابراین شما می توانید آنها را در تقویم خود برنامه ریزی کنید. انعطاف پذیری زمان - یک ویژگی حیاتی است که متخصصان شلوغ واقعا قدردانی می کنند.

ساختار برنامه

دکتر اداره بازرگانی یک برنامه درس و برنامه تحقیقاتی است که می تواند حداقل دو سال و نیم تکمیل شود.

جزء دوره های آموزشی شامل سال اول است. دوره های آموزشی در کلاس درس در یک مدل کارگاه فشرده با تماس چهره به چهره انجام می شود. همه دوره ها با تکالیف نوشته شده ارزیابی می شوند. انتقال بین مرحله فدرال و فاز تحقیق توسط کاندید رضایت بخش از مجموعه پیشنهادات تحقیقاتی ارزیابی شده (یکی برای هر پروژه تحقیقاتی) است.

در تکمیل رضایت بخش واحدهای دوره کارشناسی که در سال اول برنامه ریزی شده، نامزدها وارد مرحله تحقیقاتی می شوند که در آن پروژه های تحقیقاتی فردی و تحت نظارت شرکت می کنند. خروجی هر پروژه تحقیقاتی یک مقاله پژوهشی سبک و قابل انتشار است. نمونه کارهای مقالات پژوهشی برای بررسی خارجی ارائه می شود.

الزامات پذیرش DBA

متقاضیانی که درخواست ورود به برنامه DBA را دارند معمولا باید انجام شوند:

  • یک مدرک MBA یا معادل آن از یک دانشگاه معتبر یا معادل آن؛

یا

در جایی که سایر مدارک تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد برگزار می شود، متقاضیان می توانند درخواست تکمیل یک پروگرام برنامۀ معتبر (معمولا دوره های تعیین شده از یک برنامه MBA) را تکمیل کنند.

یا

یک مدرک لیسانس یا مدرک کارشناسی با افتخار حداقل 2A از یک دانشگاه معتبر یا موسسه عالی تحصیلات عالی؛

و

  • تجربه قابل ملاحظه (حداقل 5 سال) در سطح اجرایی / مدیریتی. تمام کاندیداهای DBA باید بتوانند آموزش و / یا عملکرد حرفه ای خود را برای انجام تحقیقات در سطح دکترا نشان دهند. آنها باید قادر به نشان دادن موفقیت در حرفه خود تا به امروز باشند و سند چگونگی برنامه DBA را در برنامه های شخصی یا حرفه ای خود برای آینده بیان کنند.
  • تمام متقاضیان DBA باید یک طرح 1000 کلمه ای از موضوع موضوع / ایده پیشنهاد پیشنهادی خود را به عنوان بخشی از درخواست ثبت نام پذیرش خود ارسال کنند.
  • تمام داوطلبان داوطلب باید دارای دستورالعمل زبان انگلیسی، صحبت کنند

یا

مدرک تحصیلی حداقل تا 90 نمره تافل را ارائه دهید.

تصمیم نهایی مربوط به واجد شرایط بودن، پذیرش شرایط و زمینه های تحقیق برای برنامه DBA با SBS Swiss Business School . تمام متقاضیان باید در طول برنامه ایمیل / اینترنت داشته باشند.

درخواست ONLINE @ www. SBS .edu

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

SBS Swiss Business School is a pioneering management institution dedicated to preparing students for the careers of the global economy in International Management, Finance, Marketing and other fields. ... اطلاعات بیشتر

SBS Swiss Business School is a pioneering management institution dedicated to preparing students for the careers of the global economy in International Management, Finance, Marketing and other fields. We are a quality-driven niche player. اطلاعات محدود