دکترا امور تجارتی (DBA) یک دکترای حرفه ای است که به دانشجویان امکان می دهد تا برنامه درسی جامع در مدیریت کسب و کار پیشرفته را با تمرکز قوی بر نام تجاری و کارآفرینی مطالعه کنند. این آمادگی ایده آل برای کسانی است که مایل به انجام کسب و کار خود و یا نقش رهبری در بخش دولتی یا خصوصی هستند. دکترا توسط Ecole Superiéure de Gestion اعطا شده است، که بخشی از دانشکده مدرک پاریس پاریس، یکی از مدارس کسب و کار برتر فرانسه است.


برای DBA DBA است


برنامه DBA به دانش آموزانی که قبلا دارای مدرک کارشناسی ارشد در زمینه کسب و کار و یا یک منطقه مرتبط بوده و مایلند که با داشتن مدارک تحصیلات تکمیلی متخصص، تمایل خود را بیشتر تشخیص دهند.


مزایای دریافت DBA چیست؟


فقط نخبگان در هر زمینه یک دکترا را به دست می آورند. تکمیل این دوره به شما امکان می دهد تا کارفرمایان آینده نگر را نشان دهید که شما یک رهبر در زمینه خود هستید و قادر به تفکر خلاق و اصلی هستید.

برنامه درسی برنامه


برنامه درسی دوره دکتری مدیریت بازرگانی شامل دوره های زیر است:


• نام تجاری طراحی و استراتژی
• مدیریت برند و مارک های لوکس
• کارآفرینی و مدیریت کسب و کار کوچک
• کارآفرینی: راه اندازی مشاغل جدید
• کارآفرینی بین المللی
• کارآفرینی آنلاین
• روش های پژوهش
• سمپوزیوم دکترا


شش دوره ابتدایی در سال اول و دو باقی مانده در ابتدای سال دوم آموزش داده می شود. دانش آموزان باقی مانده از سال دوم کار بر روی پایان نامه خود را تحت نظارت سرپرست دکترای خود را صرف. البته معمولا 3 سال است، اما دانشجویان می توانند پایان نامه خود را هر زمان پس از اتمام سال دوم ارائه دهند.

ساخت برنامه

هر موضوع هشت هفته طول می کشد. جزء آموزش یافته این دوره به عنوان یک سری از سمینارهای آنلاین سازماندهی شده است. پیش از هر دانش آموز سمینار، چندین مقاله کوتاه یا عبارات کتاب را برای خواندن و بازبینی ارسال خواهد کرد. در طی این سمینارها آنها می توانند با آموزگاران و دانش آموزان همکاری کنند. ارزیابی بر اساس کیفیت مشارکت دانش آموزان در انجام وظایف مشترک و بحث های گروهی خواهد بود.


شما می توانید انتظار داشته باشید تا حدود 12 - 15 ساعت در هفته در دوره کار صرف. یک سمینار آنلاین زنده در هر هفته به مدت سه ساعت برگزار خواهد شد. این امر برای دانش آموزانی که قادر به شرکت در این سمینار نیستند ثبت می شود. دانش آموزان می توانند انتظار داشته باشند هر هفته حداقل 5 تا 6 ساعت به طور آنلاین صرف کنند، به گفتگوهای انجمن و خواندن مطالب آنلاین کمک کنند.

شرایط ورودی


شما باید قبلا دارای مدرک کارشناسی ارشد در زمینه کسب و کار یا یک منطقه مرتبط با آن هستید. کاندیدانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته دیگری می باشند، ممكن است پذیرفته شوند، در صورتی كه دارای مدرك مدیریتی نیز باشند.


چشم انداز فرصت های شغلی

DBA شما را برای یک کارآفرینی عالی در سطوح مختلف از جمله مدیریت اجرایی، مدیریت برند، مدیریت فروش و بازاریابی، مشاوره، تحصیل یا تحقیق آماده خواهد کرد.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
این دوره آنلاین, واقع در پردیس
Start Date
اوت 2020
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
5,200 GBP
GBP3000.00 / year برای یادگیری از راه دور
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2020
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2020