در باره

بورس تحصیلی

Khalifa University of Science and Technology ارائه کمک هزینه تحصیلی به فارغ التحصیلان (GRTA) برای حمایت از دانشجویان واجد شرایط بین المللی که در برنامه های فارغ التحصیل شرکت می کنند.

این بورس تحصیلی، پاداش و مزایای سخاوتمندانه ای را شامل می شود:

 • پوشش کامل هزینه های تحصیل
 • بیمه درمانی برای دانشجویان تحت ویزای دانشگاه خلیفه.
 • پشتیبانی برای شرکت در کنفرانس های پژوهشی بین المللی.
 • کمک هزینه ماهیانه ماهانه برای بورس تحصیلی GRTA به شرح زیر است (موضوع تغییر):

افتتاح برنامه!

ما شروع به شروع برنامه های کاربردی از اول نوامبر 2018 برای دریافت بعدی در اول سپتامبر 2019 خواهیم کرد.

دکترا فلسفه در مهندسی (Ph.D. in Engineering) درجه به نامزدها که موفق به انجام دوره های آموزشی و اجزای تحقیق از برنامه اهدا شده است. دانش آموزان ملزم به تکمیل برنامه های دوره های پیشرفته مهندسی هستند. آنها همچنین نیاز به انجام تحقیقات مستقل از یک منطقه تخصصی در مهندسی دارند. نامزدهای این درجه تحت نظارت محققان با تجربه و انتظار می رود که ابتکار عمل خود را در رویکرد و نوآوری خود در کار خود نشان دهند. Ph.D. نامزدهای آماده و ارائه پایان نامه در منطقه انتخاب شده خود را. تحقیقات ممکن است در موضوعات مختلفی مطرح شود که در حوزه تمرکز مشخص شده توسط دانشگاه مورد بررسی قرار گرفته است.

یک کاندید که به برنامه می آید ممکن است برای درخواست دکترای خود تصمیم بگیرد در مهندسی با غلظت / تخصص در یکی از زمینه های مهندسی ذکر شده در زیر و یا برای دکترای بین رشته ای / چند رشته ای است. در مهندسی (یعنی بدون تخصص):

 • مهندسی هوا فضا
 • مهندسی پزشکی
 • مهندسی شیمی
 • زیرساخت های مدنی و مهندسی محیط زیست
 • مهندسی برق و کامپیوتر
 • سیستم های مهندسی و مدیریت
 • علوم و مهندسی مواد
 • مهندسی مکانیک
 • مهندسی هسته ای
 • مهندسی نفت
 • روباتیک

عنوان درجه و غلظت انتخاب شده بر روی دیپلم (گواهینامه) و رکورد تحصیلی (رونویسی) دانش آموزانی که انتخاب تخصص خاصی را مشخص می کنند، مشخص می شود. با این حال، برای دانش آموزانی که ترجیح می دهند که به دنبال رشته های بین رشته ای / رشته ای از تحقیقات باشند، که به شدت تشویق می شود، زیرا به آنها اجازه می دهد که مرزهای تحقیق خود را در زمینه های مختلف گسترش دهند، تنها عنوان درجه در دیپلم و رونویسی دانشجو.

اهداف

اهداف آموزشی برنامه (PEOs) عبارت های گسترده ای هستند که تجربیات حرفه ای و حرفه ای را که فارغ التحصیلان در طی چند سال تحصیلی در آن شرکت می کنند، توصیف می کند. PhD در برنامه مهندسی با هدف تولید فارغ التحصیلان با آمادگی انضباطی و توانایی:

 1. Synthesize دانش علمی و فنی مهندسی برای شناسایی، شکل دادن و حل چالش های پژوهشی و به طور موثر انتشار نتایج به انواع مخاطبان.
 2. در سراسر رشته های مختلف کار کنید و تمرکز فردی خود را در زمینه تحصیلی، حرفه ای و حرفه ای افزایش دهید.
 3. در کنار آخرین پیشرفت های علم و مهندسی، که به پیشرفت دانش برای به نفع جامعه کمک می کند، متمرکز شوید.

نتایج یادگیری

نتایج یادگیری دانش آموزان (SLO) جامع، اظهارات گسترده ای است که مربوط به دانش، مهارت ها و جنبه های شایستگی است که انتظار می رود یک فرد یادگیرنده قبل از فارغ التحصیلی بداند و بتواند آن را انجام دهد. دانش آموزانی که فارغ التحصیل دکترا در مهندسی هستند قادر به:

 1. وسعت مناسب و عمق دانش را که در مرز رشته ها و زمینه های تخصص آنهاست، نشان دهید.
 2. انجام و دفاع از تحقیقات مستقل مستقل که به اهمیت دانش در زمینه کمک می کند و منجر به مقالات علمی با کیفیت قابل چاپ می شود.
 3. درک و ارزيابي متدولوژي ها و تکنيک هاي متنوع براي حل مسائل بحرانی در پژوهش.
 4. بررسی، توجیه و ارزیابی جنبه های مختلف راه حل یک مشکل پیچیده مهندسی.
 5. به طور موثر و حرفه ای، در قالب های کتبی و شفاهی، مفاهیم اصلی زمینه و کار خود را به مخاطبان مختلف انتقال دهید.
 6. تعهد به رفتار اخلاقی در تحقیقات و فعالیت های حرفه ای نشان می دهد.
 7. به طور موثر در محیط های چندرسانه ای مشترک همکاری کنید.

ساختار و الزامات کلی

برنامه دکترا در رشته مهندسی شامل دو جزء اصلی است:

 • دوره های تحصیل شده Component: دانش آموز مورد نیاز است که یک برنامه مطالعات پیشرفته را تکمیل کند. این شامل حداقل 24 اعتبار ساعت (8 دوره 3 اعتبار ساعت در هر).
 • مولفه تحقیق: دانش آموز مورد نیاز است که یک تحقیق مستقل در یک حوزه مهندسی انجام دهد. این شامل حداقل 36 ساعت اعتبار است.

برای دریافت جایزه دکترا در رشته مهندسی، دانش آموز باید شرایط زیر را برآورده کند:

 1. دوره های آموزشی: دانشجویان باید نیازهای دوره های تدریس این برنامه را که شامل حداقل 24 ساعت اعتباری است که باید با حداقل CGPA (میانگین امتیاز تجمعی) 3.00 از 4 به تصویب برساند. این همچنین شامل دو اعتبار صفر دوره های سمینار پژوهشی PhD.
 2. امتحان واجد شرایط نوشته شده (WQE): پس زمینه فنی دانش آموز توسط امتحان مقدماتی ارزیابی می شود که بعد از پایان ترم دوم دوم پس از پذیرش دانشجوی تمام وقت در برنامه دکترا و قبل از پایان ترم چهارم در مورد یک دانش آموز نیمه وقت.
 3. آزمون پیشنهاد تحقیق (RPE): علاوه بر رعایت دوره های آموزشی و الزامات WQE برنامه، دانش آموز باید آماده ارائه و ارائه پیشنهاد تحقیق و ارائه RPE شفاهی قبل از اینکه مجاز به پیشرفت بیشتر در برنامه باشد. این امتحان شفاهی قبل از پایان ترم چهارم برای دانش آموزان تمام وقت و قبل از پایان ترم 6 برای دانش آموزان نیمه وقت باید تکمیل شود.
 4. پایان نامه: دانش آموزی که در حال بررسی پیشنهادات تحقیقاتی است، باید پایان نامه تحقیق اولیه را تکمیل و با موفقیت در آزمون Viva voce دفاع نماید.

خلاصه ای از دکترا در ساختار برنامه و برنامه های مهندسی

دسته بندی

ساعت اعتبار مورد نیاز است

هسته برنامه

3

انتخابی برنامه

21

سمینارهای پژوهشی PhD

دکتری پژوهشی PhD

36

جمع

60

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Khalifa University of Science and Technology »

آخرین به روز رسانی اکتبر 16, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
4 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019