دکتر فلسفه در مهندسی عمران

University of British Columbia - Faculty of Applied Science

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکتر فلسفه در مهندسی عمران

University of British Columbia - Faculty of Applied Science

مهندسی عمران یک رشته مهندسی حرفه ای است که با طراحی، ساخت و نگهداری محیط طبیعی و ساختمان ساخته شده است. این یک میدان بسیار وسیع از چندین رشته نظری مانند مهندسی محیط زیست، مهندسی ساخت و ساز، مهندسی ژئوتکنیک، مهندسی هیدرولیک، مهندسی مواد، مهندسی ساخت و ساز و مهندسی حمل و نقل است. بسیاری از زیر شاخه های مهندسی عمران بسیار وسیع هستند و از زیر رشته های قابل تشخیص بیشتر تشکیل شده اند. به عنوان مثال، مهندسی هیدروکنولوژی شامل مهندسی منابع آب، مهندسی دریایی و مهندسی ساحلی است.

برنامه دکترای فلسفه در مهندسی عمران (Ph.D.) یک برنامه پیشرفته تحصیلی مبتنی بر دانش آموزانی است که مایل به دنبال برنامهی تحقیق مستقل در زمینه مهندسی عمران هستند. دکتر فلسفه در مهندسی عمران در زمینه های تخصصی در دسترس است:

 • مواد مهندسی عمران
 • مکانیک سیالات محیطی
 • مهندسی سیستم های زیست محیطی
 • مهندسی محیط زیست
 • مهندسی ژئوتکنیک
 • مهندسی هیدروکنولوژی
 • مدیریت پروژه و ساخت و ساز
 • مهندسی سازه و زلزله
 • مهندسی حمل و نقل

توجه داشته باشید که تخصص در برنامۀ درجه یا در متن رونوشت نمی شود. تکمیل موفقیت آمیز Ph.D. درجه نیاز به تکمیل 30 اعتبار از دوره های کارشناسی فراتر از درجه کارشناسی، با محدودیت های مختلف و الزامات ارائه شده در زیر، و همچنین یک دکترا پایان نامه. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با دفتر پشتیبانی دانشجویان مهندسی عمران تماس حاصل فرمایید.

الزامات کارشناسی

Ph.D. برنامه نیاز به تکمیل حداقل 30 اعتبار از دوره های کارشناسی فراتر از سطح کارشناسی و تکمیل موفقیت آمیز Ph.D. پایان نامه (CIVL 699) (که خود هیچ اعتبار دانشگاهی ندارد). اکثر دانش آموزان معمولا 18 رشته از دوره کارشناسی ارشد خود را در نظر می گیرند، و تنها 12 ریاضی از دوره های کارشناسی در رشته Ph.D. خود برنامه

30 اعتبار از دوره های آموزشی مورد نیاز زیر است:

 • 500 سطح دوره حداقل 24 اعتبار از دوره های فارغ التحصیل (شماره 5XX) دوره ها باید تکمیل شود، که حداقل 12 واحد در مهندسی عمران (برچسب CIVL 5XX) باشد.
 • CIVL 597. همه دانش آموزان مجبورند یک بار در بخش مناسب CIVL 597 Seminary فارغ التحصیل (1 اعتبار، علامت Pass / Fail) ثبت نام کنند؛ با این حال، آنها در طول زمان خود در برنامه تشویق به شرکت در جلسات سمینار (بدون ثبت نام بعدی) می شوند.
 • CIVL 592. حداکثر 6 اعتبار از طریق CIVL 592 مطالعات هدایت می شود.
 • CIVL 598. حداکثر 6 اعتبار ممکن است از طریق CIVL 598 موضوع در مهندسی عمران گرفته شود. (این ها دوره هایی است که هنوز توسط مجلس دانشگاه تایید نشده است).
 • دوره های سطح 300/400. حداکثر 6 اعتبار از 300 یا 400 دوره سطح ممکن است گرفته شود.
 • دوره های 100/200 سطح. دوره 100/200 سطح ممکن است برای اعتبار به برنامه استفاده نشود.
 • تخصص مورد نیاز نیازهای دوره کارشناسی برای هر منطقه تخصص، ممکن است در زمینه های تخصصی یافت شود.

دانش آموزان ملزم به تایید انتخاب دوره خود را از مشاور ویژه خود و یا سرپرست تحقیق هستند.

مقررات کاردانی

طرح كارشناسي قبل از ثبت نام برای هر دوره، تمام Ph.D. دانش آموزان مجبور به مشورت با سرپرست تحقیق یا مشاور ویژه در رابطه با یک طرح دوره کارشناسی، و در نتیجه تایید برنامه را تأیید می کنند. دانش آموز ابتدا باید یک طرح پیشنهادی را که لیست دوره های پیشنهادی و برنامه ریزی شده را فهرست می کند، با در نظر داشتن در دسترس بودن البته (نه همه دوره ها ارائه می شود هر سال) و مدت که در آن داده شده است (برنامه ریزی دوره را ببینید) و ممکن است شامل تغییرات اصلی هسته و معافیت های دوره به شیوه ذکر شده در زیر. این اطمینان را به نیازهای اعتباری البته، مقررات مربوط به دوره کار، یک بار مناسب و انتخاب مناسب و بدون درگیری های برنامه ریزی را تضمین می کند.

حداقل علائم درس حداقل در 68٪ در هر دوره مورد استفاده برای اعتبار مورد نیاز است. امتحانات تکمیلی به دانشجویان فارغ التحصیل نشده است: یک دوره که در آن نمره کمتر از 60٪ بدست می آید ممکن است برای جایگاه بالاتر، با تایید وزارت و G + PS تکرار شود. دانش آموزی که دارای امتیاز کمتر از 68٪ در بیش از 3 اعتبار است یا کسانی که میانگین میانگین کمتر از 80٪ را در رشته های تحصیلی گرفته شده در Ph.D. برنامه به طور معمول نیاز به عقب نشینی برای پیشرفت تحصیلی نامناسب است.

اخراج دوره اعتبارات انتقال به Ph.D. اعطا نمی شود دانش آموزان. در عوض، ممکن است براساس دوره های پیشین، معافیت های مربوط به نیاز 30 اعتبار اعطا شود. دانشجویانی که دوره های فارغ التحصیل را در حالی که در یکی دیگر از واحد های UBC یا یک دانشگاه دیگر ثبت نام کرده اند، مورد نیاز دوره را بر اساس یک رشته از سوی سرپرست تحقیق مورد ارزیابی قرار خواهد داد: معافیت ها ممکن است برای حداکثر 18 اعتبار از دوره کارشناسی ارزیابی شود، حداقل 74٪، با موافقت وزارت و G + PS.

جایگزینی دوره Core اگر دوره معادل قبلا گرفته شده باشد، یک دوره هسته ممکن است با یک دوره انتخابی جایگزین شود.

انتخاب دوره های انتخابی دوره های انتخابی ممکن است از لیست دوره های انتخابی مورد تأیید برای تخصص خاص، CIVL 592 (که باید با یک معلم خاص تنظیم شود)، بخش مربوطه CIVL 598 (در صورت وجود) و / یا دوره های دیگر از جمله 300/400 سطح دوره های کارشناسی و دوره های خارج از مهندسی عمران. با این حال، فراتر از دوره های انتخابی تصویب شده، انتخاب نهایی دوره های انتخابی، نیاز به تایید مشاور ویژه را، معمولا در زمان تصویب طرح دوره کارشناسی. در تمام اوقات، نیازهای و محدودیت های مربوط به دوره های گروهی باید به شدت مورد توجه قرار گیرد.

رساله دکتری

تمام Ph.D. دانشجویان باید ثبت نام و ثبت نام در CIVL 699 پایان نامه دکترا برای تکمیل Ph.D. پایان نامه. پایان نامه تحت هدایت نظارت پژوهشی تهیه شده است. به منظور تکمیل پایان نامه، دکتری Ph.D. دانش آموزان ملزم به موفقیت در چهار مرحله عالیه هستند:

 • آزمون جامع
 • دفاع پیشنهاد
 • پیشرفت به نامزدی
 • دفاع پایان نامه

اینها به نوبه خود مشخص شده اند:

معاینه جامع دانش آموز باید با موفقیت آموخته امتحان جامع را به منظور شروع با آماده سازی یک پیشنهاد پایان نامه. هدف از این بررسی ارزیابی درک دانش آموزان از اصول علمی و مهندسی در حوزه انتخاب شده و همچنین امکان تحقیق مستقل و اصلی است. این معاینه تنها پس از تکمیل 30 روز اعتبار درسی مورد نیاز می باشد و باید طی 24 ماه از ثبت اولیه در برنامه گرفته شود. معاینه شامل معاینه کتبی برگزاری خانه می شود و به دنبال معاینه دهی درون دوربین می تواند تا سه ساعت طول بکشد. کمیته بررسی جامع آزمون را طبق دستورالعمل های اداره انجام می دهد. کمیته شامل یک صندلی است که توسط سرپرست تحقیق، سرپرست تحقیق و حداقل دو عضو دیگر تعیین شده توسط سرپرست تحقیق در مشاوره با رئیس دانشی تشکیل شده است. این صندلی توصیه های کمیته را به صورت کتبی به سرپرست معاونت برای انتقال به G + PS ارسال می کند.

دفاع پیشنهاد پس از اتمام موفق جامع آزمون، دانشجوی آماده ارائه پیشنهاد تحقیق برای پایان نامه است که باید توسط کمیته نظارت تایید شود. قالب دفاع پیشنهادی و ارزیابی آن بین هر حوزه تخصصی متفاوت است. بر این اساس، دانشجو مجبور است با تهیه پیش نویس مشاوره تحقیق مشورت کند.

پیشرفت در انتخابات پس از اتمام موفقیت آمیز تمام دوره های مورد نیاز، آزمون جامع و دفاع پیشنهاد، دانش آموز ممکن است از طریق ارائه و تایید فرم مربوط به G + PS پذیرفته شود. تمام دانشجویان دکتری باید ظرف 36 ماه از ثبت اولیه در Ph.D. برنامه

پایان نامه دفاع برای اطلاعات دقیق در مورد معاینه نهایی دکترا، از جمله انتصاب معاون خارجی، قانون اساسی کمیته امتحانات و دفاع مقدماتی، به پایان نامه پایان نامه دکترا مراجعه کنید.

تمرکز تحقیق

مهندسی محیط زیست (مکانیک سیالات محیطی، محیط زیست، کنترل آلودگی و مدیریت فاضلاب)، مهندسی ژئوتکنیک، مهندسی هیدروکنولوژی، مدیریت پروژه و ساخت و ساز، مهندسی سازه (مهندسی زلزله)، مهندسی حمل و نقل.

ناظرین پژوهشی

این فهرست اعضای هیات علمی با امتیازات کامل نظارت را نشان می دهد که وابسته به این برنامه هستند. این فهرست جامع از تمام ناظرین بالقوه نیست، زیرا اعضای هیئت علمی سایر برنامه ها یا اعضای هیات علمی بدون امتیازات کامل نظارت می توانند درخواست تایید برای نظارت بر دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این برنامه نمایند.

 • آدابر، پری اروین (سازه های بتنی، طراحی لرزه ای، ساختمان های بلند، طراحی بی نظیر، ارزیابی و تعمیر سازه ها)
 • Banthia، Nemkumar (مهندسی مواد، بتن، مواد کامپوزیت پیشرفته، تركترت، تقویت فیبر، مکانیك بازتولید، مطالعات سینماتیک، بهینه سازی، مواد سیمان گذاری بتن در بتن)
 • Berube، Pierre (تصفیه آب، ردیابی آلاینده های آلی، غشاء و فن آوری های پیشرفته اکسیداسیون، درمان آب آشامیدنی، فرایندهای تصفیه / غشایی برای تصفیه آب و فاضلاب، کیفیت آب توزیع، اکسیداسیون پیشرفته، استفاده مجدد از فاضلاب)
 • Bigazzi، Alexander York (انتشار خودرو موتور)
 • Fannin، R Jonathan (سرعت موج برشی برای تشخیص ضایعات جلبک در خاک، فرسایش درونی در سد های زمین، بی ثباتی ناشی از اشباع در خاک های شکسته، شکل دانه و مقاومت شن، سازگاری فیلتراسیون از ژئوتکستایل های بافته شده و غیر بافته، خروجی مقاومت ژئوگرید در بارگیری استاتیک و پویا، فاصله سفر جریانی در زمین کوهستانی شیب دار، پایداری شیب در عملیات مهندسی)
 • فریز توماس (مهندسی و مدیریت ساخت و ساز، مدیریت پروژه، ساخت مجتمع کامپیوتری، مدل های محصول و فرآیند معماری، مهندسی و ساخت و ساز، کامپیوتر در آموزش مهندسی)
 • هال، اریک (آلودگی صنعت جنگل، فاضلاب خمیر کاغذ و فاضلاب، تصفیه فاضلاب، مهندسی محیط زیست، کنترل آلودگی و مدیریت فاضلاب)
 • Haukas، Terje (خطر، سازه، ایمنی ساختاری، لرزه، زمین لرزه، احتمال، تجزیه و تحلیل کامپیوتر، سازه، مکانیک احتمالاتی، قابلیت اطمینان ساختاری و بهینه سازی، مهندسی چوب، مهندسی زلزله، تصمیم گیری، خطر، تجزیه و تحلیل ساختاری پیشرفته، عناصر محدود، حساسیت پاسخ تجزیه و تحلیل، توسعه نرم افزار)
 • هاوی، جان (زمینه و ویژگی های آزمایشگاهی خاک برای طراحی مهندسی ژئوتکنیک، بهبود زمین، مهندسی بنیاد)
 • ایزاکون، مایکل د (هیدرودینامیک ساحلی و دریایی با تاکید خاص بر امواج اقیانوس و اثرات آنها بر ساختارها).
 • لاوال، برنارد (مکانیک سیالات لننولوژی فیزیکی مکانیک سیالات محیطی رباتیک زیر آب، تکنیکهای مدلسازی عددی میدان و 3D برای توصیف تغییرات فضایی و زمانی فرآیندهای فیزیکی و تاثیرات آنها در حمل و نقل در دریاچهها و آبهای ساحلی)
 • لارنس، گرگوری (مکانیک سیالات محیطی، هیدرولیک، پایداری هیدرودینامیک و مخلوط کردن، لننولوژی فیزیکی، مدیریت کیفیت آب)
 • لی، جونگهو (غشاء، تصفیه آب / فاضلاب، نمک زدایی، برداشت منابع، رسانه نانو، الکترو کینتیک)
 • لنس، باربارا ژان (هیدروتکنیک، طراحی بهینه و استراتژی های عملیاتی پروژه های منابع آب، استراتژی های تصفیه قابل اعتماد برای سیستم های تامین آلودگی زیرزمینی، استراتژی های مدیریت دارایی برای تاسیسات آبزی متوسط ​​با داده های داده های محدود، روش های عملیاتی سیستم توزیع آب برای پاسخگویی به هیدرولیک و اهداف کیفیت آب)
 • لی، Loretta (بررسی و مدیریت سایت آلوده، نظارت بر محیط زیست، ارزیابی خطر و تاثیر، آلودگی خاک، تحرک و مهاجرت آلاینده ها، تکنولوژی تصفیه، دفع زباله های مینای دندان و فرآیندهای تصفیه)
 • Mavinic، Donald (تصفیه فاضلاب / مدیریت؛ تصفیه آب و کیفیت؛ مهندسی محیط زیست؛ مدیریت محیط زیست، مدیریت زباله های فاضلاب، فرایندهای تصفیه زباله های زیست محیطی، درمان فاضلاب، فاضلاب، فاضلاب، حذف فسفر و بازیافت، مطالعات هوادهی منتشر، خوردگی لوله آب آشامیدنی مطالعات و ضد عفونی محصولات جانبی در آب آشامیدنی)
 • Sayed، Tarek (مهندسی حمل و نقل، حمل و نقل، مدل ایمنی کامل Bayes، تجزیه و تحلیل ایمنی خودکار با استفاده از تکنیک های بینایی کامپیوتری، ارزیابی ایمنی، تکنیک های ترافیک ترافیکی، مدل سازی پیاده روی و ITS)
 • Shawwash، Ziad K (مدل سازی و بهینه سازی سیستم های مهندسی عمران بزرگ، برنامه ریزی، طراحی و بهره برداری از تاسیسات تولید برق آبی، استفاده از روش های تصمیم گیری، سیاست گذاری و تجزیه و تحلیل ریسک در برنامه ریزی و مدیریت منابع آب، استفاده از سیستم های هوش مصنوعی در منابع آب و سیستم های هیدرو الکتریکی.)
 • Staub-French، Sheryl (طراحی مجازی و ساخت و ساز (VDC)، مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM)، همکاری و تکمیل پروژه، هماهنگی طراحی و ساخت و ساز، تجسم 4D (3D + time)، فضاهای کاری تعاملی
 • تويوت، مهدي (تعاملات ساختاري و پویا خاکستری، ژئومکانیک نظري و محاسباتی، مدلسازی سازمانی مواد مهندسی، مهندسی زلزله ژئوتکنیک، تعامل سازنده خاک و ساختار پویا)
 • تاندر، توماس (طراحی مفاصل چوبی،)
 • وازیری، رضا (تجزیه و تحلیل عناصر محدود، مکانیک مواد کامپوزیتی، مدل سازی سازه ای مواد مهندسی، پلاستیک، مکانیک آسیب، مدل سازی فرآیند ساختارهای کامپوزیتی، تحليل ضربه و انفجار بار سازه های فلزی و کامپوزيتی)
 • ونتورا، کارلوس Estuardo (مهندسی زلزله، دینامیک ساختاری، آزمایش ارتعاش کامل در تمام سطوح، تست جدول تکان دادن، ارزیابی ریسک لرزه ای و مطالعات مدیریت خطر، بررسی اثرات زلزله بر سازه های ساخته شده)
 • Weijs، استیون (مدیریت منابع آب و هیدرولوژی، با توجه خاص به پویایی عدم اطمینان و اطلاعات در آن زمینه)
 • Wijewickreme، Dharmapriya (مهندسی ژئوتکنیک، مهندسی ژئوتکنیک خط لوله)

این فهرست اعضای هیات علمی با امتیازات کامل نظارت را نشان می دهد که وابسته به این برنامه هستند. این فهرست جامع از تمام ناظرین بالقوه نیست، زیرا اعضای هیئت علمی سایر برنامه ها یا اعضای هیات علمی بدون امتیازات کامل نظارت می توانند درخواست تایید برای نظارت بر دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این برنامه نمایند.

 • یانگ، سونگ یوان (رفتار لرزه ای و طراحی سازه های فلزی، بتنی و کامپوزیتی، رفتار لرزه ای و طراحی ساختمان های بلند، روش های ارزیابی مبتنی بر عملکرد و روش های طراحی کد برای ساختارهای جدید و موجود را با استفاده از مولفه های ساختاری و سیستم های نوین برای بهبود عملکرد ساختاری، از جمله استفاده از سیستم های تخریب فعال، نیمه فعال و منفعل نوآورانه، توسعه روش های تجربی دقیق و مقرون به صرفه برای تجزیه و تحلیل واکنش ساختاری در شرایط بارگذاری شدید.)
 • زانتی، کریستینا
 • زیلز، رایان

نقل قول های دکترا اخیر

 • دکتر. چائو یانگ یو
  "دکتر. یو یک سیستم یکپارچه را توسعه داد که فسفر را از فاضلاب شهری بازیابی می کند. این سیستم می تواند خروجی های با کیفیت بالا را از گیاهان تصفیه شده، کاهش لجن های زباله و بازیافت فسفر به عنوان یک کود سازگار با محیط زیست. دکتر تحقیق یو نشان داد چگونه مواد زائد را به منابع تبدیل کند "(مه 2017)
 • دکتر. محمد حسین
  "دکتر. حسین مدل جدید شبیه سازی پیاده روی میکروسکوپی را توسعه داد. مدل او دقت بالاي را در شبیه سازی حرکات عابر پیاده و پیش بینی رفتار آنها در طی تعاملات مختلف نشان داد. تحقیقات او کمک خواهد کرد تا درک درستی از رفتار عابر پیاده و مطالعه انواع برنامه های کاربردی، از جمله ایمنی عابر پیاده داشته باشیم. "(مه 2017)
 • دکتر. دیوین جیمز سوئر
  "دکتر. Sauer ویژگی های ساختاری و اقتصادی یک سیستم پل جدید پشتیبانی کابل را مورد بررسی قرار داد. تحقیق او تصمیم گیرندگان را قادر می سازد تا سیستم را در برابر نیازهای خاص خود پروژه ارزیابی کنند و در صورت مناسب، مهندسان را با ابزار مورد نیاز برای دستیابی به یک طراحی بهینه ارائه می دهد. "(مه 2017)
 • دکتر. دوریین پنگ تونگ
  "دکتر. تونگ یک روش طراحی و فن آوری اعتبارسنج برای ساختارهای مقاوم در برابر زلزله را توسعه داد. چنین سازه ها به منظور به حداقل رساندن هزینه های تعمیر و بهینه سازی زمان بهبودی. روش او ساده است برای پیاده سازی، و فن آوری مقرون به صرفه است. محققان، مهندسان و عموم مردم همه از نتایج پژوهش خود بهره مند خواهند شد "(مه 2017)
 • دکتر. اندرو کنت همیلتون
  "دکتر. همیلتون در تعاملات یخ و اقیانوس در ارتفاعات کانادایی مورد مطالعه قرار گرفت. تحقیق او بینش جدیدی را در مورد چگونگی یخچال های یخی، پلتفرم های شناور عظیم یخ، نفوذ اقیانوس ها و گردش خون در فورج های قطبی، و چگونگی فروپاشی یخچالهای یخ به علت گرم شدن آب و هوا بر روی تغییرات ناشی از یخچالهای دریایی متوقف کرده است. "(نوامبر 2016 )

نمونه ارسالی پایان نامه

 • چارچوب استرس سه بعدي براي مدلسازي فرآيند مواد کامپوزيتي
 • غشاهای اولترافیلتراسیون نانومتری و تنگ برای درمان آب آشامیدنی - طراحی و عملیات سیستم
 • درک گذار به BIM برای صاحبان امکانات
 • یک چارچوب آزمایش مجازی مجازی برای شبیه سازی پیشرفت آسیب در ورقه های کامپوزیتی براق
 • ارزیابی آسیب بر اساس آماری پایدار آماری
 • ارزیابی ساختاری و اقتصادی پل های ترکیبی متقاطع تک محور
 • طراحی و اعتبار سازه های انعطاف پذیر مقاوم در برابر زلزله نوآورانه
 • بازیافت فسفر از یک غشا فرآیند حذف فسفر بیولوژیکی (MEBPR) را افزایش می دهد
 • توسعه یک مدل شبیه سازی مبتنی بر عامل برای تعاملات عابر پیاده
 • درج انعطاف پذیر از عناصر سفت کننده برای شبیه سازی خوشه بندی در مواد کامپوزیتی چند لایه
 • تعاملات یخ-اقیانوس در میلان فیورد
 • ارزیابی لرزه ای دیوارهای زیرزمینی در بریتیش کلمبیا
 • مدل سازی خسارت برای مهندسی زلزله مبتنی بر عملکرد

نتایج حرفه ای

بین سال های 2005 تا 2013 دانشجویان 96 دانش آموز فارغ التحصیل شدند: 1 فارغ التحصیل به دنبال استخدام است؛ برای 12 سال ما هیچ اطلاعاتی نداریم (بر اساس تحقیق انجام شده بین فوریه تا مه 2016). برای 83 فارغ التحصیل باقی مانده:

کارفرمایان نمونه در آموزش عالی

 • دانشگاه بریتیش کلمبیا (5)
 • موسسه فناوری بریتیش کلمبیا (3)
 • دانشگاه لث
 • دانشگاه آمریکایی شارجه
 • مرکز دانشگاه در اسلالبارد
 • دانشگاه قاهره
 • دانشگاه شیلی
 • دانشگاه تکنولوژی شاه Mongkut
 • دانشگاه کارلتون
 • دانشگاه تورنتو

کارفرمایان نمونه خارج از آموزش عالی

 • BC Hydro (5)
 • Golder Associates (3)
 • شهر ونکوور (2)
 • کلن کریپن برگر (2)
 • Tetra Tech EBA (2)
 • جنرال الکتریک
 • AECOM
 • Sightline Engineering Ltd.
 • گلوتمن سیمپسون
 • تحقیقات Ecofish

نمونه کارهای نمونه گیری از آموزش عالی خارج از کشور

 • مهندس ژئوتکنیک ارشد (6)
 • رئیس جمهور (3)
 • مهندس ارشد پروژه (2)
 • مهندس (2)
 • مهندس سازه (2)
 • مهندس ژئوتکنیک (2)
 • مشاور اصلی (2)
 • سرپرست (2)
 • وابسته (2)
 • بنیانگذار، مدیر عامل شرکت

Ph.D. تحقیق در مورد CAREER

شما می توانید گزارش کامل در مورد نتایج حرفه ای از UBC Ph.D. فارغ التحصیلان در outcomes.grad.ubc.ca.

سلب مسئولیت

این داده ها نشان دهنده اطلاعات اشتغال تاریخی است و آینده کار را برای فارغ التحصیلان این برنامه تضمین نمی کند. آنها فقط برای مقاصد اطلاعاتی هستند. داده ها از طریق هر تحقیق فارغ التحصیلان یا تحقیق در اینترنت جمع آوری شد.

گزینه های CAREER

بسیاری از فارغ التحصیلان برنامه مهندسی عمران در UBC از دانش و تجربهای که از برنامه گسترده دانشگاهی به عنوان مرحله ای برای حرفه های غیر مهندسی مانند کسب و کار و مدیریت یا از دیگر رشته های تحصیلی مانند معماری یا پزشکی .

فارغ التحصیلان برنامه مهندسی عمران در UBC که به عنوان مهندسین حرفه ای تمرین می کنند، توسط شرکت های مشاوره مهندسی مشاوره کوچک و بزرگ کار می کنند - بعضی از آنها خدمات تخصصی تر و دیگر خدمات جامعتری را ارائه می دهند؛ شرکت های مهندسی که طرح های زیربنایی زیادی را ارائه می دهند؛ شرکت های تاج مانند BC Hydro؛ و سطوح مختلف حکومت - دولت های شهرداری، والیات و فدرال، و شعب و ادارات دولتی

الزامات

TOEFL (IBT) الزامات SCORE

100

 • ibT خواندن 22
 • ibT نوشتن 21
 • ibT گوش دادن 22
 • ibT صحبت 21

الزامات کلی آزمون آیلتس

7.0

 • خواندن آیلتس 6.5
 • آیلتس نوشتن 6.5
 • آیلتس گوش دادن 6.5
 • سخنرانی آیلتس 6.5

هزینه ها و هزینه ها

 • دانش آموزان بین المللی: CAD $ 8،435.94 در سال
 • دانش آموزان کانادایی: CAD $ 4،801.80 در سال است

پشتیبانی مالی

اطلاعات در مورد جوایز دانشگاه و بورس تحصیلی را می توانید در فرصت های جایزه برای دانش آموزان کنونی پیدا کنید. اطلاعات در مورد حمایت مالی که از طریق بخش مهندسی عمران ارائه شده است را می توانید در فرصت های مالی تحصیلات تکمیلی مشاهده کنید. اغلب، یک Ph.D. کمک مالی دانشجویی از طریق یک موسسه تحقیقاتی فارغ التحصیل (GRA) تحت مدیریت وزارت مهندسی عمران است.

حقایق سریع

 • درجه: دکتر فلسفه
 • موضوع: مهندسی
 • حالت تحویل: در محوطه دانشگاه
 • گزینه های ثبت نام: تمام وقت
 • تخصص: مهندسی عمران
 • اجزای برنامه: پایان نامه
 • دانشکده: دانشکده علوم کاربردی
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
4 - 6 
تمام وقت
Price
قیمت
4,897 CAD
4،801.80 دلار در سال برای شهروندان کانادایی، ساکنان دائمی، پناهنده، دیپلمات؛ 8،435.94 دلار تحصیل در سال برای دانشجویان بین المللی
Information
Deadline
ژانویه 31, 2019
Locations
کانادا - Vancouver, British Columbia
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 31, 2019
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
کانادا - Vancouver, British Columbia
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 31, 2019
تاریخ پایان درخواست اطلاعات