دانشکده رسانه های جمعی از سال 2007 در بازار فعالیت می کند که به موجب آن آموزش و پرورش در زمینه مطالعات رسانه های جمعی را گسترش داده است.

هدف اصلی هیئت علمی بر توسعه و آموزش متخصصین رسانه ای و بازاریابی متمرکز شده است، دانش فنی نظری آن ها را فراهم می کند و همچنین امکان دستیابی به مهارت های عملی که بعدا خلاقانه در چاپ، آنلاین، چندرسانه ای و تبلیغات استفاده می شود.

ترکیبی از معلمان قابل توجه - متخصصین و متخصصان ماهر و متخصصان شناخته شده و شناخته شده از تمرین (روزنامه نگاران، مدیران مختلف از حوزه تبلیغات و ارتباطات و آژانس های PR) تضمین آموزش مدرن در زمینه های جذاب ارتباطات رسانه ای و روزنامه نگاری.

هیئت علمی دانش آموزان خود را به دانش تئوری و عملی می آموزد و آنها را به صورت خلاقانه در کار مربوط به چاپ، اینترنت، چند رسانه ای، تبلیغات و مدیریت می آموزد. آموزش و پرورش مبتنی بر آخرین روند فن آوری اطلاعات در رسانه های جمعی در سراسر جهان است. به منظور تدریس، دانشکده دانشکده دارای مدرن ترین و تجهیزات با کیفیت بالا - استودیوهای ویدئویی، عکس و استودیوی صوتی با تجهیزات حرفه ای است که دانش آموزان دانش نظری و مهارت های عملی خود را به کار می برند.

هدف از برنامه تحصیلی دکترا در زمینه مطالعات رسانه های جمعی ، آماده سازی فارغ التحصیلانی است که دانش رویکردهای چند رشته ای و بین رشته ای را برای حل مسائل رسانه ای و ارتباطات بازاریابی و روابط عمومی در همه نوع نهادهای رسانه ای در اختیار دارند. قادر به تحقیق جامع و توسعه راهکارهای سازمانی، حقوقی و منابع انسانی هستند، آنها یاد خواهند گرفت که رویکرد سیستماتیک را در حین اجرای یافته های تحقیق در زمینه رسانه های جمعی و بازاریابی

پروفسور فارغ التحصیل از دانشجویان دانشکده رسانه های جمعی به شرایط مورد نیاز دانشگاه های معتبر رسانه ای و بازاریابی در اتحادیه اروپا رضایت می دهد.

WHY Paneuropean دانشگاه؟

 1. فرصت برای رسیدن به یک دکترای حرفه ای و انجام مطالعات.
 2. آموزش تمرین گرا با هدف ایجاد پروژه های واقعی در همکاری با مشتریان، تحت نظارت یک تیم عملا گرا از استادان دانشگاه است.
 3. رویکرد فردی نسبت به دانشجویان خود، هم در آموزش مستقیم و هم در مدیریت مطالعات. تحصیل در گروه مطالعات و پروژه های کوچک.
 4. یک استاندارد فنی دقیق از تجهیزات شامل امکانات مدرن و آزمایشگاه های تخصصی در زمینه های انتخاب شده (مرکز رسانه، اتاق دادگاه محکم، آزمایشگاه 3D IT)
 5. مشارکت های استراتژیک قوی در ارائه آموزش و تجربه تجربه عملی، شمارش شرکای تجاری مانند IBM، انجمن فوتبال اسلواکی، اخبار و رسانه های برگزار، NARKS - انجمن ملی نمایندگان املاک، Asseco مرکز اروپا، و غیره
 6. به طور مداوم نوآوری نرم افزارهای موجود برای دانشجویان - اشتراک رایگان برای مایکروسافت آفیس 365 ، نرم افزار حرفه ای آی بی ام و دسترسی به پایگاه های معتبر ترین پایگاه های علمی آنلاین . برای دانشجویان حق اشتراک رایگان برای یک ابزار خودکار اطلاعات حقوقی ( ASPI ).
 7. فرصت برای کسب تجربه بین المللی از طریق مطالعات اراسموس در یکی از بیش از 60 دانشگاه شریک در اروپا و بیش از 20 دانشگاه های شریک خارج از اتحادیه اروپا .
 8. فرصت برای دریافت کمک هزینه برای نیازهای ویژه (کمک هزینه تحصیلی) و کمک هزینه تحصیلی فوق العاده . هزینه های تحصیلی ممکن است به صورت ماهیانه یا اقساط مبتنی بر ترم پرداخت شود .
 9. مطالعات متقابل دانشکده - امکان انجام مطالعات به طور موازی در 2 دانشکده مختلف در هزینه کاهش هزینه تحصیل.
 10. متنوع زندگی در خارج از برنامه آموزشی، از جمله سمینارهای بحث، کارگاه ها، نمایشگاه ها، رویدادهای ورزشی، نمایش فیلم و سینما و احزاب دانشجویی.
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Pan-European University »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
14,970 EUR