دکتر روانشناسی در روانشناسی بالینی (PsyD)

عمومی

4 مکان موجود

شرح برنامه

GSEP Pepperdine University ، بورس تحصیلی کامل را ارائه نمی دهد. شما می توانید بیشتر در مورد فرصت های موجود برای دانش آموزان جدید در اینجا بخوانید. GSEP Pepperdine University نیز کمک های فارغ التحصیل، کمک آموزشی و فرصت های کمک های پژوهشی را ارائه می دهد. GSEP بازپرداخت کمک هزینه تحصیلی را ارائه نمی دهد.

ارتقاء سلامت روانی و جامعه خدماتی

برنامه دکترا در روانشناسی بالینی از الگوی حرفه ای آموزش حرفه ای استفاده می کند و دانش آموزان را برای تبدیل شدن به مجوز روانشناسان بالینی، به خدمت به جامعه از طریق عمل بالینی کاربردی آماده می کند. این توسط انجمن روانشناسی آمریکا تایید شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت اعتبار این و یا هر برنامه دکترای روانشناسی دیگر، لطفا با دفتر مشاوره و اعتبار آژانس APA، انجمن روانشناسی آمریکا، 750 First Street NE، Washington DC 20002-4242، تلفن: (202) 336-5979 .

بررسی اجمالی برنامه

از طریق دوره های مرتبط با بالینی، آموزش بالینی و بورس تحصیلی کاربردی، دانش آموزان پایه ای از دانش، مهارت ها و ارزش هایی را که منجر به حرفه ای معنی دار به عنوان روانشناسان می شود، توسعه می دهد. برنامه درسی برنامه بر پایه روانشناسی به عنوان یک علم ساخته می شود و به طور جامع در معرض ارزیابی و درمان مبتنی بر شواهد قرار می گیرد. آموزش بالینی در یکی از چهار کلینیک دانشگاهی و موسسات آموزشی معتبر و مراکز پزشکی سراسر جنوب کالیفرنیا آغاز می شود. دانش آموزان در جوامع تحصیلی کاربردی شرکت می کنند، انجام تحقیقات پایان نامه را با تاکید بر کاربرد بالینی و حساسیت به زمینه های چند فرهنگی و تفاوت های فردی.

مزایای برنامه

 • اندازه های کوچک کلاس، محیط یادگیری حمایتی را فراهم می کند که تعاملات معناداری بین دانش آموزان و دانش آموزان دارد
 • تئوری پیوند تحصیلی و دوره آموزشی به عمل بالینی
 • کمک های اختصاصی برای کمک به دانش آموزان در امر کارآموزی
 • دانشگاه ملی، برنامه معتبر و کارشناس ارشد
 • تحقیق پایان نامه در جوامع کاربردی بورس تحصیلی تکمیل شده است، که ارائه دهنده خدمات آموزشی و همکاری نزدیک با همسالان و فارغ التحصیلان
 • دانش آموزان آمادگی لازم برای تبدیل شدن به مجوز روانشناسان بالینی را دریافت می کنند

حقایق کلیدی

 • طول برنامه / واحد: 4 سال / 82 واحد
 • هزینه واحد: 1،550 دلار
 • مدت زمان شروع: پاییز
 • محل تحصیل دانشگاه: غرب لس آنجلس (لطفا توجه داشته باشید که محوطه دانشگاه خود را انتخاب کنید نمی تواند تضمین شود. پیشنهادات دانشگاه بستگی به شرایط و شرایط موجود دارد.)

مهلت برنامه:

ما دیگر برنامه های کاربردی برای پاییز سال 2018 را به این برنامه بسیار رقابتی نمی پذیریم.

مهلت درخواست پاییز 2019: 7 ژانویه 2019

نکته: یک مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی برای درخواست برنامه PsyD لازم است. شما می توانید با شروع تحصیلات خود در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی یا استاد انعطاف پذیر در روانشناسی بالینی با تاکید در ازدواج

شرایط پذیرش:

متقاضیان برنامه PsyD باید دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی یا یک رشته مرتبط با آن باشند که نشان دهنده پایه دانش در رشته های تحصیلات تکمیلی در زمینه های زیر است: جنبه های زیست شناختی رفتار، جنبه های شناختی و عاطفی رفتار، جنبه های اجتماعی رفتار؛ اندازه گیری روانشناختی، روش تحقیق و تکنیک های تجزیه و تحلیل داده ها.

کمیته پذیرش PsyD در نظر گرفتن وسعت و عمق پایه متقاضی دانش کلی روانشناسی و تجربه بالینی و تحقیق در اعطای پذیرش را در نظر می گیرد. نمرات GRE علاوه بر بازبینی رکوردهای کارشناسی و فارغ التحصیل، ارزیابی از دانش کلی دانش آموز را ارائه می دهد. متوسط ​​میانگین نمرات دوره کارشناسی برای دانشجویان در کلاس های ورودی 2008-2012 3.36 بود. حرفه روانشناسی بالینی مستلزم مهارتهای فردی و بین فردی علاوه بر آمادگی دانشگاهی است. بنابراین، ویژگی های و مهارت های بین فردی در ارزیابی واجد شرایط بودن فرد برای پذیرش در نظر گرفته می شود.

در تلاش برای پردازش درخواست شما به سرعت، ما فقط مواد درخواست نرم افزار را قبول می کنیم.

برای درخواست این برنامه، لطفا ارسال کنید:

 • درخواست شما برای پذیرش با هزینه پردازش غیر قابل برگشت، که شامل یک فرم بالینی و تجربه تحقیق است.
 • رونوشت دانشجویان رسمی از دانشکده های معتبر یا دانشگاه هایی که مدرک کارشناسی و مدرک کارشناسی خود را از طریق یکی از شرکت های معتبر زیر دریافت کرده اند:
  • مرکز ملی دانشجویی
  • پوست پرچم
  • eSCRIP SAFE
  • لطفا تمام رونوشت ها را به gsep-admissions@pepperdine.edu ارسال کنید.
 • دو توصیه با استفاده از این فرم پیشنهاد. در صورت امکان، باید از یک استاد کالج آشنا با عملکرد تحصیلی خود و یکی از سرپرست بالینی آشنا با مهارت های بالینی خود باشید. پیشنهاد کنندگان شما باید فرم های تکمیل شده را به gsep-admissions@pepperdine.edu ارسال کنند.
 • بیانیه 3 تا 10 صفحه ای از هدف که علاقه شخصی شما به روانشناسی را توضیح می دهد، عوامل در گذشته شما که منجر به این علاقه، دلایل درخواست برای این برنامه و برنامه های حرفه ای ده سال پس از فارغ التحصیلی شد، به gsep-admissions@pepperdine.edu ایمیل فرستاد.
 • نمرات از آزمون رشته امتحان (تنها آزمون عمومی)، گرفته شده در ظرف پنج سال گذشته. لطفا توجه داشته باشید: با شروع سال تحصیلی 2019-2020، آزمون موضوع روانشناسی GRE دیگر لازم نیست. توجه داشته باشید که GRE در بیشتر نقاط در سال در نظر گرفته شده است، با این حال، تمام مراکز تست در تمام مراحل آزمایشی باز نیستند.
 • خلاصه ای از تجربیات حرفه ای در داخل و خارج از رشته روانشناسی (شامل فعالیت های حرفه ای فعلی) به gsep-admissions@pepperdine.edu ایمیل فرستاده می شود.
 • (اختیاری) اگر به دنبال استثنای مورد نیاز آزمون TOEFL هستید، لطفا فرم درخواست درخواست اشتغال خود را پر کنید و آن را به gsep-admissions@pepperdine.edu ارسال کنید.
 • (اختیاری) توصیف دوره های دوره های کارشناسی ارشد خود را برای کمک به کمیته پذیرش PsyD در ارزیابی وسعت و عمق آمادگی تحصیلی خود را به e-mail gsep-admissions@pepperdine.edu.

پس از بازنویسی اولیه برنامه ها، کاندیداهای باقی مانده برای مصاحبه با کمیته پذیرش PsyD دعوت می شوند. برنامه های ویژه ای برای مصاحبه های تلفنی ممکن است برای متقاضیانی که در خارج از منطقه کالیفرنیای جنوبی زندگی می کنند باشد. این کمیته تصمیمات خود را بر اساس یک موزاییک کامل از الزامات بجای هر عامل واحد متمرکز می کند. دانشجویانی که مدرک کارشناسی ارشد خود را در Pepperdine University تکمیل می کنند، نباید اجازه ورود به برنامه دکترا را بپذیرند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good.

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good. اطلاعات محدود
لس آنجلس , لس آنجلس , ایروین , لس آنجلس , لس آنجلس , کالاباساس , مالیبو + 6 بیشتر کمتر