توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکتر فلسفه (PhD) در علوم ریاضی

وزارت ارائه می دهد برنامه به سمت کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد در آموزش و دکترا در علوم ریاضی. دو مناطق غلظت وجود دارد: ریاضیات محض و ریاضی کاربردی. برنامه تاکید بر تعامل بین این دو منطقه و نقش مشترک محاسبات علمی است. دانش آموزان می توانند دوره مشترک به هر دو مناطق را، آنها را قادر به دست آوردن درک از تکنیک های ریاضی و ارتباط بین تئوری و برنامه های کاربردی.

علایق پژوهشی وزارت شامل تجزیه و تحلیل کلاسیک، تجزیه و تحلیل هارمونیک، تجزیه و تحلیل فوریه، نظریه تقریب، جبر، نظریه اعداد، نظریه گراف، ترکیبیات، مکانیک سیالات، biomathematics، معادلات دیفرانسیل، آنالیز عددی و مدل سازی.

الزامات مورد نیاز برای پذیرش در تحصیلات تکمیلی برای درجه دکترای فلسفه

از آنجا که از وسعت ریاضیات محض و کاربردی، مشخص شده است که متقاضیان برای پذیرش خواهد پیشینه های گوناگون داشته باشد. شرایط پذیرش بنابراین قابل انعطاف است. متقاضیان باید قدرت در هر دو ریاضیات محض یا کاربردی نشان داده اند، مدرک کارشناسی با عمده ای در ریاضیات و یا یک رشته از نزدیک مرتبط، و نمرات رضایت بخش در عمومی فارغ التحصیلی GRE.

الزامات مورد نیاز برای پیشرفت به کاندیداتوری برای درجه دکترای فلسفه

اتمام موفقیت آمیز سه آزمون مقدماتی، دو نوشته شده و یک دهان، در یکی از مناطق غلظت.

حداقل ملزومات برای دریافت مدرک در درجه دکترای فلسفه

هر دانش آموز باید سه آزمون مقدماتی و طرح مصوب مطالعه از جمله حداقل 75 ساعت اعتبار در دوره های کار یا تحقیق پایان نامه کامل است. دانش آموز موظف است نسبت به ارسال نامه تز دکترای و با تصویب یک دفاع شفاهی آن پایان نامه نهایی است. وزارت نیاز به دو ترم تجربه کالج آموزش. دانشجویان انتظار می رود برای نشان دادن مهارت مناسب در استفاده از کامپیوتر و رایانه. هیچ مورد نیاز زبان رسمی وجود دارد.

فرصت های شغلی

از فارغ التحصیل شدن در علوم ریاضی شما را آماده سازی خوبی برای یک حرفه ای در کسب و کار، صنعت، دولت، آموزش یا پژوهش دهد. فارغ التحصیلان برنامه های ما را در کامپیوتر، ارتباطات، صنایع اطلاعات، مالی، و دارویی به کار. در شرکت های مهندسی و مشاوره. در صنعت بیمه به عنوان actuaries. در مدارس، کالج ها و دانشگاه ها. در سازمان های دولت. و در طیف گسترده ای از سایر مشاغل که نیاز به توانایی های تحلیلی و حل مسئله قوی.

منابع

  • اطلاعات شغلی (انجمن ریاضی آمریکا)
  • فرصت های شغلی ریاضیات (انجمن ریاضی امریکا)
  • فرصت های شغلی در آمار (ارتباط آماری آمریکا)
  • فرصت های شغلی در ریاضیات کاربردی و علوم محاسباتی (جامعه صنعتی و ریاضی کاربردی)
  • انجمن Actuaries مرکز حرفه ای
  • شغل مناسب برای ریاضیدانان (MathJobs.org)
  • چشم انداز شغلی برای ریاضیدانان (دفتر آمار کار)
  • چشم انداز شغلی برای آمارشناسان (دفتر آمار کار)
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط College of Engineering and Mathematical Sciences »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019