توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکتر در فلسفه (دکتری) در رشته مهندسی مکانیک

ما ارائه می دهیم (دکتری) دکترا در رشته مهندسی مکانیک برای دانش آموزان واجد شرایط است. دارایی اصلی برنامه رشته مهندسی مکانیک UVM عامل انسانی است که ما دانشکده اختصاص داده شده و کارکنان، دانش آموزان و با انگیزه است.

برنامه تحصیلی

ما به طور مداوم برنامه درسی ما به پرداختن به موضوعات مدرن در مهندسی مکانیک، و برای ارائه یک وسعت دوره در مکانیک تجربی، محاسباتی و نظری به روز رسانی. بسیاری از دانش آموزان فارغ التحصیل ما تمام وقت و به طور فعال در پروژه های تحقیقاتی با یک یا دو مربی دانشکده خواهد شد که به موفقیت شما اختصاص داده شده مشغول اند. اندازه این برنامه همچنین شما را قادر به تعامل نزدیک با بقیه اعضای هیئت علمی، و به طور منظم در زندگی از برنامه از طریق سمینارها و سخنرانی های دانشجوی کارشناسی ارشد سخنران دعوت شرکت کنند.

فارغ التحصیل

ما به طور فعال به دنبال یک گروه متنوع از دانشجو را پذیرش در رشته مهندسی مکانیک برای رسیدگی به چالش های معاصر جامعه ما است. تا به امروز، فارغ التحصیلان ما موفقیت در کار در دانشگاه به عنوان استادان متمایز در صنعت به عنوان مهندسان و کارآفرینان، و در مواضع دولت به عنوان مدیران برنامه برای سازمان های بودجه ملی یا دانشمندان در آزمایشگاه ملی دست یافته اند.

دانشکده و تحقیقات

موفقیت برنامه های تحصیلات تکمیلی ما ساخت در دانشکده ها که پژوهش ملی و بین المللی از طریق نوآوری، انتشار دانش در مجلات بالا تاثیر، و جوایز پژوهش شناخته شده است. به تازگی، دانشکده ما جایزه های مهمی را از وزارت دفاع، وزارت انرژی، ناسا، و بنیاد ملی علوم، و شامل دریافت کنندگان محقق جوان و جوایز NSF حرفه ای. واضح است که تمرکز ما برای ایجاد یک محیط پژوهش این است که بسیار میان رشته ای و مشارکتی که از دانش آموزان ما می تواند رشد.

ما انجام طیف وسیعی از پروژه های تحقیقاتی چند رشته در موضوعات زیر: سازه های هوشمند، مهندسی هوافضا، اغتشاش، سیالات مجتمع، مکانیک چند مقیاسی، میکرو و مهندسی نانو، نانومواد، بیومواد، انرژی برداشت محصول، تبدیل و ذخیره سازی، سیستم های کنترل، پلیمر تولید و شبیه سازی با استفاده از محاسبات با کارایی بالا.

پذیرش

در حالی که برنامه های کاربردی کامل به زودی به عنوان آنها را دریافت بررسی، ما صبر و شکیبایی شما قدردانی تا تصمیم پذیرش ساخته شده است. مهلت برای ارائه نرم افزار عبارتند از: فوریه 1 برای پذیرش سقوط. سپتامبر 1 برای پذیرش در بهار.

صلاحیت متقاضی

برنامه رشته مهندسی مکانیک به دنبال جذب دانش آموزان بسیار عالی است. هر دانش آموز باید الزامات عمومی برای پذیرش به عنوان تحت مقررات از دانشگاه کالج فارغ التحصیل ورمونت مشخص شده را تامین کند. به طور معمول، دانش آموزان در ورود به برنامه دکترا درجه MS در رشته مهندسی مکانیک و یا رشته مرتبط در مهندسی یا فیزیکی علوم دریافت کرده اند. برنامه های کاربردی از سوی ایالات متحده و در سراسر جهان پذیرفته شده است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط College of Engineering and Mathematical Sciences »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
3 - 5 
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است