توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکتر فلسفه (PhD) در رشته علوم کامپیوتر

دکترا در علوم کامپیوتر برنامه توسط کالج فارغ التحصیل اداره می شود. گروه علوم کامپیوتر راه اندازی کرده است سیاست ها و الزامات مورد نیاز برای برنامه دکترا خود را بر اساس سیاست ها و الزامات تمام برنامه های دکترا که توسط کالج فارغ التحصیل شد. این سند باید بسیاری از سوالات رایج در مورد دکترا در علوم کامپیوتر برنامه پاسخ دهد. با این حال، همه خوانندگان را تشویق به مشورت با کمیته تحصیلات تکمیلی گروه علوم کامپیوتر و همچنین کالج فارغ التحصیل برای کسب اطلاعات بیشتر.

منحصر به فرد از دوره دکتری ما

برنامه های دکترا اساسا متفاوت از برنامه های مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد. مانند دیگر برنامه ها، دانشجویان دکترا سطح پایه دانش از طریق کار البته به دست آورید. تفاوت، با این حال، می آید با پژوهش. در حالی که لیسانس یا دانشجوی کارشناسی ارشد ممکن است یک پروژه تحقیقاتی انجام، آن را صرفا به عنوان یک مکمل را فراهم می کند به کار دوره شده است و کاملا توسط مشاور دانشکده هدایت می شود. پژوهش دکترا تمرکز مطالعات یک دانشجوی دکتری است. پژوهش دکترا خیلی بیشتر خود هدایت و اکتشافی از تحقیقات انجام شده در برنامه های دیگر. کارفرمایان آینده به طور معمول دانشجویان دکترا در کیفیت و اصالت تحقیقات پایان نامه خود را، نه نمرات خود را در دوره های کار را انتخاب کنید. بازتاب این تمرکز، بخش عمده ای از زمان و تلاش در طول مطالعات دکترای دانش آموز بر پژوهش پایان نامه به سر برد.

در سال سی و به علاوه گذشته، علوم کامپیوتر تبدیل به یک رشته دانشگاهی غنی توسعه یافته است. اما کامپیوتر و محاسبات نیز نقش کلیدی در بسیاری از رشته های پژوهش، از جمله (اما نه محدود به) مهندسی، زیست شناسی، ریاضیات، فیزیک، شیمی، اقتصاد و آموزش و پرورش را بازی کند. در برابر چنین پس زمینه، دوره دکتری رشته ای ما تولید حرفه ای علوم کامپیوتر قادر به آموزش و انجام تحقیقات اولیه در سطح دانشگاه و همچنین در تنظیمات حرفه ای صنعتی و یا دیگر.

برنامه دکتری میان رشته ای در علوم کامپیوتر ارائه می دهد مطالعه در هر دو حوزه سنتی و بین رشتهای مانند بیوانفورماتیک و مدل سازی زیست محیطی. دانشکده ما در علوم کامپیوتر در خط مقدم تحقیق در داده کاوی، سیستم های توزیع شده، و محاسبات تکاملی و بر اساس عامل نقش دارند. کاهش ما بین رشته ای کار در تمام بخشهای محوطه دانشگاه، با تاکید در حال حاضر در بیوانفورماتیک، تصویربرداری محاسباتی، مهندسی محاسباتی، و مدل سازی زیست محیطی. دانشکده ما منتشر شده در مجلات و کنفرانس در علوم کامپیوتر معتبر، دارای کمک های مالی تحقیقات قابل توجهی از آژانس های فدرال (مانند NSF، NIH، DOE، و DOD)، و خدمت در تابلوهای سردبیری، کمیته کنفرانس، پانل های بررسی بنیاد ملی علوم، و منجر حرفه ای جوامع است.

دانشجویان دکترا انتظار می رود که شامل دوره از فراتر از قلمرو سنتی علم کامپیوتر است. دانش آموزان تشویق به در نظر گرفتن موضوعات تحقیقاتی است که ترکیب علم کامپیوتر با سایر رشته ها. اداره طیف گسترده ای از قرار ملاقات دانشکده ثانویه با منافع اولیه در زمینه های دیگر که ممکن است به عنوان مشاور پایان نامه دانش آموز استفاده می شود.

حداقل شرایط لازم برای ورود به دوره دکتری

نمرات درجه و رضایت بخش کارشناسی در فارغ التحصیلی GRE (GRE) بخش عمومی از تمام متقاضیان مورد نیاز است. متقاضیان خواهد شد بر اساس توانایی های بالقوه خود برای برتری در پژوهش ارزیابی، به عنوان پس زمینه از علمی خود، نمرات آزمون، تجربه و توصیه نامه های مربوطه در نظر گرفته. ما اعتراف دانش آموزانی که به اعتقاد ما به احتمال زیاد به موفقیت و در برنامه رشد. بخش بعدی برای کامل مورد نیاز برنامه بسته و مهلت مراجعه کنید.

متقاضیانی که زبان مادری است که به زبان انگلیسی یا آموزش و پرورش رسمی است که در یک زبان غیر از انگلیسی انجام باید آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم نمره (TOEFL) 550 (و یا 213 با استفاده از آزمون های مبتنی بر کامپیوتر و یا 90 با مبتنی بر اینترنت هستند آزمون) و یا بالاتر. می شود برای دستیار مالی از دانشگاه در نظر گرفته، متقاضیان باید نمره TOEFL از 600 (یا 250 با استفاده از آزمون های مبتنی بر کامپیوتر یا 100 با استفاده از آزمون اینترنتی پایه) و یا بالاتر داشته باشد.

متقاضیانی که دارای سوابق علمی قوی در رشته های مختلف و فاقد یک پس زمینه علوم کامپیوتر قابل قبول (به طور معمول از جمله حداقل دوره در ساختمان داده ها، سازمان های کامپیوتر و زبان های برنامه نویسی) ممکن است موقتا پذیرفته شده است. موقت دانش آموزان پذیرفته شده مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل یک برنامه مصوب کار درمانی در سال اول خود را از مطالعه است.

درخواست برای برنامه دکترا

یک دانش آموز علاقه مند به درجه دکترا در علوم کامپیوتر باید یک بسته نرم افزار کامل از جمله ارسال:

  • فرم درخواست
  • متن کامل دانشگاهی
  • خلاصه ای از اهداف و تجربه (در دسترس به عنوان بخشی از بسته)
  • سه حرف مرجع
  • فارغ التحصیلی آزمون (GRE) نمرات عمومی
  • آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم (TOEFL) نمره اگر زبان مادری شما انگلیسی نیست یا اگر آموزش و پرورش رسمی خود را در یک زبان غیر از انگلیسی انجام شده است.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط College of Engineering and Mathematical Sciences »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019