Read the Official Description

دکتر در فلسفه در مطالعات دینی

دکتر فلسفه در مطالعات دینی مشترک به فلسفه AIU آموزش و پرورش.

با این حال، نیازهای متمایز از دانشجویان دکترا نیازمند رویکردهای اضافی را به یادگیری است.

آموزش در بهترین جامع، همکاری، شخصی، توسعه پایدار است که در فرهنگ ماتریس آن مفهومسازی؛ در جامعه آفریقا، از اجماع گروه است که اغلب بالاتر از نظر فردی به ارزش، انعکاس نیاز به دنبال اجماع جدید، و جامعه یادگیری منبع طبیعی برای این به وجود می آید.

این برنامه به دنبال به حداکثر رساندن این ویژگی ها از یادگیری است. دکتر فلسفه در مطالعات دینی برنامه درسی این فلسفه به برنامه اعمال می شود.

تک تک دانش آموزان یادگیری خود را در یک جامعه یادگیری را دنبال کنند.

ممکن است دانش آموزان در گروه های و یا به عنوان افراد و هر گروه، و افراد همراه با دانشکده پذیرفته خواهد یک جامعه یادگیری مشارکتی در طول دوره مطالعه تشکیل می دهد.

ایده ها و بازتاب در مورد مسائل دانش آموزان مورد بحث و تیز آنها به عنوان برنامه ریزی و انجام تحقیقات و پایان نامه در طول چرخه پایان نامه است. با توجه به رسالت AIU، برنامه به دنبال کشت و فرم رهبرانی که در انعکاس کلامی یکپارچه با علوم اجتماعی درگیر به طوری که نظریه ممکن است عمل اطلاع و بالعکس.

این ادغام در الهیات و علوم اجتماعی سبب آموزان قادر به دقت مورد بررسی قرار گفتمان دینی معاصر و کمک به مسیحیان آفریقا به الاهیات متنی توسعه یافته و مدل های کلامی است که متناسب با زمینه خود را، به آنها پاسخ سازنده، و جایگزین ریشه در امتحانات تازه از کتاب مقدس نشان می دهد و متون دینی و تجزیه و تحلیل از واقعیت های آفریقایی به منظور مربوطه.

منطق برنامه

دکتر فلسفه در مطالعات دینی در AIU یک برنامه تحقیقاتی پیشرفته بر اساس مطالعه در یک منطقه خاص از مطالعات دینی و مذهبی فراتر از کارشناسی ارشد هنر (یا کارشناسی ارشد الهیات) در مطالعات دینی است.

این برنامه اجازه می دهد تا یک دانش آموز برای انجام تحقیقات پیشرفت در هر یک از غلظت در هر یک از زمینه های مطالعات دینی.

همه دانش آموزان نگران خواهد 4 حوزه هسته مشترک عمده ای از مطالعه که به سمت موفقیت خود را از نتایج کلی در نظر گرفته شده در همراهی با چشم انداز دانشگاه و رسالت به طور قابل توجهی کمک خواهد کرد به اشتراک بگذارید.

این برنامه به دنبال برای پاسخ به نیاز به تولید کلامی آفریقایی و علمای دینی که در تقاضای بالا به دلیل عدم از متکلمان آموزش دیده در سطح دکترا برای آموزش، دولت در نهادهای دینی از آموزش عالی، کلیسا، و سازمان های شبه کلیسا .

واقعیت آفریقایی

مسائل دینی و مذهبی و سوالات جامعه مواجه است کلامی هستند، و این موضوع باعث ایجاد نیاز به پیش آموزش دینی برای کلیسای در آفریقا برای مقابله با این سوالات و همچنین رهبران مسیحی قطار در بالاترین سطوح علمی به طوری که آنها می توانید دیگران را آموزش دهد.

ما می توانیم چالش های پیش روی کلیسا در آفریقا امروز، که در طبیعت دینی و انعکاس نتیجه کلامی در مورد این مسائل مهم است را نادیده بگیرد و باید توجه ویژه ای دریافت خواهید کرد.

کلیسای آفریقایی فاقد چنین بازتاب کلامی عمیق در بحرانی مذهبی، اجتماعی، سیاسی، حکومت و مسائل اقتصادی رو به کلیسا در آفریقا و چگونه الهیات است در این زمینه پیش روی بشریت تحمل.

آفریقایی کلامی موسسات فاقد دانشکده الهیات قوی در سطح فوق لیسانس که در آن این مسائل بر و دانش آموزان مجهز برای کار وزارت در کلیسا و جامعه منعکس شده است.

این فقدان معلم دینی برای موسسات دینی ما در سطح فوق لیسانس خوب است برای کلیسا در آفریقا نیست.

در حال حاضر، اکثریت مردم به آموزش دوره کلامی در موسسات دینی ما در سطح دکترا آموزش دیده است. این می تواند کیفیت آموزش و پرورش که در این قاره ارائه تاثیر می گذارد.

با تغییر مسیحیت در جنوب جهانی، کلیسا در آفریقا یک فرصت عالی برای کمک به انعکاس کلامی و مطالعات از متن آفریقایی خواهد بود که به کلیسای جهانی مفید است.

این نیاز به تأمل جدی در بالاترین سطح در الهیات دانشگاهی.

آموزش متکلمان در دکتری یک راه طولانی انجام وظیفه است که بر روی کلیسای آفریقایی قرار داده است.

ما به فوریت نیاز دکترا در رشته الهیات مختلف در دانشگاه بین المللی آفریقا به یک موسسه دینی انجیلی انتقادی و پیشرو در آفریقا است.

نیازهای ارزیابی از فارغ التحصیلان AIU و فارغ التحصیلان دیگر

ما بسیاری از سوالات در طول سال در مورد یک برنامه دکترا در مطالعات دینی از درون قاره و همچنین از خارج از کشور دریافت کرده اند.

بسیاری از فارغ التحصیلان AIU شده اند در انتظار یک برنامه مثل این.

از آنجا که ما آن را ندارد، برخی از فارغ التحصیلان ما به دیگر دانشگاه های محلی و عمومی که ارائه مدرک دکترا در دین است و نه در کلام رفته است.

این برنامه با غلظت های مختلف دیدار از مناطق بحرانی فعلی نیاز در این قاره در حوزه مطالعات دینی.

بررسی اولیه ما در برنامه نشان داد علاقه زیادی توسط فارغ التحصیلان ما و دیگران که می خواهم به مطالعه الهیات در آفریقا در تمام هفت منطقه غلظت در برنامه وجود دارد، فرصت برای برنامه به رشد با تلاش ما در تقویت کارشناسی ما وجود دارد الهیات، و برنامه های کارشناسی ارشد در مطالعات دینی.

دکتر فلسفه در مطالعات دینی ارائه شده است برای پاسخگویی به این نیازها با فشار دادن در مطالعات دینی و مذهبی در این قاره است.

هدف از این برنامه

هدف از این برنامه آماده سازی و آموزش دانش آموزان در زمینه آفریقایی برای آموزش، علمی، رهبری کلیسای، به عنوان مشاوران و محققان و نویسندگان در رشته های کلامی و دینی است.

انتظار می رود نتایج یادگیری از برنامه

دانش آموزان تکمیل دکترا در مطالعات دینی در AIU باید موارد زیر را کیفیت، توانمندی و مهارت را نشان دهد:

 1. رشد در شاگردی و بلوغ معنوی مسیحی و تمامیت 2. توسعه پتانسیل برای رشد در رهبری در یک رشته دینی و مذهبی خاص و نشان دادن شایستگی در دانش پیشرفته، آموزش، و مهارت در یک منطقه خاص.
 2. توسعه شایستگی خلاق به عنوان اندیشمندان نوآوری و انتقادی برای رسیدگی به مسائل کلیدی و موضوع از منطقه دانش آموز غلظت 4. شایستگی در تحقیقات اولیه و تدریس موثر در یک منطقه انتخاب شده از مطالعات دینی و مذهبی.
 3. کسب دانش برتر، شایستگی ها و مهارت گسترده در مناطق خود را از غلظت

پذیرش مورد نیاز

متقاضی باید MA و یا درجه MDiv از یک موسسه علمی به رسمیت شناخته شده توسط کمیسیون آموزش و پرورش دانشگاه دولت کنیا و یا با ACTEA یا ICHE نگه دارید، در یکی از رشته های زیر است: الهیات، تاریخ کلیسا، کتاب مقدس، مذهب، ماموریت، ترجمه و آرامش.

درس پیش نیاز

متحرک و یا MDiv مطالعات از تمام متقاضیان به کلامی برای دوره دکترا به طور معمول باید شامل حداقل:

 • 12 واحد چهارم (یا معادل آن) در مطالعات مربوط به مانند عهد عتیق عهد جدید، الهیات، ماموریت، ادیان، ترجمه کتاب مقدس، pastorals و تاریخ کلیسا.

متقاضیان فاقد حداقل شرایط مورد نیاز باید کمبود قبل از ورود به برنامه حذف شده است.

فارغ التحصیل انجمن ممکن است برخی از این شرایط در شرایط استثنایی صرف.

در برخی موارد، یک دانش آموز تنها با چند اعتبارات پیش نیاز ندارد ممکن است اجازه داده شود را به دوره های مقطع کارشناسی ارشد مورد نیاز در طول سال اول خود را پس از ورود به این برنامه است.

معدل کار در سطح کارشناسی ارشد

متقاضیان باید یک معدل تجمعی برای قبل در سطح کارشناسی ارشد کار علمی از حداقل 3.0 یا بالاتر در مقیاس 4 نقطه است.

مورد نیاز زبان

انگلیسی

متقاضیان باید مهارت در نوشتن و صحبت کردن انگلیسی نشان می دهد.

متقاضیانی که دانشگاه مطالعات قبلی شده به زبان انگلیسی انجام نمی باید نمره تافل حداقل 600 (نسخه کاغذی) یا معادل آن را ارسال کنید: نمره TOEFL CBT (نسخه کامپیوتر) حداقل 200؛ یک تافل IBT (نسخه اینترنتی) نمره حداقل 100؛ نمره IELTS حداقل 8؛ یا یک آزمون کمبریج رتبه بندی حداقل CPE.

سایر زبان ها

متقاضیان باید مدارک و شواهد از شایستگی زبان زیر قابل اجرا به غلظت آنها در حال حاضر، مانند سه دوره در MA-سطح (یا معادل آن) از Koine یونانی یا کلاسیک عبری، کلامی آلمانی، کلامی فرانسوی، و تسلط در زبان از فرهنگ که در آن متقاضی پیشنهاد برای انجام تحقیقات. امتحانات مهارت باید موفقیت در این مناطق تلاش، به عنوان غلظت خاص تجویز می شوند.

صلاحیت در فرانسوی آلمانی و ممکن است با استفاده از متن دانشگاه و یا یک گواهی نامه (برای مثال از موسسه گوته یا Française در اتحاد)، و یا با استفاده از یک آزمون ترجمه اداره شده توسط NEGST نشان داده است.

هیئت مدیره تحصیلات تکمیلی باید استثنا در این مورد نیاز را تصویب کند.

فراتر از اختیار تنها یک درجه، متقاضی باید یک نقطه معدل تجمعی از حداقل 3.0 (B) یا معادل آن به / کارشناسی ارشد خود و یا M.Div دارند. مطالعات و باید توانایی در تحقیق و نگارش دانشگاهی نشان می دهد.

علاوه بر این، همه دانش آموزان باید تمام الزامات عمومی AIU برای پذیرش به انجام برسانند.

از آنجا که AIU یک نهاد مسیحی است، متقاضیان باید بلوغ مسیحی و تمامیت اخلاقی نشان می دهد.

از آنجا که به دنبال مدرک دکترا دشوار و خواستار است، متقاضیان همچنین باید نشان دهد که آنها قادر، صالح، سخت کوش و مصمم هستند و آنها از حمایت خانواده خود و / یا جامعه کلیسا.

راهنمایی برای پردازش برنامه های کاربردی

A. متقاضی فرم درخواست و اسناد همراه مورد نیاز به دفتر پذیرش AIU می فرستد.

ب. هنگامی که اسناد و مدارک کافی وجود دارد، دفتر پذیرش پرونده برنامه ها را به دفتر مدرسه فارغ التحصیل که برنامه را به رئیس گروه به جلو می فرستد.

ج. رئیس بخش به دنبال تصویب بخش برای پذیرش متقاضی. تصمیم وزارت minuted است. دقیقه مربوطه است و سپس توسط مدیر گروه با پرونده برنامه ها را به دین تحصیلات تکمیلی، که پس از آن به دنبال تصویب هیات تحصیلات تکمیلی فرستاده.

د. در مواردی که وزارت آرزوهای خود را به صرف یک نیاز پذیرش، موضوع باید به هیئت مدیره تحصیلات تکمیلی، که تصمیم گیری در پذیرش نهایی است ارجاع شود.

نحوه تحویل

دکتر فلسفه در مطالعات دینی در قالب سمینار متشکل از تدریس: 1. وجود خواهد داشت یک ده روز چهره به چهره اقامت دو تا سه بار در سال به مدت دو سال در پردیس AIU کارن.

 1. مقاله های پژوهشی برای هر سمینار: به دنبال هر یک از رزیدنتی، دانش آموزان یک مقاله پژوهشی است که مربوط به محتوای سمینار دکترای خود را با مسائل خاص در مناطق خود را از تخصص کامل است.

علاوه بر این، وجود خواهد داشت در خط شده نظارت گفتگو و تعامل گروه و همکار بررسی از کار دانش آموزان را از طریق colloquiums و عقب نشینی در طول هر اقامت.

 1. ارائه برای فرمت / مدولار مبتنی بر گروه در سال اول از برنامه ساخته شده، در حالی که دانش آموزان ملزم به حضور در سه جلسه تماس برای تکمیل سمینار / چرخه تدریس می شود. پس از آن دانشجوی دکترای ممکن است را انتخاب کنید به ماندن در در محل اقامت به منظور وقت با کیفیت متمرکز در طول چرخه پژوهش 2-3 سال می آیند و یا در صورت پاره وقت.
 2. آیا تمام وقت یا گزینه پاره وقت بعد از سال اول به تصویب رسید، جلسات به طور منظم برنامه ریزی شده بین مربی و نامزد خواهد شد توافق و امضا شده توسط هر دو طرف و مربی مورد نیاز است برای همین گزارش کتبی به HOD و دانشکده تحصیلات تکمیلی (مشورت مطالعات دکترای راهنمایی برای جزئیات مرتبط).
 3. پرداخت مقدار شهریه ثابت هر مدت / ترم به دانشگاه توصیه می شود، به عنوان راهی برای تشویق و به حداقل رساندن فرسایش.
 4. داوطلبانی که در تمام سمینارها مورد نیاز تکمیل، اما هنوز به موفقیت دفاع از پایان نامه خواهد بود موضوع را به ثبت نام و پرداخت هزینه های ادامه دانشگاه، در حداکثر زمان مجاز در برنامه دکترا (مشورت ساختار هزینه های دانشگاه در حال حاضر و دکترا دستی).

ساختار هزینه

 • مجموع شهریه 126،000
 • اتهامات محیط مدیریت 16،525
 • شهریه مجموع در هر ترم 142525
 • در کل در هر سال 427،575

نحوه درخواست

شما می توانید آنلاین با کلیک کردن نرم افزار آنلاین و یا دانلود نرم افزار فرم فرم درخواست شما می توانید درخواست خود را به روابط عمومی یا پذیرش ارسال می شود.

شما می توانید با تماس با ما پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

Program taught in:
انگلیسی

See 2 more programs offered by Africa International University »

این دوره Online & Campus Combined
Start Date
ژانویه 2020
Duration
تمام وقت
Price
427,575 KES
در کل در هر سال
By locations
By date
Start Date
ژانویه 2020
Application deadline

ژانویه 2020