برنامه EdD (جایزه دوگانه) در کشورهای جنوب شرقی آسیا منحصر به فرد است و در زمینه تخصص حرفه ای و تحقیق دو موسسه عالی آموزش عالی، موسسه ملی آموزش و پرورش، سنگاپور و موسسه آموزش و پرورش دانشگاه لندن است. نه تنها این دیدگاه بین المللی را در مورد مسائل حرفه ای و رهبری در آموزش و پرورش ارائه می دهد، بلکه با جمع آوری جمعیت دانشجویی متنوع از تعدادی از کشورها و مناطق مختلف آموزش و پرورش، اجازه می دهد تا برای یک محیط یادگیری غنی و پر جنب و جوش. این طراحی شده است برای متخصصان با تجربه که مایل به تقویت مهارت های حرفه ای خود و توسعه مهارت در تحقیق و ارزیابی عملکرد آموزشی هستند. این افراد از مدرسان ارشد در مدارس، موسسات عالی آموزشی و نهادهای دولتی به معلمان و کارکنان مجرب در کالج ها و دانشگاه ها تعلق دارند.

این برنامه به صورت پاره وقت و با توجه ویژه به نیازها و تعهدات دانشجویان تمام وقت و بین المللی ارائه می شود. جزئيات دوره کاري خود را از طريق ترکيب جلسات يک هفته اي فشرده با چهره به چهره و مکاتبات نوشتاري با مدرس در ماه هاي بعدي که شما در حال کار بر روي تکليف خود است، ارائه مي کنيد. فرصت هایی نیز برای شما ایجاد می شود تا زمانی که دوره کار خود را تکمیل کرده اید و در پروژه های تحقیقاتی اصلی خود کار می کنید، ارتباط برقرار کردن با دیگر دانش آموزان در برنامه خود را ادامه دهید.

چه چیزی برنامه EdD Dual Award را به ویژه جذاب می کند و آن را یکی از انواع آن می سازد انعطاف پذیری است که برای انتخاب شما از موسسه خانه اجازه می دهد. شما می توانید NIE یا IoE موسسه خانه خود را، به عنوان مثال، دانشگاه، جایی که شما جزء دوره های کارشناسی و تحصیل متمرکز موسسه را کامل کنید، و در آخرین سال تحصیلی خود را به موسسه دیگر (موسسه دوگانه) تغییر دهید برای تکمیل پایان نامه خود را بر اساس تحقیق .

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط National Institute of Education, Nanyang Technological University »

این دوره واقع در پردیس