دکتر بازرگانی - DBA

عمومی

شرح برنامه

دکتر مدیریت بازرگانی (DBA) به مدیران ارشد یک دکترا حرفه ای یا معادل تجارت و مدیریت یک دکتر قانون یا مدرک دکترای پزشکی ارائه می دهد. این بالاترین سطح دانش حرفه ای و دانشگاهی است ، همراه با ظرفیت استفاده از آن دانش در تولید و ارزیابی راه حل های جدید برای مشکلات مهم. دانشکده مدیریت سوئیس یک مدرسه تجاری معتبر بین المللی است که پردیس اصلی آن در شهر رم ، ایتالیا است.

119474_01.jpg

چرا یک DBA را انتخاب می کنید؟

مطالعات DBA یکی از چالش برانگیزترین و بالاترین سطح پاداش در آموزش عالی است. دانشکده مدیریت سوئیس (SSM) برنامه های دکتر برجسته ای را تدوین کرده است. این برنامه ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند ، که ارزش های قابل توجهی را به فارغ التحصیلان فراتر از مدرک دکتر پاداش می دهند.

کاندیداهای دکتر ما توسط اساتید SSM و استادان مهمان از طیف گسترده ای از دانشگاه های بین المللی به طور جداگانه پشتیبانی می شوند.

چگونه کار می کند؟

شما به DBA با یک چالش خاص تجاری که نیاز به یک راه حل عملی دارد ، خواهید پیوست: به عنوان مثال ، چگونه می توان یک سازمان سریع و سازگار را طراحی کرد. نحوه استفاده از علوم رفتاری برای بهبود تصمیم گیری استراتژیک؛ چگونگی استقرار مدیریت استعداد برای ایجاد ارتش کارآفرینان.

DBA به گونه ای ساخته شده است که شما را در توسعه تفکر ، ایجاد چارچوب چالش و پیاده سازی ، ارزیابی و برقراری ارتباط راه حل هایی که دارای تأثیر واقعی و عملی هستند ، پشتیبانی کند.

مدت زمان

DBA مدت زمان 4 ترم (2 سال) است و نیاز به کسب 120 ECTS دارد که به شرح زیر تقسیم می شود:

 • 30 اعتبار ECTS از طریق انجام 5 ماژول روش تحقیق (6 اعتبار ECTS در هر ماژول)
 • 90 اعتبار ECTS از طریق پایان نامه دکترا

روز آغاز

SSM یک خط مشی ثبت نام آزاد ارائه می دهد ، به این معنی که برای دسترسی به یک برنامه DBA ، نیازی به انتظار برای مصرف ندارید ، اما می توانید لحظه تصمیم گیری را شروع کنید.

حالت مطالعه

برنامه DBA مبتنی بر یک مدل مطالعه عملی و پاره وقت است. مطالعه حضوری ، یادگیری مبتنی بر وب ، یادگیری ترکیبی ، یادگیری از راه دور ، همگی با مطالعه کار محور ترکیب شده اند که توسط مربیگری روشمند یا با نظارت هیئت علمی و کارمندان پشتیبانی می شود.

ماژول ها

 • روش های پژوهش
 • رهبری 360 درجه
 • روشهای کمی
 • روش های کیفی
 • ابزار ضروری
 • پایان نامه

119476_04.jpg

شرایط ورود

مدرک کارشناسی ارشد (یا معادل آن) یا تجربه حرفه ای طولانی مدت (مسیر ورود به کار) و شواهدی از مهارت های خاص در مورد فردی. مدرک زبان انگلیسی و / یا زبان آلمانی.

مشتریان

"من یک فرد شاغل هستم و به عنوان یک دانش آموز بزرگسال به SSM پیوستم ، زیرا می خواستم یک شرکت شغلی اداری را دنبال کنم. SSM نوع آموزش مورد نیاز من را ارائه می دهد. کلاس ها در گروه های کوچک در یک فضای خانوادگی برگزار می شوند که دانشجویان و مدرسین با آنها در تعامل هستند. سهولت. من باید از اساتید بخاطر توجه به هریک از ما در کلاس ها تشکر کنم. این به اعتماد به نفس من کمک کرده است. من مشتاقانه منتظر ادامه پیشرفت حرفه ای خود در SSM هستم. "
Jazzi F. G
SSM DBA Student


"برنامه BA (Hons) در دانشکده مدیریت سوئیس عالی است. مربیان تمام دانش لازم را به شما ارائه می دهند و تجربیات خود را که برای موفقیت در یک فضای رقابتی مورد نیاز است به اشتراک می گذارند. اگر در کلاس درس سخت می آموزید در حالی که در وقت آزاد هستید شما به طور مداوم برای مشاغل جالب درخواست می کنید ، مشکلی در یافتن کار ندارید. من در طول تحصیل دو موقعیت به من پیشنهاد شدم. تصمیم گرفتم یک چالش جدید را در انگلستان بپذیرم .با وجود تغییر کشور ، من همچنان در مدرسه سوئیس تحصیل می کنم مدیریت ، رم از طریق آموزش از راه دور. من برنامه BA (Hons) درجه را در SSM توصیه می کنم. "
ریکاردو گوتیلف
دانشجوی کارشناسی ارشد SSM


"من برای برنامه جایزه دوگانه BBA به دانشکده مدیریت سوئیس رفتم و مطمئناً خوشحالم که این کار را کردم! اندازه کلاس عالی بود ، معلمان مفید بودند و حتی قبل از فارغ التحصیلی استخدام شدم. اکنون در یک دانشگاه هستم حرفه ای که دوستش دارم و نمی توانستم شادتر باشم. "
جوآن کمیرون
مشاور HRM در برنامه جهانی غذا - SSM Graduate


"من به عنوان دانشجویی که مدت طولانی در آمریکا تحصیل می کرد ، متوجه شدم که بسیاری از دانش آموزان می توانند کاری را که من قبلاً انجام می دهم انجام دهند. SSM به من می دهد که یک گام اضافی به جلو در زندگی من و حرفه من است که نتوانستم درخواست کنم. هر جای دیگر!"
ماساهارو کاکوموتو
دانشجوی SSM BA (Hons)

لطفاً درخواست خود یا هرگونه سؤالی را که دارید به آدرس ایمیل زیر ارسال کنید: info@ssm.swiss. شما می توانید فرم درخواست ما را بارگیری کرده و مراحل کامل درخواست را در وب سایت ما به آدرس https://ssm.swiss/doctor-of-business-administration-dba/ پیدا کنید.

اطلاعات دیگر

 • تاریخ شروع: ثبت نام آزاد
 • تاریخ پایان: پس از اتمام (تقریباً 2 سال)
 • مهلت درخواست: هیچ کدام
 • پردیس: مشابه سایرین (رم ، ایتالیا)
 • زبان انگلیسی
 • نوع مطالعه: ترکیبی
 • مدت زمان: 2 سال
 • تمام وقت و پاره وقت ارائه می شود
 • شهریه: 25000 یورو
آخرین به روز رسانی ژانویه 2020

درباره این دانشگاه

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse stud ... اطلاعات بیشتر

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse student body coming from all over the world, studying our accredited Bachelors, Masters and Doctor of Business Administration Degree Programs. اطلاعات محدود