دکتر آموزش و پرورش در فن آوری های یادگیری (EDD)

عمومی

4 مکان موجود

شرح برنامه

GSEP Pepperdine University ، بورس تحصیلی کامل را ارائه نمی دهد. شما می توانید بیشتر در مورد فرصت های موجود برای دانش آموزان جدید در اینجا بخوانید. GSEP Pepperdine University نیز کمک های فارغ التحصیل، کمک آموزشی و فرصت های کمک های پژوهشی را ارائه می دهد. GSEP بازپرداخت کمک هزینه تحصیلی را ارائه نمی دهد.

برنامه ترکیبی برای رهبران نوآوری در رانندگی

برنامه دکترای ما در فن آوری های یادگیری دانش آموزان را برای استفاده از فن آوری های مبتنی بر کامپیوتر و شبکه برای تعامل با زبان آموزان آماده می کند. این ایده برای افراد با سطح اطمینان راحتی با استفاده از انواع مختلف تکنولوژی و رسانه های اجتماعی ایده آل است. این برنامه حرفه ای را در آموزش و پرورش K-12، تحصیلات تکمیلی، موزه ها، کتابخانه ها، شرکت ها، نهادهای دولتی، سازمان های غیر دولتی و شرکت های رسانه ای ترسیم می کند.

بررسی اجمالی برنامه

این برنامه از طریق ایجاد سهولت در ایجاد آژانس در دانش آموزان ما کمک می کند. اول، برنامه درسی دانش بنیادی و کاربردی را در میان رشته ها ترکیب می کند. دوم، تأکید ما بر یادگیری تجربی، دیدگاه دانشجویان را فراتر از زمینه محلی گسترش می دهد. سوم، ارتباطات ما با سازمان ها و نهادهای فعال در یادگیری و رسانه، دانش آموزان را به یک شبکه کامل از تخصص می رساند.

مزایای برنامه

 • یک مدل محقق و تمرینکننده، تئوری و بهترین شیوه ها را ادغام می کند
 • یک شبکه قوی فارغ التحصیلان ارتباطات کسب و کار تاثیر گذار را ایجاد می کند
 • فرمت برنامه هیبرید به طور خاص برای حرفه ای طراحی شده است
 • سفرهای ملی و بین المللی مورد نیاز، یک دیدگاه جهانی در زمینه فن آوری و یادگیری در سراسر جهان را فراهم می کند
 • اندازه های کوچک کلاس محیط زیستی را برای تعامل قوی دانش آموز و همچنین روابط بلند مدت حرفه ای و شخصی فراهم می کند
 • برنامه درسی بر یادگیری تجربی تأکید می کند و دسترسی دانش آموزان به پژوهشگران برجسته در زمینه را فراهم می کند
 • یک محیط آموزشی حمایتی و استاد با دستاوردهای علمی نمونه و تخصص حرفه ای

حقایق کلیدی

 • طول دوره برنامه / واحدهای ریاضیات واحد: میانگین 3.5 سال / 51 واحدی EdD (2 واحد در هر دوره تا تکمیل پایاننامه)
 • هزینه واحد: 1،550 دلار
 • مدت زمان شروع: پاییز
 • محل تحصیل دانشگاه: غرب لس آنجلس / برنامه هیبرید آنلاین (لطفا توجه داشته باشید که محوطه دانشگاه شما را انتخاب نمی تواند تضمین شود. پیشنهادات پردیس در شرایط موجود بودن و تغییر است).

مهلت پذیرش

 • آخرین مهلت پاییز پاییز 2018: مه 6، 2018، 11:59 PM PST
 • پذیرش برای این برنامه نورد است. هنگامی که یک برنامه کامل است، برای پذیرش بررسی می شود. برنامه های دریافت شده پس از مهلت بررسی شده، و دانش آموزان بر اساس یک فضای قابل قبول پذیرفته می شوند.

شرایط پذیرش:

در تلاش برای پردازش درخواست شما به سرعت، ما فقط مواد درخواست نرم افزار را قبول می کنیم.

برای درخواست این برنامه، لطفا ارسال کنید:

 1. درخواست برای پذیرش با هزینه پردازش غیر قابل جبران.
 2. یک مدرک لیسانس از موسسه معتبر منطقهای.
 3. یک مدرک کارشناسی ارشد از موسسه معتبر منطقه ای.
 4. رونوشت های رسمی از طریق یکی از شرکت های تایید شده که در وب سایت GSEP ذکر شده اند از طریق موسساتی که مدرک لیسانس و مدرک کارشناسی ارشد را به متقاضی و همچنین تمام رونویسی از سایر کالج ها یا دانشگاه هایی که حضور داشتند، ارسال شده است.
 5. دو توصیه: یکی از کارفرمای متقاضی و یکی از همکاران کارگر که به استفاده از تکنولوژی متقاضی تأیید می شود. فرم پیشنهادات حرفه ای آنلاین باید به درخواست gsep-admissions@pepperdine.edu.Your ایمیل برای پذیرش با هزینه پردازش غیر قابل برگشت ارسال شود.
 6. یک مقاله دو طرفه در مورد موضوع انتخاب شده. متقاضیانی که در این مقاله رضایتبخش نبوده اند ممکن است در یک دوره کارگاه نوشتن در GSEP مانند ED 692 شرکت کنند. همچنین متقاضیان ممکن است نمرات خود را از آزمون ثبت نام فارغ التحصیلان (قسمت های GRE-verbal و quantitative) که طی پنج سال گذشته گرفته شده اند .
 7. بیانیه سه بخش، حداقل 2000 کلمه در طول، توصیف (1) چشم انداز برای فن آوری، (2) تجربه و یا پس زمینه در فن آوری، و (3) اهداف شخصی مربوط به پیگیری این درجه است.
 8. مصاحبه شخصی برای تمام متقاضیان واجد شرایط که برای برنامه درخواست می کنند، لازم است.
 9. رزومه یا CV (CV) اختیاری است اما توصیه می شود.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good.

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good. اطلاعات محدود
لس آنجلس , لس آنجلس , ایروین , لس آنجلس , لس آنجلس , کالاباساس , مالیبو + 6 بیشتر کمتر