دکتر آموزش در رهبری سازمانی (EDD)

عمومی

4 مکان موجود

شرح برنامه

GSEP Pepperdine University ، بورس تحصیلی کامل را ارائه نمی دهد. شما می توانید بیشتر در مورد فرصت های موجود برای دانش آموزان جدید در اینجا بخوانید. GSEP Pepperdine University نیز کمک های فارغ التحصیل، کمک آموزشی و فرصت های کمک های پژوهشی را ارائه می دهد. GSEP بازپرداخت کمک هزینه تحصیلی را ارائه نمی دهد.

رهبری بر مبنای ارزش ها که تغییر می کند

این برنامه تقویت و توسعه مهارت های رهبری در حالی که آماده شدن دانش آموزان برای کار در طیف وسیعی از تنظیمات. افراد با دانش و توانایی تشخیص، مهار کردن و انتقال نیروهای تغییر به سازمان ها برای موفقیت مطلوب و رشد، مجهز هستند. این برنامه به عنوان برنامه دکترای عالی با تاکید بر رهبری و توسعه سازمانی توسط جوایز تعالی رهبری برای سال 2016 برای موفقیت های برجسته در برنامه های رهبری و توسعه سازمانی به رسمیت شناخته شده است.

بررسی اجمالی برنامه

برنامهی محققین-پزشک که با تجربه واقعی در دنیا تطبیق دارد، برنامه EDOL برای رهبران فعلی مناسب است که به دنبال مهارتهای مربوط به گسترش مسیر شغلی خود هستند. همچنین برای افرادی که مدرک دکتری برای پیشرفت اهداف آکادمیک و حرفه ای دارند، طراحی شده است. با تمرکز بر یک رویکرد انسانی به رهبری، مدیریت و تغییر، این برنامه افراد را به عنوان بیننده در سازمان های خود آماده می کند. دانشجویان تحصیلات تکمیلی را با گروهی از متخصصان حرفه ای و حرفه ای از زمینه های مختلف شروع و تکمیل می کنند. مدل همگروه دانش آموزان را قادر می سازد بر مهارت های رهبری برپا کنند و روابط ارزشمندی با همکاران خود ایجاد کنند.

فواید

 • دو فرمت برنامه: سنتی و جهانی دسترسی (60 درصد چهره به چهره / 40 درصد آنلاین)، ایده آل برای کار حرفه ای
 • کلاس های انعطاف پذیر که در شب و در آخر هفته های گاه به گاه ملاقات می کنند
 • اندازه های کوچک کلاس محیطی را برای مربیان دانشکده و ایجاد روابط همیشگی مادام العمر فراهم می کند
 • یک محیط یادگیری حمایتی و استاد با دستاوردهای علمی نمونه و تجربه حرفه ای
 • مدل تدریجی محققین، تئوری یکپارچه سازی و بهترین شیوه ها
 • سفرهای ملی و جهانی مورد نیاز برای ارائه چشم انداز جامع در مورد رهبری و سیاست
 • شبکه Pepperdine شما را به رهبران کسب و کار با نفوذ در جامعه متصل می کند

حقایق کلیدی

 • طول دوره برنامه / واحدهای ریاضیات واحد: میانگین 3.5 سال / 51 واحدی EdD (2 واحد در هر دوره تا تکمیل پایاننامه)
 • هزینه واحد: 1،550 دلار
 • مدت زمان شروع: پاییز
 • محل های دانشگاه: غرب لس آنجلس، ایروین (لطفا توجه داشته باشید که محوطه دانشگاه شما را انتخاب نمی تواند تضمین شده باشد. پیشنهادات پردیس در صورت امکان در دسترس بودن و تغییر است).

مهلت پذیرش

 • آخرین مهلت پاییز پاییز 2018: مه 6، 2018، 11:59 PM PST
 • این برنامه در ماه آگوست در پردیس لس آنجلس غرب با یک کارگاه آموزشی و جهت گیری اجتماعی با کارایی بالا آغاز می شود. کلاس ها در ماه سپتامبر آغاز خواهد شد.
 • پذیرش برای این برنامه نورد است. هنگامی که یک برنامه کامل است، برای پذیرش بررسی می شود. ما انتظار مهلت بررسی درخواست شما را نداریم. برای برنامه هایی که بعد از مهلت دریافت می شوند، دانش آموزان به صورت فضای موجود پذیرفته خواهند شد.

شرایط پذیرش:

در تلاش برای پردازش درخواست شما به سرعت، ما فقط مواد درخواست نرم افزار را قبول می کنیم.

برای درخواست این برنامه، لطفا ارسال کنید:

 1. درخواست برای پذیرش با هزینه پردازش غیر قابل جبران.
 2. یک مدرک لیسانس از موسسه معتبر منطقهای.
 3. یک مدرک کارشناسی ارشد از موسسه معتبر منطقه ای.
 4. رونوشت های رسمی از طریق یکی از شرکت های تایید شده که در وب سایت GSEP ذکر شده اند از طریق موسساتی که مدرک لیسانس و مدرک کارشناسی ارشد را به متقاضی و همچنین تمام رونویسی از سایر کالج ها یا دانشگاه هایی که حضور داشتند، ارسال شده است.
 5. سه توصیه که به شخصیت و توانایی حرفه ای و تجربه رهبری متقاضی و / یا توان بالقوه متقاضیان گواهی شده است. فرم پیشنهادات حرفه ای آنلاین باید به gsep-admissions@pepperdine.edu ایمیل شود.
 6. یک مقاله دو طرفه در مورد موضوع انتخاب شده. متقاضیانی که در این مقاله رضایتبخش نبوده اند ممکن است در یک دوره کارگاه نوشتن در GSEP مانند ED 692 شرکت کنند. همچنین متقاضیان ممکن است نمرات خود را از آزمون ثبت نام فارغ التحصیلان (قسمت های GRE-verbal و quantitative) که طی پنج سال گذشته گرفته شده اند .
 7. بیانیه 1000 تا 2000 کلمه ای که در برنامه رهبری سازمانی مورد توجه قرار گرفته است به موضوعاتی نظیر دیدگاه نامزدهای رهبری، توانایی ایجاد پیروان، تمایل به ریسک، پایداری و موفقیت های نشان داده شده، اهداف شغلی و زندگی آینده و دلایل پیگیری یک برنامه دکترا.
 8. رزومه یا CV (CV) اختیاری است اما توصیه می شود.
 9. مصاحبه شخصی ممکن است برای متقاضیان واجد شرایط که به برنامه اعطا می شوند نیاز باشد.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good.

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good. اطلاعات محدود
لس آنجلس , لس آنجلس , ایروین , لس آنجلس , لس آنجلس , کالاباساس , مالیبو + 6 بیشتر کمتر