دکتری (PhD)

عمومی

شرح برنامه

معرفی

ویتنبورگ دکترای 3 تا 4 ساله را ارائه می دهد. درجه تحقيقات همراه با شرکاي انگليس، دانشگاه بريتون.

دانش آموزان در ویتنبورگ در آپلدورن تحصیل می کنند و دو ناظر دارند، یکی از دانشگاه های برایتون و یکی از ویتنبورگ.

Ph.D. درجه توسط دانشگاه برایتون اهدا می شود.

Ph.D. مرور کلی برنامه

'مدرسه دکتری ارائه می دهد یک دوره سه ساله تمام وقت یا چهار سال دوره کارشناسی است. تحویل هسته در یک برنامه دکترا از طریق جلسات منظم بین دانش آموزان و سرپرستان و کار خود را توسط دانشجوی دکترا انجام می شود. به عنوان یک دانشجوی دکترا در WUAS، شما قادر خواهید بود از روش های تحقیقاتی مختلف از علوم مختلف استفاده کنید. '

Ph.D. دانش آموزان برنامه های پژوهشی را توسعه می دهند و روش هایی را که شامل داده های کمی و کیفی هستند و به کمک روش های تحقیقاتی مناسب انجام می شود، اعمال می کنند. به طور کلی، طرح کلی یک برنامه دکترا شامل موارد زیر است:

 • انجام یک بررسی ادبی (یک نظرسنجی از بورس تحصیلی فعلی در زمینه خود)
 • انجام تحقیقات کاربردی اصلی و جمع آوری نتایج شما
 • تهیه یک پایان نامه که نتیجه گیری شما را ارائه می دهد. ترجیحا در قالب مقالات مجلات علمی
 • نوشتن پایان نامه و ارسال آن به عنوان یک پایان نامه
 • دفاع از پایان نامه در یک آزمون شفاهی

این برنامه به طور مشترک با:

University-of-Brighton-logo.jpeg

محدوده تحقیق

پیشنهاد پژوهش

تمرکز Ph.D. برنامه های تحقیقاتی با 5 مدرسه ویتنبورگ هماهنگ شده اند که به نوبه خود به هسته های تحقیقاتی و ارزش ها و گروه های تحقیقاتی در UOB پرداخته شده است. WUAS دارای علایق پژوهشی زیر است:

 1. کسب و کار (مدیریت، امور مالی و منابع انسانی)
 2. هتلداری، گردشگری
 3. بین المللی شدن، تنوع و اخلاق.

در حال حاضر ما به طور خاص از پیشنهادات تحقیقاتی در زمینه مهمانداری و گردشگری خوش آمدید. برای الهام گرفتن و اطلاعات بیشتر در مورد تحقیقات کنونی، به وب سایت گروه تحقیقاتی UoB Sport، Tourism، and Leisure مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر، لطفا از وب سایت دانشگاه برایتون دیدن کنید.

فهرستی با منافع پژوهشی، ایده هایی را درباره مناطقی که ما به طور بالقوه می توانیم نظارت ارائه دهیم، کمک می نماییم و به شما در ارائه یک پیشنهاد تحقیق از خود کمک می کنیم. بعضی از مناطق دانشجویان دکترا را به پروژه های تحقیقاتی خاصی دعوت می کنند، اما در این موارد، هنوز انتظار می رود که مالکیت خود را به یک جزء مستقل از کار تبدیل کنید که معمولا به دانش اصلی کمک می کند. مناطق دیگر انتظار دارند که متقاضیان پیش از بررسی آنها برای پذیرش، موضوع پژوهشی خود را ارائه دهند.

اگر شما در مورد اینکه آیا ما می توانیم نظارت مناسب را ارائه دهیم شک دارید، لطفا با ما تماس بگیرید رئیس دانشکده دکترای دکتر نیکولت CM Theunissen. در بعضی موارد ممکن است ما مجبور شویم به شما بگوئیم که ما نمیتوانیم نظارت کنیم چون ممکن است به نفع شما نباشد، اگر شما قادر به ارائه امکانات و نظارت لازم نیستید، قبول کنید.

Ph.D. حمایت کردن

یک مطالعه دکترا یک مسئله دشوار اما بسیار پرطرفدار است. محققان با مهارت های بسیار پیشرفته برای آینده ی جهانی اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی ما حیاتی هستند. مدرسه دکترا متعهد به ارائه یک برنامه پشتیبانی است که به نیازهای خاص دانشجویان دکترا پاسخ می دهد. بنابراین، Ph.D. دانش آموزان برای کمک به توسعه خود را به عنوان یک محقق علوم کاربردی، با استفاده از:

 • پشتیبانی از دو سرپرست
 • جلسات توسعه تحقیقاتی
 • مواد تکثیر محققان آنلاین
 • محقق جامعه

دو ناظر

دانش آموزان از یک تیم نظارتی متشکل از دو عضو بهره خواهند برد: یکی از WUAS و یکی از کارکنان دانشگاه UOB. دانش آموزان ممكن است براساس تخصص تخصصي پژوهشي خود، يك سرپرست اضافي خارج از مؤسسه ديگر داشته باشند.

Ph.D. سرپرستان در حوزه انتخابی دانش آگاه خواهند شد و در سراسر برنامه دکترای خود راهنما و راهنمایی خواهند کرد. مهم است که دانش آموزان متوجه شوند که درجه تحصیلی یک جزء مستقل است و با همکاران خود باید در مورد میزان و ماهیت این حمایت در آغاز مطالعات خود موافقت کنند.

فعالیت های پژوهشی با جلسات منظم با سرپرست اول (WUAS) و جلسات دوره ای توسط اسکایپ با تیم کامل انجام خواهد شد. ارتباطات مداخله از طریق ایمیل، که با همه دانشجویان دکترا رایج است.

جلسات توسعه تحقیقاتی

کالج دکترا یک برنامه آموزشی برای محققان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد که شامل روش های تحقیق و مهارت های قابل انتقال (از جمله قابلیت کار) می باشد. کارکنان علمی و فنی نیز آموزش های خاصی را ارائه می دهند.

تمام Ph.D. دانشجویان برنامه مشابهی را دنبال می کنند که توسط دانشجویان UOB دنبال می شود. تمام دانش آموزان حداقل 6 هفته در UOB را صرف می کنند و زمان بازدید از آنها همزمان با رویدادهای مهم مانند مقدمه، برنامه تحقیقاتی اصلی، جشنواره تحقیق و بررسی پیشرفت سالانه است.

WUAS همچنین دارای برنامه تحقیقاتی خود در آپلدورن است. در WUAS جلسات منظمی خواهد بود که در آن جنبه های خاصی از دوره دکترا مورد بحث قرار می گیرند (مانند بررسی ادبیات، جمع آوری داده ها، نوشتن تحصیلی) همراه با همسالان و محققان باتجربه.

مواد تکثیر محققان آنلاین

همه دانش آموزان با فضای میز و دسترسی به رایانه رومیزی در محوطه آپلدورن ارائه می شوند. Ph.D. دانش آموزان به تمام مواد تکاملی پژوهشگر در هر دو UoB و WUAS دسترسی خواهند داشت. به عنوان مثال، دوره های آنلاین ارائه شده توسط Epigeum: برنامه مهارت های تحقیق و روش آماری برای برنامه تحقیقاتی.

دانش آموزان از طریق کتابخانه آنلاین دانشگاه (WUAS و UoB)، و همچنین مجموعه کتاب های فیزیکی و مجله، به طیف وسیعی از منابع الکترونیکی دسترسی خواهند داشت. علاوه بر این، Ph.D. دانش آموز دسترسی به منابع کلیدی WUAS و UoB، از جمله خدمات اطلاعاتی، صندوق حمایت از کنفرانس، و طرح قرار دادن را داشته باشد.

محقق جامعه

Ph.D. دانش آموزان یک بخش جدایی ناپذیر از جامعه تحقیقاتی WUAS را تشکیل می دهند و نقش مهمی در فعالیت های فکری و اجتماعی در مدرسه ایفا می کنند. آنها به طور منظم از جلسات آنلاین و آفلاین مرکز تحقیقات با محققان از همه سطوح تجربه (Junior to senior researchers) پیوستند.

علاوه بر این، Ph.D. دانش آموزان به یکی از گروه های تحقیقاتی UOB که به Ph.D. موضوع تحقیق این گروه ها دانش آموزان را قادر می سازد تا "کار در حال پیشرفت" را ارائه دهند و با محققان دیگر شبکه کنند.

شرایط ورود

شرایط ورود به سیستم برای ثبت نام برای Ph.D. درجه:

 • یک مدرک کارشناسی ارشد یا سایر مدارک تحصیلی که توسط UOB به عنوان معادل آن در نظر گرفته شده است و معمولا مربوط به برنامه یا مطالعه پیشنهاد شده است.

یا

 • تحقیق مناسب یا تحقیق حرفه ای در سطح تحصیلات تکمیلی که نتیجه آن کارهای منتشر شده، گزارش های کتبی یا سایر شواهد مناسب برای موفقیت است. یا به طور استثنایی، کلاس اول، مدرک یا سایر مدارک را دریافت می کند که توسط UOB به عنوان معادل آن مورد توجه قرار می گیرد و معمولا مربوط به برنامه تحصیلی پیشنهاد شده است، جایی که مدرک روشن در مورد کار در سطح تحصیلات تکمیلی وجود دارد. یک برنامه کاربردی که توسط شخص دیگری با این تجربه ساخته می شود بر اساس شایستگی آن محسوب می شود و به طور معمول مستلزم منابع مستقل آموزشی است.

علاوه بر این:

برای زبان مادری غیر انگلیسی زبانان
آیلتس 7.0 به طور کلی، با 7.0 در نوشتن و حداقل 6.0 در عناصر دیگر.

آخرین به روز رسانی ژوئن 2019

درباره این دانشگاه

With a clearly defined mission and philosophy, Wittenborg University offers excellent education in business studies to students from the Netherlands, Europe, and around the world, ranging from school ... اطلاعات بیشتر

With a clearly defined mission and philosophy, Wittenborg University offers excellent education in business studies to students from the Netherlands, Europe, and around the world, ranging from school leavers to people with professional experience and previous study qualifications. Its developing research centre, focusing on the 5 key themes Wittenborg University enables applied research to be embedded throughout its programmes. اطلاعات محدود
آپلدورن , آمستردام , وین + 2 بیشتر کمتر