توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکتری مهندسی

مروری بر برنامه

این برنامه دکترا در مهندسی آماده نسل بعدی رهبران مهندسی برای مقابله با برخی از مشکلات دلهره آور ترین و پیچیده ترین پیش روی جامعه ما است.

هدف این برنامه این است که تولید فارغ التحصیلان مهندسی که کارشناسان موضوع در یک دامنه دانش در یک رشته مهندسی و که می تواند با موفقیت با کسانی که دکترای نظم و انضباط خاص در مهندسی به دست آورده اند به رقابت می باشد. به جای محدود فارغ التحصیلان رشته های مهندسی به فرد (به عنوان مثال، شیمیایی، کامپیوتر، برق، صنعتی، مکانیکی، و غیره) برنامه فراهم می کند دانش آموزان با انعطاف پذیری برای تبدیل شدن به کارشناسان مهم و نوآوران مهندسی در یک محیط باز معماری، پرورش رشد فکری همراه هر دو مسیر میان رشته ای و در چارچوب رشته های مهندسی معمولی است. با این رویکرد، برنامه توسعه محققان در سطح جهانی است که می تواند در اکتشافات امیدوار کننده ترین و نوآوری در زمینه مهندسی سرمایه گذاری، صرف نظر از منشاء آنها، به توسعه راه حل های میان رشته ای برای چالش های دنیای واقعی.

دکتری در مهندسی نیاز به هر دانش آموز برای رسیدگی به مشکلات اساسی فنی از اهمیت ملی و جهانی برای قرن 21. چهار صنعت سلامت کلیدی مراقبت، ارتباطات، انرژی، و حمل و نقل، به طور خاص پرداخته شده است. این صنایع را تحت تاثیر هر فرد در این سیاره و تمرکز مناطق دکتری و اعضای هیئت علمی از طریق مطالعه و تحقیق به کمک خواهد کرد.

برنامه تحصیلی

برنامه درسی برای دکترا در مهندسی دوره های انضباطی و میان رشته ای، مشاوره تحقیقات و سمینارهای منطقه تمرکز مهندسی فراهم می کند. انتظار می رود دانش آموزان به یک قدرت انضباطی ریشه فنی به انجام و کامل مستقل، اصلی، و رمان تحقیقات میان رشته ای مشترک کمک به یکی از چهار مناطق تمرکز صنعتی و / یا اجتماعی. این برنامه از ساعت 66 اعتباری تشکیل شده است: 30 اعتبار البته، 6 مهندسی اعتبارات منطقه فوکوس و 30 اعتبارات پژوهش.

دوره های هسته

مواد و روش ها میان رشته ای تحقیق، تجزیه و تحلیل ترافیک بنیاد مهندسی، تجزیه و تحلیل ترافیک و مهندسی انتخابی: دانش آموزان را به دنبال دوره های هسته ای را تکمیل کنید.

دوره های پایه و اساس نظم و انضباط

دوره های بنیاد ساخت عمق در قسمت انضباطی مهندسی مانند مهندسی مکانیک، برق و میکرو الکترونیک، مهندسی، مهندسی کامپیوتر، صنعتی و سیستم های مهندسی، مهندسی شیمی، یا مهندسی پزشکی.

صنعت دوره های ناحیه فوکوس

با آغاز دوره ترجمه کشف به عمل، این مجموعه دقیق از چهار دوره های مهندسی دانش آموزان با پوشش جامع از چالش های مهندسی و راه حل روش در چهار حوزه صنعت کلیدی مرتبط با برنامه: مراقبت های بهداشتی، انرژی، ارتباطات، و حمل و نقل. دانش آموزان یک منطقه تمرکز را انتخاب کنید و کامل مجموعه مربوطه از دوره های. دانشجویان همچنین می توانید دوره های اضافی را از صنعت انتخاب شده خود را به عنوان انتخابی.

انتخابی ناحیه فوکوس

دانش آموزان کامل حداقل سه انتخابی منطقه تمرکز می کنند. این دوره، از دوره در برنامه های تحصیلی RIT حال حاضر انتخاب شده و در ارتباط با منطقه تمرکز مطالعه انتخاب شده توسط دانش آموز، ارائه دانش تخصصی و مهارت مجموعه مربوط به پژوهش پایان نامه دانش آموز.

آزمون جامع

دانش آموزان در امتحان جامع در پایان سال اول تحصیل خود را تکمیل کنید. امتحان استعداد دانش آموز، بالقوه، و مهارت در انجام ارزیابی دکتری تحقیقات سطح.

طرح رساله

دانش آموزان باید یک طرح رساله به کمیته پایان نامه خود را زودتر از شش ماه پس از امتحان جامع و حداقل شش ماه قبل از آزمون نامزدی در حال حاضر. این پیشنهاد فرصت برای دانش آموز به شرح برنامه های تحقیقاتی خود و برای به دست آوردن بازخورد در جهت و رویکرد به پژوهش خود را از / کمیته پایان نامه خود را ارائه می دهد.

آزمون نامزدی

امتحان نامزدی بازخورد جامع به دانش آموز در مورد پیشرفت تحقیقات پایان نامه و نتایج مورد انتظار قبل از دفاع از پایان نامه کامل خود را فراهم می کند.

ارائه پایان نامه و دفاع

هر نامزد دکترا یک پایان نامه اصلی، از لحاظ فنی صدا و خوب نوشته شده آماده کند. آنها در حال حاضر و دفاع از پایان نامه خود و پژوهش و همراه با آن به کمیته رساله خود را.

پذیرش مورد نیاز

برای اینکه برای ورود به دوره دکتری در نظر گرفته برنامه در مهندسی، نامزدها باید شرایط زیر را به انجام برسانند:

  • نگه دارید مدرک کارشناسی در یک رشته مهندسی از دانشگاه های معتبر،
  • ارسال رزومه برجسته پس زمینه و تجارب آموزشی،
  • ارسال خلاصه ای از اهداف پژوهش،
  • ارسال نمرات از فارغ التحصیلی GRE (GRE)،
  • ارسال ریز نمرات رسمی (به زبان انگلیسی) برای همه در مقطع کارشناسی که قبلا به اتمام و فارغ التحصیل دوره های کار،
  • یک معدل 3.0 یا بالاتر (و یا حداقل معدل 3.0 در کار دوره مقدماتی)،
  • ارسال حداقل دو توصیه نامه علمی و / یا حرفه ای است. داوران باید توصیه نامه از طریق ایمیل به gradinfo@rit.edu~~V و یا از طریق خدمات پستی به طور مستقیم به تحصیلات تکمیلی ثبت نام خدمات ارسال.
  • شرکت در یک در دانشگاه و یا مصاحبه تلفنی (زمانی که قابل اجرا) و
  • تکمیل یک برنامه فوق لیسانس است.
  • برای متقاضیان بین المللی زبان مادری شان انگلیسی نیست باید نمرات از آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی را ارسال کنید. حداقل نمره 587 (مبتنی بر کاغذ) و یا 94 (مبتنی بر اینترنت) مورد نیاز است. زبان سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS) نمره خواهد شد در محل در آزمون تافل پذیرفته شده است. حداقل نمره متفاوت خواهد بود. با این حال، حداقل نمره مورد نیاز برای پذیرش مطلق بی قید و شرط است 6.5.

اطلاعات اضافی

محل اقامت

همه دانش آموزان در این برنامه باید حداقل سه سال به عنوان دانشجوی تمام وقت ساکن قبل از تکمیل درجه صرف.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Rochester Institute of Technology (RIT)

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط Rochester Institute of Technology (RIT) »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date