توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این دکترا است که در داخل دانشکده فنی و مهندسی است. این فرصتی برای انجام دکترای خود را در طیف گسترده ای از زمینه های تحقیقاتی و کار در سراسر مرزهای تحقیقات سنتی که بخشی از تیمهای میان رشته فراهم می کند.

کار تحقیقاتی در داخل دانشکده دهانه وسیعی از برنامه های کاربردی از جمله پزشکی، هوا فضا و مهندسی خودرو، انرژی و صنعت ساخت و ساز، طراحی پایدار و توسعه و شامل کار از مطالعات اساسی ترین تا تحقیقات در نزدیکی تجاری.

این البته نیاز به یک 2: معادل 1 یا بین المللی و / یا استادان در سطح شایستگی یا بالاتر در یک موضوع مربوطه، و سطح آیلتس 6.0 (5.5 در هر عنصر).

این دوره معمولا طی یک دوره حدودا سه سال تکمیل می شود، البته دوره 42 ماهه نیز در دسترس است.

امکانات

امکانات از جمله طیف وسیعی از تکنیک مواد آزمایش و خصوصیات، از جمله یک مجموعه میکروسکوپ الکترونیکی، کامپیوتر های یک شبکه برای پشتیبانی از طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) و مهندسی به کمک رایانه (CAE) با استفاده از بسته های نرم افزاری صنعت استاندارد؛ مکانیک جامدات، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، ارتعاش، کنترل، مکاترونیک؛ طیف گسترده ای از تونل باد از جمله تونل آب و هوایی، سکوهای آزمون Aero را موتور و تجهیزات و فرآیندهای مرتبط؛ به طور کامل 3D و 2D لیزر داپلر انممترس و السرعة تصویر ذرات خودکار. یک ماشین جت آب برش؛ ترازو با دقت بالا. و یک سیستم جوشکاری.

حمایت از پژوهش

پشتیبانی از دانشجویان تحقیقات کارشناسی ارشد از طریق اداره تحقیقات دانشکده هماهنگ شده است. هر دانشجوی دکتری یک سرپرست علمی اصلی و حداقل یک سرپرست اضافی داشته باشد. جلسات نظارت رسمی به طور منظم، معمولا یک بار در ماه، برگزار خواهد شد با یک یا هر دو سرپرستان خود را.

ما همچنین مشاوران کارشناسی ارشد دانشگاهی و تکرار دانشجوی PGR که در دسترس هستند اگر شما یک پرس و جو در مورد روش های مربوط به مطالعه تحقیقاتی ارائه، در مورد پیشرفت خود و یا امکانات موجود نگران هستند. همه دانشجویان دکترا در دانشکده آموزش مهندسی ثبت نام، این یک برنامه ساخت یافته از نقاشی آموزش در چارچوب خارجی رسمی مانند بیانیه مهارت های مشترک است، چارچوب توسعه تحقیقات (RDF) و هدایت شورای پژوهش.

شورای تحقیقات مهندسی و علوم (EPSRC) برنامه دانشکده ما به عنوان یک استاندارد منجر بخش توسعه تحقیقات کارشناسی ارشد و آموزش به رسمیت شناخته شده است. این دانشکده دارای لینک عالی با صنعت و اطمینان را به شما توسعه مهارت های قابل انتقال که به نفع در انواع مشاغل باشد. همچنین شما می خواهد دسترسی به برنامه توسعه محقق دانشکده تحصیلات تکمیلی داشته باشد.

این دانشکده دارای لینک عالی با صنعت و اطمینان را به شما توسعه مهارت های قابل انتقال که به نفع در انواع مشاغل باشد. همچنین شما می خواهد دسترسی به برنامه توسعه محقق دانشکده تحصیلات تکمیلی داشته باشد. فارغ التحصیلان اخیر در رفته برای برای ایرباس بریتانیا، شبکه ملی، بیمه خدمات درمانی، زیمنس و رولز رویس است.

شرایط ورود

  • الزامات ورود: 2.1 (یا معادل بین المللی) و / یا استادان در سطح شایستگی یا بالاتر در یک موضوع مربوطه
  • آیلتس: 6.0 (کمتر از 5.5 در هر عنصر)
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 11 برنامه دیگر ارائه شده توسط The University of Nottingham - Faculty of Engineering »

این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
دسامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
4,350 GBP
UK / EU هزینه £ 4200؛ هزینه های بین المللی: 21،060 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
دسامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آپریل 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژوئن 2020
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

دسامبر 2019

فوریه 2020

آپریل 2020

ژوئن 2020