دکتری مدیریت دولتی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

برنامه دکترا در گروه مدیریت عمومی از طریق ترکیبی از آموزش های تحقیقاتی مفید و پایه و اساس رشته های درسی که در مناطق خاص مورد علاقه شما قرار گرفته اند ، آموزش و پرورش غنی و متنوعی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

هدف از آموزش دکتری این است که افراد بتوانند از طریق تحقیقات انضباطی به دانش مدیریت دولتی و زمینه های مرتبط بیفزایند. هنگامی که افراد حرفه ای مشغول به انجام دکترا می شوند ، نیاز به نشان دادن مهارتهای تحقیق اساسی و تعامل با دانشکده تحقیق را بطور مداوم در هنگام طراحی و اجرای پروژه های پایان نامه خود تشخیص می دهند.

گواهینامه فارغ التحصیلان

"به عنوان یک برنامه دکتری ، UIC معلوم شد که یک انتخاب عالی است. دانشکده بسیار قابل دسترسی است ، و من هنوز هم امروز با اعضای هیئت علمی در ارتباط هستم. دوره ها اندک هستند و دانش آموزان یک پیوند محکم بین یکدیگر ایجاد می کنند. وارد بازار کار شدم ، دانشگاه های دیگری را که پیوسته از اعتبار UIC برای مدیریت مالی و همچنین اعضای هیئت علمی در این برنامه برخوردار بودند ، پیدا کردم .در مجموع سه پیشنهاد شغلی دانشگاهی را دریافت کردم و هر پیشنهاد شغلی شامل کسی بود که در مدرسه ارتباط داشته باشد. با کسی در UIC. من از صمیم قلب UIC را برای هر کسی که مایل به سفر به دکتری در مدیریت دولتی است توصیه می کند. " اندرو کراسبی | دکتری پاییزSponsored by Google Chromebooks Anete Lūsiņa / Unsplash

الزامات درجه

حداقل 96 ساعت ترم دروس فراتر از لیسانس لازم است. افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی از UIC یا برنامه معادل آن هستند ، معمولاً حداکثر 32 ساعت ترم را برای دریافت مدرک دریافت می کنند. برای کلیه دوره های تحصیلات تکمیلی که در UIC می گذرد ، حداقل نمره نمره انباشته حداقل 3.00 (A = 4.00) برای فارغ التحصیلی لازم است.

تخصص ها:

 • مدیریت عمومی و غیرانتفاعی: تخصص مدیریت عمومی و غیرانتفاعی دانشجویان را برای انجام تحقیق در مورد مدیریت آژانسها در کلیه سطوح دولتی و سازمانهای غیرانتفاعی آماده می کند. اگرچه دانش در مورد مدیریت در این بخش ها به میزان زیادی از دانش مدیریت در بخش خصوصی وام می گیرد ، اما مدیریت عمومی با توجه به زمینه مدیریت عمومی و ارزش های عمومی اساساً متفاوت است. اگرچه آنها سازمان های عمومی نیستند ، سازمان های غیر انتفاعی با تقاضاها و فشارهایی روبرو هستند که مشابه با سازمان های عمومی هستند اما هنوز مشابه هستند.
  همه دکتری دانش آموزانی که این حوزه را انتخاب می کنند ، موظف هستند که PA 527 ، تئوری مدیریت عمومی را انتخاب کنند
 • مدیریت مالی: تخصص مدیریت مالی دانشجویان را برای انجام تحقیقات در مورد مدیریت مالی و سیاست های مالی دولت ها ، در درجه اول در سطح ایالتی و محلی ، آماده می کند. این یک تحقیق بسیار گسترده است و دارای مبانی نظری در زمینه های مالی عمومی ، علوم سیاسی ، مدیریت و حسابداری است. یادگیری در تخصص ، به کار بردن نظریه ها و تحقیقات در این زمینه ها در زمینه بخش عمومی به منظور تأثیرگذاری بر سیاست های دولت و تصمیمات مدیریت ، و همچنین تقویت دانش در حوزه وسیع تر مدیریت عمومی متمرکز است.
  همه دکتری دانش آموزانی که این حوزه را انتخاب می کنند ، می بایست در سمینار پیشرفته در مدیریت مالی PA 554 شرکت کنند.
 • روش بررسی: روش تحقیق پیمایشی ، دانشجویان را برای استفاده از نظرسنجی ها برای انجام تحقیقات در همه زمینه های مدیریت عمومی و غیرانتفاعی و انجام تحقیقات روش شناختی در مورد استفاده از روش های نظرسنجی ، دانش آموزان را آماده می کند. اگرچه طراحی و تحلیل پیمایشی مهارت هایی است که می تواند در طیف گسترده ای از زمینه های اساسی و زمینه های مطالعاتی مورد استفاده قرار گیرد ، دانش آموزان به طور خاص بر استفاده از نظرسنجی ها در تحقیقات انجام شده توسط دانشگاهیان ، دولت ها و سازمان های غیرانتفاعی متمرکز هستند.
  همه دکتری دانش آموزانی که این حوزه را انتخاب می کنند ، موظفند از PA 578 ، نظرسنجی ها ، افکار عمومی و سیاست های عمومی استفاده کنند.
 • مدیریت شهری و شبکه ها: تخصص مدیریت شهری و شبکه ها دانشجویان را برای انجام تحقیقات در مورد انواع ساختارهای سازمانی که از طریق آنها خدمات / سیاست های عمومی محلی و منطقه ای طراحی ، اجرا و ارزیابی می شوند ، آماده می کند. مسائل مربوط به سیاست های شهری از مرزهای قضایی سنتی عبور می کند و مستلزم ادغام بازیگران در بخش های مختلف و در مقیاس های مختلف است. حاکمیت در مناطق شهری و منطقه ای از طریق شبکه های متعدد و با هم تداخل دولت ، غیرانتفاعی و سازمان های انتفاعی صورت می گیرد. این تخصص به شکل گیری و مدیریت شبکه های دولتی و همچنین ظرفیت آنها برای پرداختن به چالش های پیش روی جوامع در سراسر جهان می پردازد. تحقیقات در مورد حاکمیت شهری از ادبیات مربوط به مدیریت مشارکتی ، نهادهای حاکمیت محلی ، علوم شبکه ، علوم سیاسی و سیاست های عمومی است.
  همه دکتری دانش آموزانی که این حوزه را انتخاب می کنند ، موظفند از مؤسسات محلی و شهری ، محلی ، شهری و منطقه ای و خط مشی عمومی PA PA 562 را بگیرند.

پذیرش

متقاضیان با در نظر گرفتن عملکرد برتر دانشگاهی و نوید دستیابی به موفقیتهای آتی ، براساس مبنای فردی در نظر گرفته می شوند. متقاضیان باید مدارکی را در مورد گذراندن دوره آماری در مقطع کارشناسی ارشد ارائه دهند. دانشجویان دارای نقص در این زمینه ملزم به گذراندن دوره های اضافی طبق دستور مدیر برنامه می باشند. چنین رشته هایی در مورد مدارک تحصیلی اعمال نمی شود. متقاضی متقاضی پذیرش در برنامه با کارشناسی ارشد تکمیل شده باید معدل نمره انباشته 3.00 (4.00 A =) در کلیه دوره های کارشناسی ارشد و 3.5 در کلیه دوره های تحصیلات تکمیلی داشته باشد. متقاضی باید سه نامه توصیه نامه را از افراد آشنا با دستاوردهای دانشگاهی یا تجربه حرفه ای خود ارسال کند. متقاضیان همچنین ملزم به ارائه نمرات عمومی آزمون سوابق تحصیلات تکمیلی (GRE) هستند. همه متقاضیان باید نمرات کسب کنند که آنها را در صدک 50 برای هر بخش از GRE قرار دهد ، که تقریباً در هر دو بخش کلامی و کمی نمره 150 است. اگر متقاضی نتواند حداقل نمره GRE را در هر بخش از GRE و معدل 3.5 به دست آورد ، متقاضی هنوز ممکن است توسط دکتری در نظر گرفته شود. کمیته کمیته کلیه شواهد وعده های بلند را شامل می شود ، اما شامل گرایش مدرک تحصیلات تکمیلی ، نوع برنامه تحصیلات تکمیلی ، تجربه کار بالغ نیست.

روش درخواست

مرحله 1: درخواست انتصاب فارغ التحصیلان را پر کنید. در طی 3 تا 5 روز کاری پس از ارسال برنامه آنلاین خود ، ایمیلی را دریافت خواهید کرد که تأیید دریافت برنامه شما را تأیید می کند ، و همچنین نشان می دهد که ممکن است برای شروع بارگذاری مطالب مکمل برنامه خود ، وارد سیستم شوید.

مرحله 2: هزینه برنامه (ها) را پرداخت کنید

مرحله سوم: مواد زیر باید پس از ارسال درخواست آنلاین بصورت الکترونیکی بارگذاری شوند. شما باید خلاصه برنامه خود یک ایمیل دریافت کنید که پیوندی را برای بارگذاری مدارک خود در اختیار شما قرار می دهد.

 • کپی رونوشت ها را از تمام موسساتی که در آن موفق به اخذ مدرک و رونوشت از تمام کالج ها و دانشگاه های دیگر در طی هشت سال گذشته شده اید ، بارگیری کنید. (نسخه های کپی سخت را ارسال نکنید ، آنها پذیرفته نخواهند شد. دانش آموزان باید نسخه های صادر شده از ثبت را درخواست کنند و از طریق سیستم برنامه آنلاین آنرا اسکن و بارگذاری کنند. ما نمی توانیم نسخه ها را از طرف دانشجویان بارگذاری کنیم.)
 • حداقل سه نامه توصیه اساتید یا سرپرستان سابق. نامه ها باید توسط کسی نوشته شود که می تواند با توانایی شما در موفقیت در بورس تحصیلی و تحقیق صحبت کند.
  • از شما خواسته می شود آدرس های ایمیل را برای توصیه کنندگان خود ارسال کنید. این سیستم یک ایمیل تولید شده به طور خودکار با پیوند به جایی که می توانند نامه های توصیه شده خود را ارسال کنند ارسال می کند. اگر بیش از 3 نامه توصیه ای دارید که می خواهید ارسال کنید ، لطفاً به سارا مک دونالد به آدرس smcdon1@uic.edu ایمیل بزنید. برای اضافه کردن یک مورد دیگر ، سارا باید وارد برنامه شما شود.

 • بیانیه شخصی یک یا دو صفحه ای. لطفاً در بیانیه خود زمینه های اصلی و فرعی تخصص را که می خواهید برنامه را دنبال کنید ، شناسایی کنید. این زمینه ها باید با تخصص های ارائه شده توسط برنامه و تخصص دانشکده سازگار باشد. در صورت لزوم ، ممکن است بعداً حوزه تخصص خود را تغییر دهید. شما می توانید زمینه های تخصص را در صفحه وب زیر مرور کنید: دکتری. زمینه های تخصصی لطفا موارد زیر را در بیانیه شخصی خود ذکر کنید:
 • سوابق و علایق دانشگاهی شما چیست؟
 • چرا تصمیم گرفتید مدیریت دولتی را در سطح کارشناسی ارشد تحصیل کنید؟
 • اهداف حرفه ای شما چیست؟
 • دکتری چگونه است؟ در مدیریت عمومی در برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت شما برای حرفه حرفه ای قرار دارید؟
 • کدام اعضای هیئت علمی را می خواهید در بخش کار کنید؟
 • از سرگیری
 • نوشتن نمونه
 • نمونه می تواند یک مقاله از یک دوره یا یک نشریه باشد ، اما باید یک موضوع معاصر در مدیریت عمومی را به گونه ای نشان دهد که توانایی متقاضی را برای برتری در دکتری نشان می دهد. برنامه از طرف دیگر ، متقاضیان می توانند مقاله 3-5 صفحه بنویسند
 • نمرات آزمون اخیر (کمتر از پنج سال) از آزمون ثبت نام فارغ التحصیلان (GRE) که از طریق ETS به کد موسسه ما 1851 ارسال شده است. دانشجویان بین المللی باید نمرات تافل را ارسال کنند یا واجد شرایط لغو تافل شوند. نمرات تافل خود را به کد موسسه ما از 1851 ارسال کنید.
 • درخواست فرم انتصاب کارشناسی ارشد
 • لطفاً آیا در جستجوی کمک هزینه تحصیلی یا کمک هزینه تحصیلی ، در بالای فرم به روشنی مشخص کنید. بیشتر دکتری متقاضیانی که می خواهند دوره های اشتغال داشته باشند ، آنها را از طریق کمک هزینه های دانشکده یا یکی از هفت مرکز تحقیقاتی دانشکده دریافت می کنند تا روی پروژه های تحقیقاتی کار کنند. ارشد دکتری دانش آموزان دوره های دستیاری تدریس را دریافت می کنند ، و بعضی اوقات کمک های عمومی نیز در دسترس است.

مطالب ذکر شده در بالا باید از طریق سیستم ارسال الکترونیکی بارگذاری شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

What do we think we're doing? The short answer is that we are trying to make the places we live better for everyone. That can mean different things to different people and there are certainly many way ... اطلاعات بیشتر

What do we think we're doing? The short answer is that we are trying to make the places we live better for everyone. That can mean different things to different people and there are certainly many ways to go about it. And that's really why there is a UIC CUPPA. اطلاعات محدود