توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترا در مدیریت بین المللی تعارض (INCM) در دانشگاه ایالتی Kennesaw نشانی (KSU) در حال حاضر دانش آموزان از سراسر جهان، ایجاد و در عین حال صمیمی، محیط آموزشی پویا. INCM یک میدان است که در حال حاضر دارای فرصت چند برای آموزش پیشرفته است. این برنامه دکترا ارائه می دهد چندین عنصر کلیدی در دسترس نیست در اکثر برنامه های دکترا دیگر در این زمینه به با کیفیت بالا، دانش آموزان فارغ التحصیل پیشرفته. هر دانشجوی دکتری، پس از تکمیل دوره های اصلی، انعطاف پذیری داده شده است تا تمرکز مطالعات خود را در منطقه مورد نظر خود را.

بررسی اجمالی

INCM یکی از تنها چند جمله برنامه های موجود در شمال امریکا است. دانشجویان دکترا پذیرفته به برنامه آموزش بین رشته ای گسترده و فرصت هایی که در مجموعه ای از رشته های دانشگاهی در قرعه کشی دریافت خواهید کرد. فارغ التحصیلان قادر به رسیدگی به مشکلات از یک پایگاه دانش پیچیده از رویکردهای اساسی، نظری، عملی، و روش خواهد بود.

دوره های هسته ای آنها را آماده در صلاحیت های کلیدی جهانی از جمله:

 • پویایی بین فرهنگی از جنگ جهانی
 • تجزیه و تحلیل تضاد اقتصادی
 • روابط بین المللی
 • تئوری مدیریت تعارض
 • آماده سازی روش دقیق، از جمله دوره های مورد نیاز و اختیاری در روش کمی و کیفی، طرح پژوهش، و برنامه های بین المللی و تحلیل و ارزیابی سیاست است. برنامه دکترا نیز نیاز به فارغ التحصیلان برای به دست آوردن تجربه های بین المللی قابل توجه و شایستگی در یک زبان غیر از انگلیسی است.

چشم انداز

تبدیل شدن به یک برنامه دکترا منجر آماده محقق پزشکان برای چالش های پیچیده جلوگیری، مدیریت، و تبدیل جنگ بین المللی.

هدف

این تمام وقت، میان رشته ای، در محل اقامت برنامه طراحی شده است برای پاسخگویی به تقاضای جهانی برای محقق پزشکان برای رسیدگی به مجموعه پیچیده ای از درگیری و امنیت چالش های بین المللی از طریق توسعه و پیاده سازی تحقیقات تجربی، توصیه های سیاستی، و راه حل. فارغ التحصیلان دکتری INCM آماده به رقابت برای دانشگاه تصدی-پیگیری قرار ملاقات اعضای هیئت علمی و طیف گسترده ای از موقعیت های عملیاتی در دولت، سازمان های غیر دولتی، و جامعه کسب و کار جهانی است.

اهداف برنامه

INCM دکترا ارائه می دهد چندین عنصر کلیدی در دسترس نیست در اکثر برنامه های دکترا دیگر در این زمینه به دانش آموزان فارغ التحصیل کیفیت بالا:

 • ماهیت میان رشته ای برنامه فراهم می کند فارغ التحصیلان با آموزش گسترده اجازه می دهد آنها به ادغام آخرین یافته های تحقیقاتی به، نشریات و گزارش موضوع مربوط به لحاظ نظری غنی است.
 • آموزش روش دقیق فارغ التحصیلان آماده به مسائل جنگ جهانی با استفاده از آخرین و موثر ترین روش های پژوهش کمی و کیفی.
 • تجربه بین المللی اجازه می دهد تا فارغ التحصیلان به ادغام تئوری و عمل در تحلیل خود از جنگ بین المللی.
 • صلاحیت حرفه ای در یک زبان غیر از انگلیسی به دانش آموزان آماده برای استفاده موفقیت آمیز از مهارت های خود را در عرصه جهانی است.
 • آموزش آموزشی مخصوص بافت آموزش عالی و تجربیات تدریس هدایت خود را ارائه دهد آماده سازی استثنایی برای فارغ التحصیلان علاقه مند به مشاغل آکادمیک.
 • دسترسی به اساتیدی مجرب و روابط کاری نزدیک با استادان پژوهش های مشترک و اتمام به موقع از پایان نامه و درجه دکترا را تسهیل میکند.
 • تنوع در محوطه دانشگاه (دانش آموزان از 142 کشور در حال حاضر در KSU مطالعه) و در برنامه های تحصیلات تکمیلی منجر به درک گسترده ای از مسائل جنگ جهانی است.
 • لینک قوی بین KSU و آتلانتا منطقه مترو و منابع برجسته آن ارائه فرصت های نمونه برای همکاری فراتر از محوطه دانشگاه.

پذیرش مورد نیاز

برای اینکه برای ورود به دکتری در مدیریت بین المللی تعارض در نظر گرفته، متقاضیان باید برنامه الکترونیکی برای پذیرش در مقطع تکمیلی با هزینه درخواست غیر قابل استرداد $ 60 تکمیل و ارسال مدارک زیر حمایت های روز 1 اوت، آخرین مهلت برای ترم بهار یا مارس در نظر گرفته شود 1 آخرین مهلت برای ترم پاییز در نظر گرفته شود.

1. متن

ارسال ریز نمرات رسمی از تمام موسسات آموزش عالی شرکت داشتید. لطفا توجه داشته باشید که اگر چه متن غیر رسمی ممکن است به صورت آنلاین آپلود، شما هنوز هم نیاز به ریز نمرات رسمی.

متن ارسال شده از نهادهای خارجی باید توسط یک ارزیابی رسمی همراه است. رونوشت ممکن است توسط یکی از سازمان های زیر ارزیابی می شود. ارزیابی باید دوره های دوره و محاسبه معدل خود را شامل. ارزیابی باید به ما در یک پاکت مهر و موم شده به طور مستقیم از آژانس آمده و یا الکترونیکی.

 • Evalutation خدمات، شرکت
 • جوزف Silney و همکاران، شرکت
 • خدمات آموزش و پرورش جهانی (WES)

2. رسمی آزمون GRE امتیاز

ارسال یک کپی از نمرات GRE خود را از خدمات آزمون های آموزشی. جدول GRE امتیاز دهی برای اطلاعات بیشتر ببینید.

3. بیانیه از قصد

منافع خود را در مطالعه مدیریت تعارض بین المللی و هر گونه تجربه مربوط به شما به برنامه آورد و رئوس مطالب چگونه فکر می کنید برنامه دکترا می تواند منافع خود را بیشتر شرح دهید. در حالی که شما انتظار نمی رود به یک پیشنهاد کامل توسعه یافته در زمان برنامه، شناسایی کانون های موضعی، منطقه ای، نظری، و یا روش خواهد رقابت کلی خود را بالا ببرد. بیانیه شما خواهد شد توسط کمیته پذیرش INCM دانشکده از طیف وسیعی از رشته های مورد بررسی است. KSU فارغ التحصیل آنلاین برنامه اجازه می دهد به شما برای آپلود این مستندات مورد نیاز است.

علاوه بر این، شما به شدت توصیه به شناسایی دانشکده برنامه که شما با آنها ممکن است به کار می کنند و برای تماس با کسانی دانشکده در مورد در دسترس بودن آنها به عنوان مربی و مشاور پایان نامه. چنین تماس باید در بیانیه از قصد اشاره شده است. حضور اعضای هیئت علمی علاقه مند به برنامه پژوهشی خاص خود را این احتمال که شما یک پایان نامه با کیفیت بالای علمی تولید افزایش می دهد. پشتیبانی دانشکده برای درخواست شما ممکن است شانس خود را از پذیرش به برنامه بهبود (اگر چه آن پذیرش را تضمین نمی کند).

4. نوشتن نمونه

ارسال یک نمونه نوشتن نشان خود را به نوشتن و توانایی های تحلیلی به عنوان آنها به آموزش عالی و یا تجربه حرفه ای مرتبط. این نمونه نوشتن به زبان انگلیسی ترجیح داده، با این حال، از آن خواهد شد به زبان دیگر همراه با ترجمه انگلیسی پذیرفته شده است. نمونه دیگر بدون نیاز به طول، با این حال، (به عنوان مثال، ارشد و یا پایان نامه کارشناسی ارشد) باید توسط یک خلاصه انتزاعی یا اجرایی همراه است. KSU فارغ التحصیل آنلاین برنامه اجازه می دهد به شما برای آپلود این مستندات مورد نیاز است.

5. رزومه و یا رزومه

ارائه یک سند نشان دادن پیشرفت زمانی از تجارب آموزشی و کار خود را از جمله هر گونه اطلاعات اضافی شما تشخیص مربوط به حمایت از درخواست خود را. KSU فارغ التحصیل آنلاین برنامه اجازه می دهد به شما برای آپلود این مستندات مورد نیاز است.

6. توصیه نامه

سه توصیه نامه باید از طریق دفتر پذیرش کارشناسی ارشد KSU کنید. دو نفر از آنها باید از داوران که می تواند در جزئیات برای موفقیت در برنامه توصیف مدارک خود را، انگیزه، و چشم انداز باشد.

7. مورد نیاز اضافی برای دانشجویان بین المللی

همه متقاضیانی که زبان انگلیسی زبان مادری باید تافل (حداقل نمره 88) و یا IELTS (حداقل نمره 6.5) را ندارد، مگر اینکه: آنها از کشورهای معاف آمده است؛ از یک کالج یا دانشگاه در ایالات متحده معتبر به شیوه ای پذیرفته شده توسط KSU فارغ التحصیل. یا که با موفقیت برای حداقل یک سال در یک دانشگاه که در آن انگلیسی متوسط ​​آموزش بود مطالعه کرده اند. اگر این معیارها قابل اجرا می باشد شما ممکن است یک TOEFL چشم پوشی درخواست پاسخ به ارسال کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Kennesaw State University »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
ژانویه 2020
Duration
Price
290 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

ژانویه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date