دکتری رودز مدرسه کسب و کار برنامه

Rhodes Business School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکتری رودز مدرسه کسب و کار برنامه

Rhodes Business School

دکتری رودز مدرسه کسب و کار برنامه

پس زمینه

با توجه به چارچوب ملی، این دکترای عمومی فراهم می کند آموزش برای شغل دانشگاهی و نیاز به یک نامزد به انجام تحقیقات که در یک پایان نامه به اوج می رسد. علاوه بر این، تحقیقات که تولید شده است باید از یک استاندارد قابل انتشار باشد، در نتیجه نشان دادن سهم اصلی به بدن از دانش است. این به معنی این است که هیچ جزء دوره کار ارزیابی وجود دارد، اگر چه کار البته ممکن است شامل به منظور تسهیل در تکمیل درجه.

در همراهی با ذات خود، مدرسه کسب و کار ارائه می دهد دکتری برنامه ای است که به دنبال کمک به بدن از دانش مربوط به "رهبری برای توسعه پایدار". موضوعات در حال حاضر در حال تحقیق شامل توسعه رهبری، تصمیم گیری استراتژیک مسئول، رهبری خدمتگزار و خدمات به عنوان یک شایستگی رهبری.

در رودز مدرسه کسب و کار ما یک برنامه DBA ندارد.

شایستگی

معیارهای زیر را در انتخاب دکترای استفاده نامزدها:

 • صلاحیت: نگه صلاحیت سطح کارشناسی ارشد [یعنی NQF سطح 9] در یک رشته مرتبط [به عنوان مثال بازرگانی، مدیریت، رهبری و یا مدیریت کسب و کار. این درجه البته کار کارشناسی ارشد به عنوان یک مدرک MBA است.
 • عملکرد تحصیلی: بالاتر از 65٪ برای مدرک کارشناسی ارشد را به دست آورد یک علامت کل.
 • قابلیت پژوهش: توانایی به انجام تحقیق مستقل ثابت شده است. این امر می تواند در عملکرد پژوهش را خوب و خروجی در طول برنامه مستر منعکس شده است. مدارک و شواهد از انتشار یافته های پژوهش می تواند یک مزیت متمایز است.
 • حضور و غیاب: در حالی که دکترا درجه معمولا در یک صورت پاره وقت ارائه شده و نه در حضور و غیاب، داوطلبان انتظار می رود برای حضور در دوره دکتری هفته دو بار در سال در گراهامز.
 • ظرفیت و تنظیم: سرپرست تطبیق و تحقیقات دانشجویی منافع، همراه با ظرفیت نظارت.
 • دسترسی به داده ها: دسترسی به یک سایت بالقوه برای انجام کار درست.
 • خود بودجه: بودجه کمی در پاره وقت دکتری موجود است تحصیل کردن. نامزدها به بودجه برای هزینه های هزینه های خود را سالانه ثبت نام، هزینه های تحقیقاتی، حضور در کنفرانس نیاز دارند، و به گراهامز بازدیدکننده داشته است برای حضور در دوره دکتری هفته و با سرپرست دیدار خواهد کرد.

دکتری برنامه

مدت زمان: حداقل، تمام وقت دکترا نامزد آکادمیک برای دو سال و یک نامزد پاره وقت به مدت سه سال ثبت شده است. معمولا، درجه طول می کشد بیش از این دوره حداقل برای تکمیل، و بیشتر واقع نیاز به ثبت نام به مدت پنج سال برای تکمیل درجه ای است که شامل 360 اعتبار و یا 3 600 ساعت مفهومی. این مقدار به صرف متوسط ​​تقریبا 15 ساعت در هفته به مدت 50 هفته از سال، در طی یک دوره پنج ساله است.

هفته دکترا: دکتری نامزد مورد نیاز است برای نشان دادن توانایی به انجام تحقیق مستقل از یک استاندارد قابل انتشار. این می تواند ثابت کند یک سفر سخت و تنهایی است. در نتیجه، مدرسه کسب و کار نیاز به نامزد برای حضور در دکتری اجباری هفته، دو بار در سال [معمولا در مارس و اوت، به عنوان وسیله ای ارائه پشتیبانی و ایجاد شبکه با دیگر دکتری نامزدها. هدف اصلی از این هفته برای دکتری نامزدها به دیدار با سرپرست خود و دکتری همکار نامزدها و برای دریافت راهنمایی بیشتر در مورد پیشرفت تحقیقات خود را. زمان اختصاص داده شده است برای سخنرانی در روش تحقیق پایداری و رهبری وجود دارد. یک در یک نظارت. مطالعه مستقل؛ و به بازدید از کتابخانه. نامزدهای همچنین انتظار می رود را ارائه در این هفته مربوط به پیشرفت تحقیقات خود را. افرادی که ممکن است واجد شرایط به عنوان دکتری ثبت نام نامزدها در آینده نزدیک نیز دعوت به شرکت در این هفته و به ارائه سخنرانی های کوتاه از ایده های خود را.

انتشار: یک راه موثر برای سوار بر دکتری سفر به انتشار متناوب، قبل از توزیع در پایان نامه برای معاینه. این نقاط عطف کوچکتر فراهم می کند در طول راه، و اجازه می دهد تا نامزد برای دریافت بازخورد همسالان، که در ارزیابی سهم بالقوه از دکتری کمک موضوع. مدرسه کسب و کار نه تنها این عمل از انتشار یک بار دکتری تشویق نامزد ثبت شده است، بلکه تشویق می کند دکترا متقاضیان به همکاری نویسنده های کنفرانس و / یا نشریات مجله با سرپرست آینده نگر قبل از ثبت نام. این تجربه مشترک ارزشمند در معرض متقاضیان به لرز تحقیقات دانشگاهی است، برخی از بینش به خواسته های دکتری فراهم می کند، و اجازه می دهد تا متقاضی و سرپرست به همکاری با یکدیگر قبل به طور رسمی از ارتکاب به خواسته های دکتری

نحوه درخواست

درخواست های اولیه: پرسش مربوط به دکتری مطالعات را می توان به bizschool@ru.ac.za ارسال می شود. لطفا "دکترا پرس و جو "در عنوان موضوع ایمیل و ضمیمه یک کپی از برنامه درسی خود را تاریخچه مختصری از زندگی. در بدن از ایمیل، لطفا اطلاعات زیر را ارائه:

 • نام:
 • بالاترین مدرک و نام مؤسسه:
 • موضوع پیشنهاد شده:
 • عملکرد تحصیلی: علامت گذاری به عنوان مصالح به دست آمده برای کارشناسی ارشد:
 • قابلیت پژوهش: شرح عملکرد تحقیقات خود را و خروجی.
 • دسترسی به داده ها: شرح وب سایت بالقوه برای انجام کار درست.
 • خود بودجه: تکرار است که شما قادر به تامین مالی مطالعات خود را.
 • محل سکونت: نزدیکی خود را به گراهامز و احتمال شما را قادر به اینجا سفر برای دکتری هفته جلسات و نظارت
 • مدت زمان: تعداد سال که در آن شما قصد تکمیل درجه.

پس از دریافت درخواست شما، مدرسه اولین بار در نظر خواهد شد اگر ما قادر به نظارت بر تحقیق و اگر شما واجد شرایط به عنوان یک دانشجوی دکتری می باشد. مدرسه بررسی ظرفیت خود را برای نظارت بر اضافی، و هم ترازی از موضوع تحقیق با علایق پژوهشی مدرسه. پس از آن واجد شرایط بودن متقاضی بررسی شده است. یکی از اعضای هیئت علمی رودز مدرسه کسب و کار پس از آن به ایمیل شما پاسخ خواهد داد، یا شما مشاوره که (1) شما فاقد شرایط لازم برای دکترا هستند برنامه، (2) است که ما قادر به در نظر گرفتن برنامه های خود را در این مرحله، یا (3) قرار دادن شما در تماس با سرپرست آینده نگر است.

همکاری پژوهشی: در مورد متقاضی در در تماس با سرپرست آینده نگر، دو طرف آغاز خواهد شد به بررسی موضوع را با جزئیات بیشتری و به همکاری در یک مقاله پژوهشی برای تحویل در یک کنفرانس، و یا برای انتشار در مجله. متقاضی همچنین دعوت خواهد شد تا حضور و در حال حاضر در دکتری بعدی هفته.

درخواست رسمی: هنگامی که سرپرست آینده نگر راضی است که S / او آماده است تا در نظارت از متقاضی را، یک درخواست رسمی به دانشگاه می تواند باشد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
Duration
مدت زمان
2 - 3 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
آفریقای جنوبی - Grahamstown, Eastern Cape
تاریخ شروع : فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
فوریه 2019
آفریقای جنوبی - Grahamstown, Eastern Cape
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات