دکتری در معماری

عمومی

شرح برنامه

دکتری برنامه تحصیل معماری در دانشکده معماری دانشگاه صنعتی اسلواکی در براتیسلاوا بازتاب پژوهش و جهت گیری هنری فعلی است و شما را قادر می سازد تا پروفایل های فردی خود را با محوریت اکتشاف های نظری و علمی تصفیه کنید. این مطالعه توانایی شما برای کار خلاقانه و مستقل در پروژه هایی با تئوری ، تحقیق و توسعه (تحقیق و توسعه) یا ماهیت هنری را تقویت می کند ، و به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات چالش برانگیز در زمینه های مطالعه مربوطه می پردازد. همچنین شما را در مورد چگونگی ایجاد تحقیق و توسعه خلاقیت یا تمرین هنری خود آماده می کند.

برنامه معماری به تحقیقات نظری معماری ، روش های طراحی تجربی ، تحقیقات معماری معماری ، ارزیابی از محیط ، پایداری در معماری ، تاریخ نگاری و نقد معماری می پردازد.

مباحث تحت پوشش شامل آزمایشگاه Body Conscious ، فناوریهای جدید (واقعیت افزوده و مجازی ، فرایند طراحی تولیدی مبتنی بر استفاده از نرم افزارهای جدید) گرفته تا معماری پایدار و مرمت بناهای خاص و بسیاری دیگر از مباحث امروزی و بینایی مرتبط با معماری است. پارک علم دانشگاه ، واقع در دانشکده معماری ، بستر تولید محصول را ایجاد می کند و مجهز به فناوریهای جدید مانند لیزر ، ماشینکاری CNC ، چاپگرهای سه بعدی و غیره است که می تواند برای تحقیقات گسترده مورد استفاده قرار گیرد. 133907_19221677_1079540255524425_8550423801749395434_o.jpg

مجله علمی علمی خود ALFA فرصتی عالی برای انتشار تحقیقات پژوهشی شما به همراه سایر محققان محلی و بین المللی فراهم می کند. به عنوان دکتری محقق ، شما می توانید به صورت مستقل در پایان نامه خود کار کنید ، اما در صورت نیاز به مشاوره و مشاوره ، شما یک مربی شخصی نیز خواهید داشت. در حالت ایده آل ، تیم های تحقیقاتی متشکل از مدرسین و دکتری آنها. دانشجویان بر روی پروژه های خاص کار می کنند ، که با کمک بودجه و کمک های مالی پشتیبانی می شوند و حتی می توانند همکاری فشرده تری با مؤسسات شریک بین المللی داشته باشند. شما همچنین می توانید از طریق تعدادی از طرح های قابل اجرا درخواست کارآموزی را بدهید. به عنوان مثال ، برنامه Erasmus Plus شما را قادر می سازد در هر موسسه یا شرکتی در جهان ، دوره کارآموزی را انتخاب کرده ، ترتیب و مدیریت کنید. چنین کارآموزی نیز بخشی از مطالعه محسوب می شود.

به عنوان یک فارغ التحصیل ، می توانید در زمینه تحقیق و آموزش ، مشاوره دولتی یا عمومی فعالیت کنید. شما حتی می توانید عضو منظم کارکنان دانشکده شوید و تحقیقات بیشتری را در زمینه معماری دنبال کنید. شما می توانید کار خود را با همکاری شرکای بین المللی در پروژه های تحقیقاتی بین المللی ادامه دهید و سخنرانی های تخصصی ارائه دهید. 133890_16825746_997507877060997_80933374670429883_o.jpg

آخرین مهلت درخواست

مه 2020 (اطلاعات درخواست)

هزینه های تحصیل

دانشجویانی که به زبان انگلیسی تحصیل می کنند

  • مطالعه تمام وقت: 3500 € در سال
  • فرم مطالعه خارجی: 2400 € در سال

تبصره 1: در صورت تمایل به مطالعه بیشتر از طول مطالعه استاندارد ، دانشجویان خارجی که به طور نیمه وقت به زبان انگلیسی تحصیل می کنند ، بسته به اینکه دانشجو شهروند یک کشور عضو اتحادیه اروپا باشد یا کشورهایی که طرف هستند ، باید هزینه ای بپردازند. به توافق نامه در مورد منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس یا خیر ، از 1600 € تا 2400 € در سال.)
تبصره 2: شهریه شهریه مرتبط با تحصیل در دانشگاه صنعتی اسلواکی در براتیسلاوا برای سال تحصیلی 2016-2017 - اصطلاحات کامل دستورالعمل شماره 3/2019-SR راکتور و شهریه و هزینه های مرتبط با مطالعات در STU برای سال تحصیلی 2020 -2021 صادر شده در 10 سپتامبر 2019 (از این پس "دستورالعمل")
هزینه ها قابل تغییر است. برای هزینه های واقعی ، لطفاً به وب سایت STU مراجعه کنید: http://www.stuba.sk/english/degree-students/legislation.html؟page_id=2021

درباره مدرسه

چرا دانشکده معماری STU در براتیسلاوا؟

دانشکده معماری یکی از هفت دانشکده دانشگاه صنعتی اسلواکی در براتیسلاوا است (از این پس به اختصار STU ، از اسلواکیایی "Slovenská technická univerzita"). این بزرگترین و قدیمی ترین مدرسه معماری اسلواکی است. آغاز آموزش معماری به سال تحصیلی 1946/1947 باز می گردد و با رشته تحصیلی به نام مهندسی عمران مرتبط است.

دانشکده معماری امروز یک موسسه خلاق و رقابتی است با کارکنان فکری و آزاد و با موفقیت از فرصت های همکاری بین المللی در تحقیق و آموزش بهره می برد. به خصوص از طریق برنامه تحرک Erasmus Plus ، دانشکده با بیش از 50 موسسه شریک در سراسر اروپا امکان تبادل ارز را ارائه می دهد. سالانه ده‌ها دانشجو از دانشکده معماری در خارج از کشور تحصیل می کنند و همچنین دانشجویان بین المللی برای تحصیل در دانشکده معماری وارد کشور می شوند. در همین زمان 29 دانشجوی بین المللی برای تحصیل در دانشکده معماری حاضر شدند.

استادان دانشکده معماری شخصیت های برجسته ای هستند که نه تنها معلمان و محققان هستند. بیشتر آنها معماران فعال ، برنامه ریزان شهر یا طراحان تجاری / محصول و گرافیک / برند هستند. جوایز و جوایز بدست آمده و همچنین شناخت و تماس با هم در مرزهای اسلواکی بهترین اثبات کیفیت آنها است. 133914_olah.jpg

جدای از کارشناسان ملی ، FA STU همچنین از مدرسان مدعو از خارج از کشور نیز دعوت کرده است: Jan Gehl ، Marco Casagrande، Nathalie de Vries (MVRDV) ، Rainer de Graaf (OMA) ، Jenny B. Osuldsen (Snohetta) ، Patrik Schumacher (Zaha Hadid Architects) ) فقط برخی از کارشناسان و شخصیتهای بیشمار قابل توجه خارجی در معماری معاصر هستند که تاکنون از دانشکده بازدید کرده اند. مشارکت بین المللی دانشکده با عضویت در سازمان های بین المللی و مشارکت در پروژه های چند ملیتی در اسلواکی و خارج از کشور منعکس می شود.

به عنوان یکی از کوچکترین کلان شهرها در اروپای مرکزی و غربی ، شهر پر جنب و جوش براتیسلاوا مکانی مهیج و در عین حال مقرون به صرفه را برای دانشجویان و مسافران بین المللی نشان می دهد. این دروازه به لطف موقعیت جغرافیایی آن در اروپای مرکزی ، دروازه اروپا است. از نزدیکی آن به وین ، بوداپست ، پراگ با اتصالات ترافیکی کامل لذت خواهید برد. تاریخ مشترک و مسافت های نزدیک برای این پایتخت ها مشترک است و فرصت های بسیاری را برای تجربیات فرهنگی ، اجتماعی و مسافرتی فراهم می کند. اتصالات بزرگ اتوبوس و راه آهن از براتیسلاوا و همچنین دسترسی آسان به فرودگاه براتیسلاوا و وین ، اتصالات ارزان قیمت را به مقصد مهم اروپایی ارائه می دهد.

چه کاری انجام می دهیم و چگونه؟

اگر به دنبال بزرگترین و قدیمی ترین مدرسه معماری اسلواکی هستید ، با وجود دانشکده معماری به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از دانشگاه اسلواکی اسلواکی در براتیسلاوا ، قصد دارید به مکان مناسب برسید.

می توانید در اینجا معماری و طراحی شهری ، طراحی صنعتی و محصول را مطالعه کنید. ویژگی این مطالعات ، استراتژی اساسی دانشکده ، به ویژه تمرکز آن بر توسعه خلاقیت و تفکر انتقادی دانشجویان و توانایی آنها برای پاسخگویی به چالش های غیرقابل پیش بینی آینده است که هنوز همه فارغ التحصیلان با آن روبرو نیستند. یادگیری مبتنی بر پروژه به رهبری کارشناسان دارای سوابق تحصیلی و همچنین حرفه ای و پروژه های هماهنگ در همکاری دقیق با تمرین ، شبیه سازی وفادار به تجربه "زندگی واقعی" را فراهم می کند.

دانشکده معماری همچنین امکان کار متمرکز را در مرکز تخصصی آموزش و تحقیقات خود در قلب شهر میراث فرهنگی یونسکو از بانسکوی اتیاویکا ارائه می دهد. در خانه تاریخی معتبر (که واقعاً توسط دانشجویان ترمیم شده است) این دانشکده می تواند حداکثر 30 دانشجو و 10 کارمند را در طول کارگاه ها یا دوره های تخصصی در طول سال مستقر کند. 133910_21.jpg

هنگام نزدیک شدن به تمرین ، دانش آموزان تشویق می شوند در طیف گسترده ای از مسابقات محلی و بین المللی شرکت کنند. کیفیت مدرسه عمدتاً با دستاوردهای دانش آموزان تأیید می شود. دانشکده معماری با افتخار می تواند با موفقیت دانشجویان در مسابقات مختلف معماری و شهرسازی و طراحی داخلی (به عنوان مثال جوایز Inspireli ، Xella ، Isover ، جایزه ملی برای طراحی ، ABF اسلواکی برای بهترین کارشناسی لیسانس ، جایزه لاکو) کسب کند. برای بهترین کار دیپلم) و بسیاری دیگر.

ما با چنین طرز فکری هدف ما آماده سازی پیچیده دانشجویان در زمینه مهارت های سخت و همچنین مهارت های نرم در زمینه صنعت آینده 4.0 است.

با این حال ، یک آموزش خوب کافی نیست. ما در وهله اول تلاش می کنیم که یک جامعه ایجاد کنیم. دانشکده معماری زندگی غنی اجتماعی ، پژوهشی ، دانشگاهی و ورزشی را ارائه می دهد. ما در برگزاری بزرگترین رویداد عمومی خود - شب معماری و طراحی - یک سنت طولانی داریم. بسیاری از رویدادها توسط دانشجویان توسط دانش آموزان آماده شده است - برای مثال ، مانیفست (سال های اول ما با استقبال گرم توسط همکاران جدیدشان). به دنبال روزهای آزاد ، نمایشگاه های دانشجویان و همچنین حرفه ای هایی که نمایش آثارشان ، آخر هفته تنیس روی میز و غیره است و در پایان با بسیاری از معماری های محلی ، طراحی ، جشنواره های هنری و بازارها (مانند بازار شهری) ، دانشکده معماری از آنها لذت می برد. حضور به دلیل موقعیت استراتژیک نزدیک به مرکز شهر براتیسلاوا. 133888_19144165_1079579065520544_8162618331696172792_o.jpg

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architect ... اطلاعات بیشتر

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architecture, urbanism, and design. It was founded in 1947, and since then, it is based on the most talented Slovak architects and designers. اطلاعات محدود