دکتری در معماری

عمومی

شرح برنامه

دکترا برنامه مطالعه معماری در دانشکده معماری و طراحی دانشگاه صنعتی اسلواکی در براتیسلاوا (FAD STU یا فقط FAD) نشان دهنده تحقیقات و گرایش های هنری فعلی است و شما را قادر می سازد مشخصات فردی خود را تمرکز کنید ، متمرکز بر اکتشاف نظری و علمی. این مطالعه توانایی شما را برای کار خلاقانه و مستقل بر روی پروژه هایی با تئوری ، تحقیق و توسعه (تحقیق و توسعه) یا هنری و تجزیه و تحلیل و حل مشکلات چالش برانگیز در زمینه های تحصیلی مربوطه پرورش می دهد. همچنین شما را در مورد چگونگی ایجاد تحقیق و توسعه خلاقانه یا عمل هنری خود آماده می کند.

برنامه معماری به تحقیقات نظری معماری ، روش های طراحی تجربی ، تحقیقات معماری معماری ، ارزیابی از محیط ، پایداری در معماری ، تاریخ نگاری و نقد معماری می پردازد.

مباحث تحت پوشش از آزمایشگاه آگاه بدن ، فناوری های جدید (واقعیت افزوده و مجازی ، فرایند طراحی مولد بر اساس استفاده از نرم افزارهای جدید) گرفته تا معماری پایدار و مرمت بناهای خاص و بسیاری دیگر از موضوعات معاصر و بصیرتی مربوط به معماری است. پارک علمی دانشگاه ، واقع در دانشکده معماری و طراحی ، بستری را برای تولید محصول ایجاد می کند و به فناوری های جدیدی مانند لیزر ، ماشینکاری CNC ، چاپگرهای سه بعدی و ... مجهز است که می تواند برای تحقیقات گسترده مورد استفاده قرار گیرد. 133907_19221677_1079540255524425_8550423801749395434_o.jpg

مجله علمی خود دانشکده ALFA فرصتی عالی برای انتشار کارهای پژوهشی شما به همراه سایر محققان داخلی و بین المللی فراهم می کند. به عنوان دکترا محقق ، شما می توانید به طور مستقل روی پایان نامه خود کار کنید ، با این حال ، در صورت نیاز به مشاوره و مشاوره ، یک معلم خصوصی خواهید داشت. در حالت ایده آل ، تیم های تحقیقاتی متشکل از مدرسین و دکترا هستند. دانشجویان در پروژه های خاص کار می کنند ، با حمایت مالی و کمک های مالی ، همکاری فشرده تر با نهادهای شریک بین المللی را امکان پذیر می کنند. همچنین شما می توانید از طریق تعدادی از طرح های قابل اجرا برای کارورزی اقدام کنید. به عنوان مثال ، برنامه اراسموس پلاس شما را قادر می سازد تا کارآموزی را در هر موسسه یا شرکتی در جهان انتخاب ، ترتیب و مدیریت کنید. چنین کارآموزی نیز بخشی از مطالعه محسوب می شود.

به عنوان یک فارغ التحصیل ، می توانید در زمینه تحقیق و آموزش ، مشاوره دولتی یا عمومی فعالیت کنید. شما حتی می توانید عضو منظم کارکنان دانشکده شوید و تحقیقات بیشتری را در زمینه معماری دنبال کنید. شما می توانید کار خود را با همکاری شرکای بین المللی در پروژه های تحقیقاتی بین المللی ادامه دهید و سخنرانی های تخصصی ارائه دهید. 133890_16825746_997507877060997_80933374670429883_o.jpg

آخرین مهلت درخواست

31 مه 2021

هزینه های تحصیل

دانشجویانی که به زبان انگلیسی تحصیل می کنند

  • مطالعه تمام وقت: 3500 € در سال
  • فرم مطالعه خارجی: 2400 € در سال

تبصره 1: در صورت تمایل به مطالعه بیشتر از طول مطالعه استاندارد ، دانشجویان خارجی که به طور نیمه وقت به زبان انگلیسی تحصیل می کنند ، بسته به اینکه دانشجو شهروند یک کشور عضو اتحادیه اروپا باشد یا کشورهایی که طرف هستند ، باید هزینه ای بپردازند. به توافق نامه در مورد منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس یا خیر ، از 1600 € تا 2400 € در سال.)
تبصره 2: شهریه شهریه مرتبط با تحصیل در دانشگاه صنعتی اسلواکی در براتیسلاوا برای سال تحصیلی 2016-2017 - اصطلاحات کامل دستورالعمل شماره 3/2019-SR راکتور و شهریه و هزینه های مرتبط با مطالعات در STU برای سال تحصیلی 2020 -2021 صادر شده در 10 سپتامبر 2019 (از این پس "دستورالعمل")
هزینه ها قابل تغییر است. برای هزینه های واقعی ، لطفاً به وب سایت STU مراجعه کنید: http://www.stuba.sk/english/degree-students/legislation.html؟page_id=2021

درباره مدرسه

چرا دانشکده معماری و طراحی STU در براتیسلاوا؟

دانشکده معماری و طراحی یکی از هفت دانشکده دانشگاه صنعتی اسلواکی در براتیسلاوا است (از این پس به اختصار STU نامیده می شود ، از اسلواکی "Slovenská technická univerzita"). این بزرگترین و قدیمی ترین مدرسه معماری در اسلواکی است. آغاز آموزش معماری به سال تحصیلی 1946/1947 برمی گردد و با رشته تحصیلی مهندسی عمران همراه است.

دانشکده معماری و طراحی (FAD) امروز یک م institutionسسه خلاق و رقابتی با پرسنلی آزاد اندیش است و با موفقیت از فرصت های همکاری بین المللی در تحقیق و آموزش بهره می برد. به خصوص از طریق برنامه تحرک اراسموس پلاس ، دانشکده امکانات تبادل با بیش از 50 موسسه شریک در سراسر اروپا را ارائه می دهد. سالانه ده ها دانشجوی FAD در خارج از کشور تحصیل می کنند و همچنین دانشجویان بین المللی به لطف این برنامه های مشارکت برای تحصیل در اینجا می آیند. علاوه بر این ، حدود 30 دانشجوی بین المللی به عنوان دانشجو در فرم روزانه در FAD تحصیل می کنند.

سخنرانان FAD شخصیت های برجسته ای هستند که نه تنها معلم و محقق هستند. اکثر آنها معماران فعال ، شهرسازان یا طراحان صنعتی / محصولات و گرافیک / مارک هستند. جوایز و جوایز به دست آمده ، و همچنین تقدیر و تماسی که از مرزهای اسلواکی عبور می کند ، بهترین اثبات کیفیت آنها است. 133914_olah.jpg

علاوه بر متخصصان ملی ، FAD STU همچنین از اساتید بازدید کننده از خارج از کشور دعوت کرده است: یان گل ، مارکو کازاگراند ، ناتالی دو وریس (MVRDV) ، راینر دی گراف (OMA) ، جنی بی اوسولدسن (اسنواتتا) ، پاتریک شوماخر (معماران زاها حدید) ) فقط تعدادی از متخصصان و شخصیتهای برجسته خارجی معماری معاصر هستند که تاکنون از دانشکده بازدید کرده اند. مشارکت بین المللی دانشکده با عضویت در سازمان های بین المللی و مشارکت در پروژه های چند ملیتی در اسلواکی و خارج از کشور منعکس می شود.

به عنوان یکی از کوچکترین کلان شهرها در اروپای مرکزی و غربی ، شهر پر جنب و جوش براتیسلاوا مکانی مهیج و در عین حال مقرون به صرفه را برای دانشجویان و مسافران بین المللی نشان می دهد. این دروازه به لطف موقعیت جغرافیایی آن در اروپای مرکزی ، دروازه اروپا است. از نزدیکی آن به وین ، بوداپست ، پراگ با اتصالات ترافیکی کامل لذت خواهید برد. تاریخ مشترک و مسافت های نزدیک برای این پایتخت ها مشترک است و فرصت های بسیاری را برای تجربیات فرهنگی ، اجتماعی و مسافرتی فراهم می کند. اتصالات بزرگ اتوبوس و راه آهن از براتیسلاوا و همچنین دسترسی آسان به فرودگاه براتیسلاوا و وین ، اتصالات ارزان قیمت را به مقصد مهم اروپایی ارائه می دهد.

چه کاری انجام می دهیم و چگونه؟

اگر به دنبال بزرگترین و قدیمی ترین دانشکده معماری در اسلواکی هستید ، با دانشکده معماری و طراحی به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از دانشگاه صنعتی اسلواکی در براتیسلاوا ، در آستانه رسیدن به نقطه مناسب هستید.

می توانید در اینجا معماری و طراحی شهری ، طراحی صنعتی و محصول را مطالعه کنید. ویژگی این مطالعات ، استراتژی اساسی دانشکده ، به ویژه تمرکز آن بر توسعه خلاقیت و تفکر انتقادی دانشجویان و توانایی آنها برای پاسخگویی به چالش های غیرقابل پیش بینی آینده است که هنوز همه فارغ التحصیلان با آن روبرو نیستند. یادگیری مبتنی بر پروژه به رهبری کارشناسان دارای سوابق تحصیلی و همچنین حرفه ای و پروژه های هماهنگ در همکاری دقیق با تمرین ، شبیه سازی وفادار به تجربه "زندگی واقعی" را فراهم می کند.

FAD همچنین امکانات کار متمرکز را در مرکز آموزشی و پژوهشی تخصصی خود در قلب میراث فرهنگی یونسکو در شهر Banská Štiavnica ارائه می دهد. در خانه تاریخی معتبر (که توسط دانشجویان احیا شده است) دانشکده می تواند در طول کارگاهها یا دوره های تخصصی حداکثر 30 دانشجو و 10 کارمند را در خود جای دهد. 133910_21.jpg

هنگام نزدیک شدن به تمرین ، دانش آموزان تشویق می شوند تا در طیف گسترده ای از مسابقات محلی و همچنین بین المللی شرکت کنند. کیفیت مدرسه عمدتاً توسط دستاوردهای دانش آموزان تأیید می شود. دانشکده معماری با افتخار می تواند با موفقیت دانشجویان در مسابقات مختلف معماری - شهری و طراحی محلی (بین المللی) جایزه های Inspireli ، Xella ، Isover ، جایزه ملی برای طراحی ، ABF اسلواکی برای بهترین کارشناسی ، پروفسور. جایزه لاکو برای بهترین کار دیپلم) و بسیاری دیگر.

ما با چنین طرز فکری هدف ما آماده سازی پیچیده دانشجویان در زمینه مهارت های سخت و همچنین مهارت های نرم در زمینه صنعت آینده 4.0 است.

با این حال ، یک آموزش خوب کافی نیست. ما در وهله اول سعی در ایجاد جامعه داریم. FAD زندگی غنی اجتماعی ، پژوهشی ، دانشگاهی و ورزشی را فراهم می کند. ما در برگزاری بزرگترین رویداد عمومی خود سنتی طولانی داریم - شب معماری و طراحی. بسیاری از رویدادها توسط دانش آموزان برای دانشجویان تدارک دیده می شود - به عنوان مثال ، مانیفست (اولین سالهای ما مورد استقبال گرم همکاران جدیدشان قرار می گیرد). به دنبال روزهای آزاد ، نمایشگاه های دانش آموزان و همچنین افراد حرفه ای که کارهای خود ، آخر هفته تنیس روی میز ، و غیره را به نمایش می گذارند و در پایان با بسیاری از جشنواره های محلی معماری ، طراحی ، هنر و بازار (مانند Urban Market) ، FAD از حضور آنها لذت می برد به موقعیت استراتژیک خود نزدیک به مرکز شهر براتیسلاوا. 133888_19144165_1079579065520544_8162618331696172792_o.jpg

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Faculty of Architecture and Design is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field o ... اطلاعات بیشتر

The Faculty of Architecture and Design is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architecture, urbanism, and design. It was founded in 1947, and since then, it is based on the most talented Slovak architects and designers. اطلاعات محدود