دکتری در مدیریت سایبر

عمومی

شرح برنامه

دکتر فلسفه (دکتری) در مدیریت امنیت سایبری در دانشکده محاسبات و مهندسی دانشگاه جنوب شرقی جنوب شرقی نیاز به حداقل 67 اعتبار دارد. قالب منحصر به فرد آن ترکیبی از دستورالعمل های سنتی و آنلاین است تا به حرفه ای ها فرصتی برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و در عین حال کار در موقعیت های فعلی خود ارائه دهد. برنامه دکتری فارغ التحصیلان مدیریت سایبر یک برنامه تحقیقاتی جامع ، چند رشته ای است که فارغ التحصیلان را برای سمتهای اصلی در آکادمی ، آژانس های دولتی فدرال ، ایالتی و محلی و همچنین در تجارت و صنعت آماده می کند. این برنامه درسی ترکیبی از دوره های امنیتی فشرده و مدیریتی را متمرکز می کند تا یک رویکرد جامع برای مطالعه امنیت اطلاعات / مدیریت امنیت سایبر فراهم کند. هر دانشجو باید هفت دوره اصلی ، دو دوره تحقیق دکترا و پایان نامه تحقیق دکترا را پشت سر بگذارد.

فرمت برنامه

کالج دکتری ارائه می دهد برنامه هایی با ترکیبی از کارگاه های دانشگاه و فعالیت های آنلاین. جلسات حضوری و رو در رو در محوطه دانشگاه یک بار به صورت ترمیمی از چهارشنبه تا جمعه در محوطه دانشگاه فورت لادردیل / دیوی برگزار می شود. دانشجویان ملزم به شرکت در کلیه جلسات کلاس برنامه ریزی شده خود هستند. بین جلسات ، دانشجویان روی تکالیف دوره و تحقیق کار می کنند و در فعالیت های آنلاین شرکت می کنند که تعامل مکرر با دانشکده و سایر دانشجویان را تسهیل می کند.

126778_126721_masters-home.jpg

نتایج یادگیری

فارغ التحصیل دارای مدرک دکتری. در مدیریت سایبری این توانایی را دارد که:

 1. دانش پیشرفته و درک عمیق تر از زمینه امنیت سایبر را بدست آورید.
 2. ارتباط حرفه ای و اخلاقی در مورد موضوعات تحقیق مدیریت امنیت سایبر؛
 3. شناسایی ، تجزیه و تحلیل و ترکیب ادبیات علمی مرتبط با امنیت اطلاعات / امنیت سایبری. و
 4. دانش جدید را از طریق تحقیق / بورس تحصیلی ایجاد کرده و با نشان دادن مهارت های فنی و فکری لازم برای تهیه یک سند کتبی که به اصلی سازی در زمینه امنیت اطلاعات / مدیریت سایبری کمک کند ، آن دانش را به دیگران منتقل می کند.

پذیرش

دکتری در مدیریت امنیت سایبر برای افراد با تجربه در زمینه امنیت اطلاعات طراحی شده است. متقاضیان موفق دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت امنیت سایبر (یا مدرک نزدیک) با برخی رشته ها در اصول امنیت اطلاعات خواهند بود. علاوه بر این ، دانشجویان باید در زمینه امنیت اطلاعات تجربه حرفه ای داشته و از پتانسیلهای تحقیقاتی قوی در زمینه های امنیت اطلاعات برخوردار باشند.

پذیرش رقابتی است؛ در نتیجه ، متقاضیانی که حداقل شرایط را رعایت کنند از پذیرش مطمئن نیستند. فرمول ، معیار و امتیازدهی وجود ندارد ، دانشکده به طور کیفی و کمی متقاضیان را ارزیابی می کند و بر اساس عملکرد ، صلاحیت های شخصی و شواهد بالقوه موفقیت را انتخاب می کند. ما در تلاش هستیم تا دانشجویان آینده را با چشم انداز حرفه ای فوق العاده ای شناسایی کنیم. روند پذیرش ما هم موفقیت های حرفه ای و هم دانشگاهی شما را در نظر می گیرد. تصمیمات مربوط به پذیرش بصورت متحرک انجام می شود

شرایط پذیرش

 1. یک مدرک کارشناسی ارشد دارای مدرک تحصیلی حداقل 3.25 از یک موسسه معتبر منطقه ای و دارای مدرک اصلی مناسب. (به برنامه های مربوط به پذیرش خاص برنامه تحت برنامه های فردی مراجعه کنید).
 2. برنامه آنلاین و 50 دلار غیر قابل استرداد
 3. مقاله
 4. رونوشت های رسمی مهر و موم شده از هر موسسه ای که تاکنون در آن شرکت کرده بود.
 5. سه نامه توصیه ای از سه نفر که با توانایی های دانشگاهی و / یا حرفه ای شما آشنا هستند و توانایی ارزیابی توانایی های فکری ، بلوغ و انگیزه شما را دارند. توصیه های استادان شما ارجح است. توصیه ها قابل قبول نیست اگر آنها از اعضای خانواده ، دوستان ، افراد بدون تجربه در دکتری مبتنی بر تحقیق باشند یا از کسانی که قادر به ارزیابی پتانسیل دانشگاهی شما برای موفقیت در برنامه ای نیستند که شما درخواست می کنید. نامه های توصیه ها پس از ارسال درخواست آنلاین خود ، بصورت الکترونیکی درخواست و ارسال می شوند.
 6. رزومه / برنامه درسی vitae (CV) که شرح مختصری از سوابق تحصیلی و تجربه حرفه ای شما را ارائه می دهد.
 7. مهارت در زبان انگلیسی. (از دانشجویان مقطع دکتری انتظار می رود مقالات متعددی و پایان نامه را بنویسند. خطاهای دستوری ، خطاهای هجی ، و نوشتن هایی که به طور واضح بیانگر ایده ها نباشد ، بر نمرات یک دانشجو و تکمیل مدرک تحصیلی وی تأثیر می گذارد). در مورد خطاهای دستوری یا سایر مشکلات نوشتن کمک کنید. از متقاضیانی که قادر به نوشتن صحیح و واضح نیستند ، خواسته می شود قبل از مراجعه به هر یک از برنامه های کالج ، به دنبال کمک درمانی باشند.)

دانشکده ممکن است مستندات دیگری را برای پشتیبانی از برنامه درخواست کند. علاوه بر این ، متقاضیان می توانند نمرات آزمون استاندارد یا هرگونه اسناد اضافی را برای تقویت برنامه خود ارائه دهند.

برنامه تحصیلی

این برنامه حداقل به 67 ساعت اعتبار نیاز دارد. هر دانشجو باید هفت دوره اصلی ، حداقل دو دوره تحقیق دکترا و پایان نامه تحقیق دکترا را پشت سر بگذارد. دوره ها ، ثبت نام ها و ثبت نام های پایان نامه در زیر ذکر شده است:

دوره های اصلی (هر یک از پنج اعتبار)

 • سمینار تحقیقاتی ISEC 700 در مدیریت امنیت سایبر
 • تحلیل و طراحی سیستم ایمن ISEC 740
 • ISEC 750 حفاظت از اطلاعات
 • ISEC 765 مدیریت ریسک امنیت اطلاعات
 • ISEC 775 حریم خصوصی اطلاعات
 • 700 روش تحقیق
 • یکی از دوره های زیر را انتخاب کنید:
  • تعامل انسان و کامپیوتر DISS 720
  • مدیریت دانش DISS 735

ثبت نام های تحقیقات و پایان نامه

هر دانشجو موظف است دو دوره تحقیق دکتری ، ISEC 885 را بگذراند. این دوره ها در پایان دوره های دانشجویی برگزار می شود. این دوره های مطالعاتی کارگردانی ، دانش آموز را با حمایت یک مشاور دانشکده قادر می سازد تا یک موضوع تحقیق پایدار را شناسایی کرده و تحقیقات مقدماتی را انجام دهد که منجر به نامزدی رسمی برای دانشجو شود.

 • ISEC 885: تحقیقات دکترا در تضمین اطلاعات (هر یک 4 اعتبار)

دانشجویان باید 24 اعتبار ثبت نام پایان نامه ، سه ثبت نام ISEC 901 را تکمیل کنند. دانشجویانی که پایان نامه را در 24 اعتبار کامل نمی کنند ، تا پایان نامه پایان نامه برای ISEC 920 ادامه مقاله ثبت نام می کنند.

 • پایان نامه دکتری ISEC 901 (8 اعتبار)
 • پایان نامه ISEC 920 (4 اعتبار)
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

NSU's College of Computing and Engineering supports niche specializations and enjoys a stellar national reputation.

NSU's College of Computing and Engineering supports niche specializations and enjoys a stellar national reputation. اطلاعات محدود