توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترا در علوم اخترفیزیکی و فن آوری

وجود دارد هرگز یک زمان هیجان انگیز تر برای مطالعه جهان فراتر از محدوده زمین بوده است. نسل جدیدی از زمینی و فضایی تلسکوپ های پیشرفته و افزایش عظیم در قدرت محاسباتی حال فعال کردن یک عصر طلایی فیزیک نجومی. برنامه دکترای RIT در علوم اخترفیزیکی و فن آوری بر فیزیک بنیادی پدیده فراتر از زمین، و در توسعه فن آوری، ابزار، تجزیه و تحلیل داده ها، و تکنیک های مدل سازی که گام بزرگ بعدی در زمینه را فعال کنید. تاکید چند رشته ای از این برنامه آن مجموعه جدا از برنامه اخترفیزیک فارغ التحصیل متداول در دانشگاه های تحقیقاتی سنتی است.

شرایط پذیرش

ورود به MS یا دکترا برنامه نیاز به یک نامزد برای برگزاری یک مدرک کارشناسی در علوم فیزیکی، ریاضیات، علوم کامپیوتر، و مهندسی در کالج معتبر منطقه یا دانشگاه. برای دانش آموزان با مدرک کارشناسی در منطقه دیگر و یا فاقد آمادگی علمی کافی، پل و ترم پایه ممکن است لازم باشد قبل از مراجعه کامل. برای اینکه برای پذیرش در نظر گرفته، نامزد باید:

  • حداقل معدل کارشناسی: 3.2 از 4.0 در کار کارشناسی در ریاضی، مناطق علوم، مهندسی، و موضوع کامپیوتر،
  • ارسال متن (به زبان انگلیسی) از مطالعه / سطح دانشگاه کالج قبلی،
  • ارسال دو توصیه نامه ها،
  • ارسال نمرات از آزمون فارغ التحصیلی (GRE)، و
  • تکمیل یک برنامه فوق لیسانس است.

متقاضیانی که زبان مادری غیر از انگلیسی است باید نمرات از آزمون انگلیسی به عنوان یک معاینه زبان خارجی (TOEFL) برای نشان دادن مهارت های قوی زبان انگلیسی ارسال کنید. نمره حداقل 550 (مبتنی بر کاغذ)، 213 (بر اساس کامپیوتر)، و یا 79 (مبتنی بر اینترنت) مورد نیاز است. زبان سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS) نمره خواهد شد در محل در آزمون تافل پذیرفته شده است. حداقل نمره متفاوت خواهد بود. با این حال، حداقل نمره مورد نیاز برای پذیرش مطلق بی قید و شرط است 6.5.

محدودیت زمان

همه نامزدها برای دکتری باید ثبت نام مداوم در طول مرحله تحقیق از برنامه حفظ کند. به طور معمول، دانشجویان تمام وقت دوره مطالعه کامل برای دکترا در حدود چهار تا پنج سال. در مجموع از هفت سال مجاز به تکمیل الزامات پس از اولین تلاش معاینه مقدماتی.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Rochester Institute of Technology (RIT)

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط Rochester Institute of Technology (RIT) »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date