دکتری در ریاضیات گسسته

عمومی

شرح برنامه

132452_ScreenShot2020-03-07at10.07.05PM.png

Pavol Jozef Safarik University Faculty of Science

دکتری توضیحات برنامه

دکتری برنامه Discrete Mathematics یک برنامه مطالعاتی مبتنی بر تحقیق است که با تأکید بر دو بخش انجام می شود. جهت تئوری نمودار عمدتاً در تئوری نمودارهای كروماتیك ، ساختار نمودارها ، تئوری نمودار توپولوژیك ، چرخه ها در نمودارها ، برچسب گذاری نمودارها ، الگوریتم های نمودار و كاربردهای تئوری نمودار متمرکز است. شاخه جبر به جبر جهانی ، مشبک و ساختارهای مرتب شده می پردازد. دانشجویان روی جدیدترین مباحث تحقیقاتی کار می کنند و با مشکلات باز و دشوار روبرو می شوند. آنها امکان شرکت فعالانه در همکاری های بین المللی را دارند ، نتایج خود را در کنفرانس های بین المللی ارائه دهند و در مجلات علمی پیشرو منتشر کنند. موسسه ریاضیاتی که این دکترا را اجرا می کند. این برنامه دارای یک سنت طولانی در زمینه تحقیق و همکاری بین المللی غنی است. KOSDIM - گروه ریاضیات گسسته به عنوان یکی از تیم های برتر تحقیقاتی اروپا در این منطقه شناخته می شود.

شرایط پذیرش

کلیه متقاضیان برنامه دکترای فلسفه (دکتری) در دانشکده علوم باید شرایط ورود به جلسه را قبول کنند. ما از فارغ التحصیلان رشته ریاضیات ، علوم کامپیوتر ، بلکه در رشته های علمی مرتبط استقبال می کنیم. متقاضیان باید با پیشینه مربوطه در ریاضیات ، که آنها یا در طول مطالعه قبلی یا در یک فعالیت حرفه ای به دست آورده اند ، از علاقه خود حمایت کنند. تماس شخصی با سرپرست بالقوه از طریق ایمیل یا تلفن توصیه می شود تا درمورد تمرکز این پایان نامه مشورت کنید.

تمرکز این پایان نامه می تواند در طول مطالعه اصلاح شود تا به صورت دقیق تر محتوای پایان نامه را منعکس کند. تعداد جایگاه های جدید دکترا در سال به 2-4 مکان محدود می شود.

متقاضیان باید مطالب زیر را برای مدرک دکتری در نظر بگیرند. برنامه تحصیلات تکمیلی:

 • نامه تشویق
 • فرم درخواست آنلاین را تکمیل و چاپ کنید
 • رونوشت سوابق مطالعات کارشناسی ارشد
 • نسخه معتبر دیپلم کارشناسی ارشد - دفتر اسناد رسمی تأیید شده است
 • CV شامل لیستی از انتشارات و کارهای منتشر نشده است
 • اسناد مربوط به تجربه حرفه ای (در صورت وجود)
 • هزینه درخواست (کپی اسکن شده از نقل و انتقال بانکی)
 • نامه توصیه (اختیاری)
 • دکتری پیشنهاد پروژه (حداکثر 5 صفحه ، A4)

کلیه متقاضیان واجد شرایط در خرداد ماه به جلسه کمیته پذیرش دعوت می شوند. متقاضیان می توانند در عوض درخواست اسکایپ کنند. طی یک جلسه تقریباً 30 دقیقه ای ، متقاضی خود را معرفی می کند (آموزش ، تجربه ، نتایج) و برنامه تحقیق اولیه خود را بر اساس چکیده دوره دکتری ارائه می دهد. موضوع منتشر شده در فراخوان پذیرش و دانش وی در مورد حوزه تحقیق.

معیارهای انتخاب ما:

 1. مهارت های شخصی ، دانش ، انگیزه و توانایی کار در مورد موضوع. (40٪)
 2. نتایج مطالعه و فعالیتهای دیگری مانند شرکت در نمایشگاه های علمی ، مسابقات علمی ، انتشارات ، همایش ها. (40٪)
 3. اولویت های انستیتوی ریاضیات مانند پروژه های در حال انجام و برنامه ریزی شده ، تعداد دکتری. دانشجویان سرپرست منتخب و غیره (20٪)

هزینه های دریافت و بودجه

فرم های درخواست باید از طریق پست یا به صورت آنلاین ارسال شود. هزینه درخواست برنامه های مطالعات دکتری 50 یورو (از طریق پست) یا 30 یورو (بصورت آنلاین) است.

مطالعه دکترا با تأمین بودجه (کمک هزینه) برای دانشجویان ، از نظر مالی پشتیبانی می شود. هر ساله دانشگاه تعداد معینی دکتری اختصاص می دهد. موقعیت برای هر برنامه مطالعه دکتری. این موقعیت ها برای بودجه حدود ca واجد شرایط هستند. سالانه 10،000 یورو برای هر دانش آموز. متقاضیان بیشتری برای دوره دکتری. مطالعه از این تعداد موقعیت های بودجه تنها به عنوان خود پرداخت کننده پذیرفته می شود. این مطالعه خودپرداخت منوط به شهریه 5000 یورو در هر سال تحصیلی (2 هزار و 500 یورو در هر ترم) است و هیچ بودجه ای برای دولت اعمال نمی شود. این مطالعه به زبان اسلواکی یا انگلیسی تدریس می شود و هیچ تاثیری بر شهریه دانشکده علوم ندارد.

ما همچنین از دانشجویان در قالب طرح های تبادل تحرک مانند Erasmus + ، Ceepus ، SAIA ، Cotutelle و سایر افراد به دنبال شرایط این طرح ها استقبال می کنیم و داوطلبان باید قبل از ارسال درخواست با دفتر روابط بین الملل و تحقیقات علمی تماس بگیرند.

مطالعه چگونه برگزار می شود؟

مدت استاندارد مطالعه چهار سال است. به طور معمول ، ثبت نام ها تا ژوئن انجام می شود و مطالعه در ماه سپتامبر آغاز می شود.

مدرک دکترا مبتنی بر دروس و تحقیق است که به پایان نامه می انجامد. این دوره شامل دوره های اجباری و انتخابی اجباری است که به گسترش دانش دانش آموز در رشته های مختلف ریاضیات گسسته با تأکید ویژه بر موضوع پایان نامه اختصاص می یابد. در بخش تحقیق ، دانشجویان با دکترای خود نزدیک همکاری می کنند. سرپرست در یک سمینار علمی که در آن در مورد مسائل علمی با سایر محققان ارشد و همکاران همکار صحبت می کند. بعلاوه ، این تحقیق شامل تهیه نشریات ، پروژه های تحقیقاتی ، استنادات و موارد دیگر می باشد.

موفقیت آمیز مطالعه دکتری انتظار دارد که مهارت ها و تخصص های علمی کسب نتایج به دست آمده در ژورنال های تحقیقاتی بین المللی را بررسی کند. دانش آموزان این مهارت ها را در فرایند نظارت و ارتباط با سایر همکاران این موسسه فرا می گیرند. دانشجویان بطور منظم با سرپرستان خود ملاقات می کنند و لازم است سالانه پیشرفت خود را گزارش دهند.

هر دو مؤلفه مطالعه از سال اول مطالعه شروع می شود و به طور معمول قسمت مطالعه در سال دوم به پایان می رسد. تا پایان سال دوم برنامه ، دانش آموز باید یک امتحان حالت کتبی و شفاهی را نشان دهد که توانایی انجام مستقل انجام تحقیقات را نشان می دهد. نوشتن پایان نامه انتظار دارد جزئیات نتایج یک پروژه تحقیقاتی مهم و اصلی را به تفصیل شرح دهد. این تحقیق با دفاع عمومی از پایان نامه پایان می یابد.

دکتری مشخصات تحصیلات تکمیلی

دانش آموخته طیف گسترده ای از دانش نظری و تجربی از ریاضیات گسسته ، قادر به ارائه مدل های ریاضی گسسته برای کارهای مختلف علمی و عملی و پیدا کردن راه حل های آنها (بهینه یا تقریبی) با استفاده از مهارت های برنامه نویسی توسعه یافته است.

این فارغ التحصیل اصول کار و تحقیقات علمی را می شناسد ، از جمله انتشار در مجلات علمی بین المللی و ارائه نتایج علمی. او می تواند سوالات پژوهشی را تدوین کرده و با روشهای مناسب روش شناختی آنها را خلاقانه حل کند. این فارغ التحصیل از دید عالی و عالی از هنرهای مدرن امروزی برخوردار است.

فارغ التحصیلان دوره دکتری ریاضیات گسسته. این برنامه در بازار کار به ویژه برای موسساتی که روی تحقیقات و توسعه تمرکز دارند ، دانشگاه ها ، موسسات دولتی و مشاغل شامل تجزیه و تحلیل داده ها ، طراحی و مدیریت شبکه ها و شبکه ها ، توسعه نرم افزار ، امور مالی و وظایف بیمه بسیار مرتبط است.

چشم انداز شغلی

دکتری فارغ التحصیلان ریاضیات گسسته از فرصت های شغلی عالی در آکادمی ، تحقیق ، مهندسی نرم افزار ، اقتصاد ، دولت و انواع دیگر مناصب بخش دولتی و خصوصی برخوردار هستند. فارغ التحصیلان ما در مناصب علمی و شرکتی سطح بالایی در شرکت هایی مانند LaBRI Bordeaux ، Google Zurich ، بازاریابی و بازاریابی Gazprom لندن ، Privatbank براتیسلاوا ، IBM Košice کار می کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Founded in 1963, the Faculty of Science, has educated over 6 000 graduates of both, joint and single degree study. Currently, over 350 Bachelor’s, Masters’s, and Doctoral students graduate each year i ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1963, the Faculty of Science, has educated over 6 000 graduates of both, joint and single degree study. Currently, over 350 Bachelor’s, Masters’s, and Doctoral students graduate each year in disciplines that impact lives today and will shape our future. اطلاعات محدود