Read the Official Description

این برنامه طراحی شده است برای پاسخگویی به نیازهای پزشکان که مایل به تحقیق برخی از جنبه های زمینه خود را از عمل. داوطلبان در سطح بالا، پژوهش مبتنی بر عمل در کشتی سوار را به یکی از از حوزه های تحقیقاتی. این درجه تحقیقات است که هدف آن کمک به متخصصان به توسعه یک رابطه بین پژوهش و فعالیت های حرفه ای خود است.

بازدید اساتید از دانشگاه های همکار درگیر به عنوان معلم و مشاوران در این برنامه خواهد بود. دانش آموزان یک فرصت برای شرکت در تحرک اراسموس برای مطالعات و کارآموزی است. زبان آموزش زبان انگلیسی است.

صلاحیت ارجاع تعلق می گیرد: درجه دکتر را در تعلیم و تربیت (دکتری).

شرایط پذیرش: کارشناسی ارشد در تعلیم و تربیت، روانشناسی، مدیریت آموزشی و یا علوم انسانی، علوم اجتماعی، رفاه اجتماعی و کمک های اجتماعی اگر تجربه حرفه ای در آموزش و پرورش حداقل 3 سال است. بحث از موضوع و یا مشکل در تعلیم و تربیت، که در آن تحقیقات شده است در مقاله ارسال شده، مورد نیاز است.

مدت زمان مطالعات: 3 سال دوره تمام وقت.

برنامه مطالعه شامل 2 بخش است:

  • علمی پژوهش: کار تحقیقاتی فرد، برای آماده سازی و طراحی پایان نامه دکتر است. انتشار نتایج تحقیقات (3 انتشارات)؛ ارائه تحقیقات نتایج در کنفرانس علمی؛ سمینارها نظری؛ عمل استادیار و یا دستیار پژوهشگر ارشد در ساخت و در رفتارهای پروژه های تحقیقات works- 112 اعتبار CP (168 ECTS)؛
  • مطالعات نظری (بخش (اجباری) - ماژول های توسعه پژوهش و فکری و ظرفیتهای؛ B بخش (اختیاری) - ماژول از تواناییها و ظرفیتهای دانشگاهی توسعه؛ C قسمت (رایگان انتخابی)) - 32 اعتبار CP (48 ECTS).

برای تکمیل دانشجوی دکترا برنامه مطالعه است برای به دست آوردن 144 CP (216 ECTS).

آزمون نهایی، در صورت وجود: امتحانات دکتر را در تعلیم و تربیت و به زبان های خارجی (انگلیسی، آلمانی، و یا روسی) و پایان نامه دکتر است.

هزینه مطالعه: 3200 یورو در سال. اگر شما علاقه مند در مطالعات در دانشگاه رزکنه علوم کاربردی هستند پر کنید فرم درخواست در این آدرس: http://www.rta.lv/online_application_procedure.

Program taught in:
انگلیسی
Rezekne University of Applied Sciences

See 1 more programs offered by Rezekne University of Applied Sciences »

این دوره Campus based
Start Date
مارس 2019
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
3,490 EUR
در سال.
Deadline
By locations
By date
Start Date
مارس 2019
End Date
مارس 1, 2022
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
سپتامبر 1, 2022
Application deadline
جولای 1, 2019
Autumn Intake

مارس 2019

Location
Application deadline
End Date
مارس 1, 2022

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
جولای 1, 2019
Autumn Intake
End Date
سپتامبر 1, 2022