دکتری در آموزش

The George Washington University - Graduate School Of Education & Human Development

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکتری در آموزش

The George Washington University - Graduate School Of Education & Human Development

gwphded

دکترای خود را در آموزش و پرورش

در دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش و توسعه انسانی (GSEHD)، ما می دانیم که پیشرفت ما به عنوان افراد و جوامع، ملی و جهانی، باید درک درستی از آموزش و پرورش به عنوان یک حوزه عمل و یک رشته تحصیلی در آغوش. این دکترای این برنامه بر روی راه حل های نوآورانه برای مشکلات مهم ملی و جهانی که در آن آموزش و پرورش و توسعه انسانی نقش مهمی بازی اما که نیاز به ابزار نظری و روش شناختی از رشته های متعدد تمرکز کنید.

منحصر به فرد در مقایسه به همکار موسسات، دانشجویان خواهد شد برای دکتری GSEHD انتخاب در آموزش و پرورش بر اساس تعهد به اکتشاف، تحقیق، تجزیه و تحلیل، و حل مسئله از یک چالش کلیدی فوتی و فوری از زمان ما است. از روز اول ورود به برنامه، دانش آموزان خواهد بود بخشی از یک تیم تحقیقات بین رشتهای از استادان و همسالان. بیش از چهار سال مطالعه فشرده، به عنوان بخشی از یک تیم، دانش آموزان تست خواهد شد و ایجاد نظریه ها، دنبال تحقیقات و ساخت دانش به پیشگام زمین شکستن، راه حل های یکپارچه به مسائل فوری است.

دکتری تیم تحقیقات بین رشتهای (CRT) ساخت بر نقاط قوت فکری دانشکده ما، منافع پژوهش و موفقیت حرفه ای در حالی که همچنین از جامعه از همکاران در سراسر GW رسم. در کار با CRT خود، دانشجویان دکترا ترغیب می شود به یک رویکرد گسترده به حل مشکلات با یکپارچه سازی دیدگاه های از زمینه های آموزش، فلسفه، اقتصاد، جامعه شناسی، انسان شناسی، روانشناسی، علوم اعصاب، بهداشت، و قانون است.

واشنگتن، DC، ارائه می دهد یک محیط منحصر به فرد برای کشف، بورس و مشارکت معنی دار به سیاست و عمل ملی و جهانی. به عنوان اعضای یک CRT، فارغ التحصیلان خواهد شد قرار به اطلاع، الهام بخش، و بحث نفوذ و تصمیم گیری از مدارس محلی به دولت فدرال، از پایه های پژوهشی ملی به نهادهای جهانی از جمله گروه بانک جهانی. ما پیش بینی CRT ها مراسم تحلیف به در پاییز آغاز 2017. انتخاب برای برنامه رقابتی و بر اساس دستاوردهای گذشته و مناسب به اهداف و رسالت برنامه است. همراه با دیگر مواد برنامه، متقاضیان علاقه مند باید خلاصه ای از اهداف تبیین موضوع پژوهش آموزش و پرورش بین رشتهای، منطق حمایت از مطالعه آن موضوع ارسال کنید، و چگونه آن را در درون CRT انتخاب متناسب. موضوع برای اولین بار CRT انتخاب شده است و آموزش و پرورش و نابرابری در مقیاس محلی، ملی و جهانی را کشف کند. CTR ها اضافی ممکن است در سپتامبر 2016 توسعه یافته، و اگر چنین است، اطلاعات را بر روی این وب سایت نوشته شده.

پذیرش مورد نیاز

درجه

مدرک کارشناسی ارشد در رشته مربوط به تحصیلات تکمیلی بین رشتهای ارائه شده است.

متن

ریز نمرات رسمی از هر نهاد با حضور یا نه یک درجه به پایان رسید؛ های کارشناسی و کارشناسی.

استاندارد نمرات آزمون

رسمی شرکت نمرات آزمون GRE و نه بزرگتر از پنج سال. دانشجویان بین المللی نیز باید نمرات تافل و نه بزرگتر از دو سال را ارسال کنید. TOEFL حداقل نمره برای پذیرش 100 در اینترنت مبتنی بر یا مبتنی بر کاغذ 600؛ IELTS 7.0. کد نهادی 5246 است.

توصیه های لازم

سه (3) توصیه نامه. حروف بالقوه برای تفکر تحلیلی، مهارت های پژوهشی / تجربه، تاریخ و نوشتن قابلیت علمی و ظرفیت به بررسی مسایل پیچیده متقابل انضباطی / سند.

بیانیه ای از هدف

یک مقاله 750 - 1200 کلمات، که در آن نامزد می گوید / هدف خود را در انجام مطالعه فارغ التحصیل بین رشتهای از جمله: (الف) منطق برای دنبال دکتری در تمرکز تحقیقات بین رشتهای مشخص شده؛ (ب) بیان اهداف علمی و دوربرد اهداف حرفه ای؛ (ج) تمرکز و کلی از علایق پژوهشی، و (د) چگونه / پس زمینه خود و مدارک مرتبط او برای این کار آماده کرده ایم / او.

رزومه

تاریخچه مختصری از زندگی جاری است.

نوشتن نمونه (اختیاری)

نامزدها را تشویق به ارائه یک نمونه نوشتن جاری است. نمونه باید توانایی های نامزد منعکس به بیان ایده های پیچیده و به استفاده از شواهدی در حمایت از / استدلال خود را. نمونه نوشتن نیز باید نمونه ای از مهارت های پژوهشی نامزد، و همچنین به عنوان او / تعامل خود را در دنبال / علایق پژوهشی او را با ارائه بورس تحصیلی.

شرکت در مصاحبه

مصاحبه توسط اعضای هیات علمی از جمله ارائه و بحث های علمی چگونه کار نامزد با موضوع پیشنهادی از تیم تحقیقات بین رشتهای مناسب خواهد شد.

CRT1

آموزش و پرورش و نابرابری

تحصیل فرصت برای تحرک اجتماعی و اقتصادی ارائه می دهد. آموزش و پرورش همچنین می توانید حفظ و سخت طبقه بندی اجتماعی. صلیب تیم پژوهشی انضباطی افتتاحیه (CRT) خواهد تقاطع دسترسی و هویت به عنوان دو حوزه کلیدی اطلاع رسانی در نظر گرفتن آموزش و پرورش و نابرابری مطالعه است.

مشکلات تحقیقاتی متعدد در نظر گرفته خواهد شد و با ورودی از همگروهی افتتاحیه از دانشجویان دکترا تصفیه شده است. مناطق بازجویی شامل جنس، شهروند، ناتوانی، قومی، نژادی، و تعارض هویت مربوط به عنوان آنها با دسترسی به K-12، تحصیلات عالی و خدمات اجتماعی را قطع میکنند. دستور کار CRT ممکن است به سوالات از جمله عبارتند از:

  • چگونه قرار گرفتن در معرض مداخلات بر اساس روانشناسی مثبت در تنظیمات K-12 را تحت تاثیر قرار ثبت نام بعد از دبیرستان و موفقیت برای دانش آموزان معلول؟ چه انعطاف پذیری را تعریف می کند و چگونه اندازه گیری میشود؟
  • تجربه و تاثیر کلیشه بر عملکرد دانش آموزان چیست؟
  • چه سیاست ها و ساختارهای تسهیل احتباس آموزش عالی، عملکرد و تکمیل برای مردم حاشیه؟
  • چگونه سیستم آموزش عالی واکنش نشان می دهند به جریانهای پیش بینی نشده از مهاجران به دنبال دسترسی؟ تفاوت در تجربه مهاجران نسل اول و دوم وجود دارد؟
  • چگونه مهاجرت موثر است دیدگاه نوجوانان در نمایش های مدنی و سیاسی جهانی؟
  • چه رابطه ای بین هویت ملی نوجوانان و دیدگاه در نابرابری جنسیتی و نژادی است؟

هنگامی که نابرابری است تفاوت حاضر، اجتماعی و اقتصادی اغلب هویت سخت باعث درگیری و ناآرامی. اضافه کردن CRT و جستجوی راه هایی برای ایجاد فرصت هایی برای یادگیری، آموزش مدنی، پیشرفت اقتصادی و تحرک اجتماعی.

تحول اینجا آغاز می شود

اطلاعات بیشتر در مورد دکترا در برنامه آموزش و پرورش واقع در محوطه دانشگاه (202-994-9283) بیشتر بدانید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
آمریکا - Washington, District of Columbia
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Washington, District of Columbia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات