توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در دنیای واقعی کاربرد

سن داده های بزرگ اینجاست. پیشرفت های فن آوری در طی قرن گذشته تریلیون از نقاط داده ایجاد کرده اند. چالش برای سازمان است چگونه به نوبه خود تمام که داده ها را به اطلاعات مفید است. افرادی که دارای مهارت به مدیریت تجزیه و تحلیل و ارائه بینش تصمیم گیری در خواست بزرگ هستند.

ما دکتری برنامه سنتی و ابتکاری است - عملی و نظری، دکتر برای قرن 21st. نرم افزار دنیای واقعی، با داده های دنیای واقعی، درایوهای فرایند یادگیری دانش آموز ما. یک نگاه اجمالی به برخی از یافته های هیجان انگیز دانش آموزان ما را کشف کرده اند به عنوان آنها را در یادگیری خود را اعمال می شود.

بزرگ داده - تغییر بزرگ

بزرگ داده در حال تغییر است، نه تنها راه ما تصمیم گیری، اما آن را تغییر راه ما در مورد سلامت ما، حمل و نقل ما، امور مالی ما، ما را ... تقریبا در هر بعد از زندگی ما فکر می کنم. ترجمه بزرگ داده را به اطلاعات معنی دار موتور درایو کشف در زیست شناسی است، امور مالی، مهندسی، بازاریابی، جامعه شناسی، شیمی و همه چیز را در میان. دکتری در تجزیه و تحلیل و علم اطلاعات در دانشگاه ایالتی Kennesaw نشانی: برنامه دکترا میان رشته ای برش لبه است که پل شکاف بین نرم افزار و تئوری، بین دانشگاه و صنعت است. برنامه ادغام مفاهیم از علوم کامپیوتر، ریاضیات و آمار با برنامه های کاربردی در کسب و کار، بهداشت و درمان، حمل و نقل و سیاست عمومی، آماده سازی نسل بعدی دانشمندان داده.

بهبود فرایند

بزرگ و کوچک - با استفاده از ترکیبی از Yelp از بررسی و داده توییتر، با متغیرهای پیش بینی سنتی، دانش آموزان KSU فروش فرایندهای پیش بینی برای چند کسب و کار بهبود یافته است. کمک به آنها برای خدمت بهتر به مشتریان خود - از طریق استخراج از معادن Yelp از بررسی، دانش آموزان قادر به ارائه این کسب و کار را با بینش های مصرف کننده غیر منتظره بود.

اطلاعات آماری جدید

با استفاده از داده های مربوط به تعامل خانواده، سلامتی جسمی، چشم انداز ذهنی و بیماری ها، این تجزیه و تحلیل منجر به توسعه یک طبقه بندی تقسیم بندی جدید، ارائه بینش بهبود به نیازهای دستگاه های خاص از افراد به عنوان سن آنها.

استراتژی های بهتر

با استفاده از این تجزیه و تحلیل، بینش مربوط به چگونه پیشرفت بیماری توسعه داده شد و در طول یک جمعیت انسانی پس از یک فاجعه طبیعی گسترش یافته است، که منجر به استراتژی های بهتر برای توزیع واکسن و جنبش بهینه از لوازم و مواد.

تجزیه و تحلیل الگوی

با استفاده از این تجزیه و تحلیل، بینش مربوط به الگوهای جرم و جنایت بر اساس اطلاعات آب و هوا توسعه داده شد. به عنوان یک نتیجه، پیش بینی آب و هوا می تواند برای کمک به تعیین استراتژی بهینه اجرای قانون است.

پیدا کردن روابط

با استفاده از داده جمع آوری شده از وزارت امور حمل و نقل آمار حمل و نقل، دانش آموزان KSU قادر به تعیین که عوامل باعث ترین تاخیر در مسافرت هوایی و استفاده از این اطلاعات برای به حداقل رساندن زمان سفر در هنگام پرواز در ایالات متحده در طول سه سال گذشته بود. داده ها نیز از اداره اطلاعات انرژی آمریکا جمع آوری شده بود برای نشان دادن روابط بین سوخت هواپیمایی و مصرف انرژی و تاخیر هواپیمایی و لغو. این اطلاعات می تواند توسط خطوط هوایی برای کمک به در تصمیم گیری که دیگر شرایط آب و هوا و کاهش دهنده را منحرف و لغو پرواز لازم است.

ساخت یک اثر

این تجزیه و تحلیل منجر به شناسایی بهترین شیوه برای جذب، حفظ و برای حرفه ای ها آموزش STEM در سراسر رشته فرعی فردی شیمی، زیست شناسی، ریاضیات و فیزیک در مدارس K-12 ارائه پشتیبانی. اثرات شامل افزایش فعالیتهای دانشجویی و قصد دانش آموز را به ثبت نام در این رشته پس از فارغ التحصیلی. در سال 2015، بنیاد ملی علوم به رسمیت شناخته شده این پژوهش با جایزه بودجه برای ادامه توسعه بینش آموزش STEM و بهترین شیوه.

تجزیه و تحلیل نوآوری

جای تجزیه و تحلیل داده های ساخت یافته از ستون شسته و رفته و ردیف از اعداد مرتب در صفحات گسترده، این الگوریتم جستجوی جدید اجازه می دهد تا محققان به استفاده از داده های بدون ساختار، مانند آنچه که در ایمیل، توییت و یا متون وجود دارد، برای مثال. آنها همچنین می توانند تجزیه و تحلیل بر روی ویدئو و فایل های صوتی را انجام دهد.

برنامه تحصیلی

ساختار کلی از KSU دکتری برنامه سه مرحله عبارتند از:

  • مرحله 1: قبل از برنامه مورد نیاز
  • مرحله 2: رشته
  • مرحله 3: پروژه نامزدی و تحقیقات / پایان نامه

دانش آموزان به دنبال دکتری در علم تجزیه و تحلیل ترافیک داده مورد نیاز خواهد بود به 48 ساعت البته، 6 ساعت انتخابی گسترش بیش از چهار سال، تحقیق پایان نامه (12 ساعت حداقل) و کارورزی (12 ساعت حداقل). در مجموع، این درجه حداقل ساعت 78 اعتبار از دوره ها، کارآموزی و پایان نامه است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Kennesaw State University »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
290 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
اوت 31, 2023
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
اوت 31, 2023