Read the Official Description

دکتری برنامه در BioRobotics هدف آموزش محققان بسیار صالح با پتانسیل را دارد که رهبران در این منطقه است. دانش آموزان خواهد شد در یک محیط محرک و چند رشته ای هر دو از طریق دوره های سطح بالا و از طریق یک کار تحقیقاتی خواستار، خلاق و اصلی تحصیل،. طرح های پژوهشی دکترا خواهد شد در در بسیار مجهز، دولت از هنر، آزمایشگاه (در این زمینه ها به عنوان زیستی رباتیک، میکرو و نانو تکنولوژی، علم تقلید حیاتی، پروتز) و از طریق کار شخصی و تیم تحت نظارت انجام شده استخراج یک هیات علمی تمام وقت متعهد است.

دانش آموزان بررسی می کند که چگونه بیولوژیکی سیستم از نقطه نظر مهندسی کار می کنند، و استفاده از دانش به دنبال طرح های پژوهشی با هدف به چالش کشیدن مدل سازی، طراحی و ساخت قطعات و سیستم های جدید برای کاربردهای زیست پزشکی، مانند جراحی و توانبخشی است. دستاوردهای دانش آموزان خواهد شد توسط تعدادی از مقالات در مجلات بین المللی نظیر بررسی منتشر شده و توسط تعدادی از اختراعات ارزیابی شده است.

در پایان از دکتری برنامه، دانش آموزان مهارت های جامد علمی و مهندسی دارای خواهد، توانایی به تصور و انجام پروژه های تحقیقاتی اصلی، و یک روح کارآفرینی مستقل.

دانش آموزان به بستری دکتری در BioRobotics بیشتر به یک آزمون ورودی موفق است. متقاضیان واجد شرایط باید یک کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) درجه و یا عنوان معادل نگه دارید. دانشجویان مقطع کارشناسی نیز ممکن است در صورتی که قبل از آغاز دوره های تحصیلات تکمیلی اعمال می شود.

دکتری برنامه در BioRobotics یک برنامه سه ساله از مطالعات و تحقیقات پیشرفته تحت نظارت است. پس از پایان برنامه، دی دیپلم Perfezionamento است به دانش آموزانی که نیاز آموزشی برآورده گذشته و یک معاینه نهایی با پایان نامه پایان نامه اعطا. دیپلم دی Perfezionamento معادل یک درجه دکتری است.

Program taught in:
انگلیسی

See 6 more programs offered by Scuola Superiore Sant'Anna »

این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

اکتبر 2019