Read the Official Description

علاوه بر این به کمک هزینه های تحصیلی برای در تماس برای پذیرش ارائه، BV TECH SPA بودجه کمک هزینه تحصیلی سه ساله در چارچوب از دکتری در سیاست، حقوق بشر و توسعه پایدار - حوزه پژوهش: حقوق بین الملل، حقوق کشاورزی. داوطلب / پروژه تحقیقاتی خود را در مورد موضوع تمرکز "امنیت ملی، دفاع و جنگ سایبر: انتقادی زیرساخت حفاظت از تهدیدات سایبری در ایتالیا و پیامدهای استراتژیک و سیاسی گسترده آن در بین المللی آرنا"

پژوهش باید موضوع از فضای مجازی به عنوان بعد پنجم جنگ در پویایی استراتژیک روابط بین المللی، با تمرکز خاص بر استراتژی های ایتالیایی دفاع و امنیت ملی به آدرس. با در نظر گرفتن در حساب به دلیل طرح های دیگر از اعضای جامعه بین المللی در زمینه امنیت سایبری ترویج، پژوهش باید مفاهیم استراتژیک تولید شده توسط سیاست ها و اقدامات انجام شده توسط ایتالیا به منظور جلوگیری از، محافظت و پاسخ به حملات سایبری بررسی زیرساختهای اساسی ملی است. این مطالعه همچنین باید نقش تحقیق، و یا که ممکن است به مقابله با تهدیدات سایبری، تیم های بخش خصوصی است. پژوهش باید در تعریف مجموعه ای از توصیه با هدف طراحی و ساخت یک مدل ایتالیایی یکپارچه و منسجم دفاع سایبری و امنیت ملی است.

شرح دوره

دکتری برنامه در "سیاست، حقوق بشر و پایداری" یک برنامه مسکونی سه سال است که با یک رویکرد میان رشته به موضوع و تاکید بر مشکلات فعلی تعریف ترویج و حمایت از حقوق بشر است.

برنامه شامل در برنامه های درسی زیر (زمینه های پژوهش):

  • حقوق بین الملل، حقوق کشاورزی
  • بین المللی، اروپایی و اقتصاد سیاسی ملی زیر
  • فلسفه سیاسی، علوم سیاسی (روابط بین الملل)

در چارچوب از دکتری برنامه حضور اجباری از سخنرانی، پژوهش، فرصت برای مدارس و دوره تابستان در خارج از کشور "همزیستی" در راه هماهنگ و متعادل. علاوه بر این، از طریق طرح خدمات امانت بین کتابخانه تاسیس، دانش آموزان، یک بار آنها را امضا supervisoràs خود، می توانید تمام مقالات و کتاب های آنها در تحقیقات خود نیاز سفارش - در مورد آنها در دسترس در دانشگاه نیست "S کتابخانه. Scuola با Superiore با Sant'Anna فراهم می کند سه کمک هزینه تحصیلی برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا و چهار کمک هزینه تحصیلی برای آنهایی که ایتالیایی و اتحادیه اروپا است. علاوه بر این، دانش آموزان تمام وعده های غذایی به صورت رایگان در غذاخوری دانشگاه.

نامزدهای غیر اتحادیه اروپا ممکن است برنامه های کاربردی در ایتالیایی یا انگلیسی ارسال کنید. در مورد زبان مادری خود را انگلیسی نیست آنها را به ارائه گواهی زبان خاصی است، اما چشم پوشی زبان ممکن است در نظر گرفته در مورد آنها بخش قابل توجهی از مطالعه خود را به زبان انگلیسی تکمیل. دانش آموزان آینده نگر باید حداقل یک کارشناسی ارشد مدرک یا عنوان معادل داشته باشد.

پیشنهاد تحقیق، که بخشی از بسته نرم افزار بسیار مهم است. موضوع انتخاب شده باید در چهار ناحیه عمومی را که ذکر شد می گیرند. ساختار پیشنهاد تشکیل شده از: عنوان پژوهش، به همین دلیل مهم است که به انجام این پژوهش، مروری کوتاه بر دولت از هنر این موضوع، محل علمی، اهداف پژوهش، روش است که باید مورد استفاده قرار گیرد، جدول زمانی مختصری از فعالیت هایی است که باید در طول این دوره سه سال مطالعه و بررسی کتابشناسی انجام شده است. هیچ محدودیتی وجود ندارد صفحه وجود دارد، اما به طور کلی طرح های پژوهشی در حال در حدود 3.000 کلمات ساخته شده است.

تاریخ و زمان آخرین، در مورد شما هستند ایتالیایی نیست، در اینجا توصیه دوستانه ما "هنگامی که شما دریافت نامه پذیرش شروع به مطالعه شدت ایتالیایی است. اگر چه فعالیت های تحقیقاتی خود را باید به زبان انگلیسی باشد، وجود خواهد داشت بسیاری از کلاس های و آموزش به ایتالیایی.

Program taught in:
انگلیسی
ایتالیایی

See 6 more programs offered by Scuola Superiore Sant'Anna »

این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

اکتبر 2019