دکترا در Berlin School of Economics

عمومی

شرح برنامه

با بورس تحصیلی تمام وقت از موسسات برتر تحقیقاتی برلین

از سال 2019 ، سه برنامه موفق با هم متحد هستند: برنامه های دکترا BDPEMS و مرکز فارغ التحصیلان DIW ، به همراه برنامه شغلی PostDoc BERA. موسسات عضو آنها Berlin School of Economics (BSE) ، یک برنامه توسعه حرفه ای در برلین را تاسیس کرده اند.

مقدمه برنامه

BSE به دنبال دانشجویان فوق لیسانس فوق لیسانس از سراسر جهان برای ثبت نام در برنامه ساختاری دکتری خود می باشد. در اقتصاد و همچنین در یکی از سه مسیر BSE در مطالعات تجاری: Ph.D. رشته حسابداری ، دکتری در امور مالی و دکتری در مدیریت .

BSE به دانشجویان برجسته دکترا دارای جامعه تحقیقاتی پر جنب و جوش و پرتحرک و یک ساختار آموزشی است که در ترکیبی منحصر به فرد از تحقیقات علمی و کاربردی سطح بالا ، استعدادهای خود را پرورش می دهد. در طی دوره سه ترم ، دانشجویان دانش خود را در مورد تئوری اقتصادی ، اقتصاد کاربردی ، اقتصاد سنجی و سیاست اقتصادی عمیق تر می کنند. در طی مرحله تحقیقاتی سه ساله که از ترم سوم شروع می شود ، دانشجویان پایان نامه های دکترا را ضمن نوشتن فرصت استفاده می کنند تا دانش خود را در محیط تحقیق حرفه ای که در دانشگاه های برلین و مؤسسات تحقیق اقتصادی ارائه می شود ، بکار گیرند. علاوه بر دوره ها و نظارت پایان نامه از طریق دانشکده BSE ، از اساتید مشهور مهمان به طور مرتب برای برگزاری دوره های بلوک یا کلاس های کارشناسی ارشد دعوت می شود.

به عنوان بخشی از برنامه های BSE ، دانشجویان می توانند در دوره های کارآموزی شرکت کنند یا اقامت تحقیقاتی را در دانشگاه ها انجام دهند. میزبانان گذشته برای چنین بازدیدهای گسترده شامل صندوق بین المللی پول ، بانک جهانی ، OECD ، دانشکده اقتصاد تولوز ، کالج دانشگاه لندن ، دانشگاه کالیفرنیا برکلی ، و بسیاری دیگر. علاوه بر این ، دانشجویان تحقیق خود را در کارگاه ها و همایش های متعدد ارائه می دهند و در دوره ها و سمینارهایی که توسط کارشناسان برجسته بین المللی برگزار می شود ، شرکت خواهند کرد. دکتری آموزش همچنین شامل کارگاه های مهارتهای علمی است که به آماده سازی برای مرحله تحقیق موفقیت آمیز و بازار کار در پایان برنامه کمک می کند.

دکتری دانشجویان برای مدت زمان انتظار برنامه ، چهار سال ، بودجه دریافت می کنند. برای مرحله دوره ، بودجه بر اساس یک کمک هزینه دریافت می شود ، در حالی که بودجه مرحله تحقیق به طور معمول از طریق اشتغال در یکی از موسسات عضو BSE تأمین می شود: DIW برلین ، ESMT ، دانشگاه آزاد برلین ، دانشکده حاکمیت هتی ، هومبولت Universität Zu برلین ، دانشگاه فنی برلین ، WZB مرکز علوم اجتماعی برلین.

دانشجویان پس از اتمام موفقیت آمیز ، مدرک دکترای یکی از دانشگاه های برلین را دریافت می کنند.

الزامات

متقاضیان باید دارای مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد یا مطالعات بازرگانی باشند. گزینه های سریع آهنگ عبارتند از:

  • برای متقاضیانی که هنوز در راه کارشناسی ارشد هستند ، در دسترس است. متقاضیان مربوطه؛
  • زمینه هایی (مانند مهندسی صنایع ، آمار یا علوم اجتماعی کمی) نیز ممکن است انجام شود.
  • الزامات در صورت داشتن پیشینه کافی در اقتصاد یا مطالعات تجاری.

متقاضیانی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست ، باید مهارت زبان انگلیسی را نشان دهند ، مگر اینکه مدرک دانشگاهی را در یک کشور انگلیسی زبان داشته باشند یا حداقل بتوانند حداقل یک سال تحصیلات را در یک دانشگاه انگلیسی زبان مدارک تحصیلی کنند. شواهد كافي براي فرمان خوب

زبان انگلیسی نمره بالا TOEFL یا IELTS است. دانستن زبان آلمانی الزامی ضروری برای یک برنامه موفق نیست ، اما دانش آموزان برای یادگیری و بهبود مهارت های خود ترغیب می شوند. متقاضیان نیز موظف به شرکت در آزمون GRE هستند.

نحوه اعمال: برنامه های کاربردی از 15 نوامبر سال 2019 به بعد پذیرفته می شوند و فقط از طریق درگاه پذیرش BSE قابل ارسال هستند.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2019

درباره این دانشگاه

BERA is a network of seven research institutions in Berlin dedicated to promoting the careers of postdoctoral researchers in economics and adjacent fields. In its five focus areas Recruitment, Researc ... اطلاعات بیشتر

BERA is a network of seven research institutions in Berlin dedicated to promoting the careers of postdoctoral researchers in economics and adjacent fields. In its five focus areas Recruitment, Research, Networks, Guidance and Skills, BERA offers a wide program to support its members in gaining further qualifications and develop their careers. اطلاعات محدود