دکترا در کسب و کار

عمومی

شرح برنامه

دکترا در کسب و کار

مدت زمان عادی: 3 یا 4 سال (تمام وقت)

محل: هنگ کنگ

دانشکده تجارت

گروه حسابداری
توسط منطقه موضعی، وزارت حسابداری در Lingnan در شش سال گذشته در رتبه 69 ام در سراسر جهان در تحقیقات مالیات بر اساس یک نظرسنجی جامع "رتبه بندی حسابداری دانشگاه 2018" توسط دانشگاه بریگهام یانگ (www.byuaccounting.net) و رهبر در مالیات است تحقیقات در هنگ کنگ دپارتمان تحقیقات مالیاتی را در ژورنالهای برتر دانشگاهی ، از جمله بررسی حسابداری منتشر کرده است. مجله حسابداری و اقتصاد؛ و مجله انجمن مالیات های آمریکا. این بخش همچنین طبق تحقیقات مشابه در تحقیقات حسابرسی رتبه بالایی دارد و تحقیقات حسابرسی را در مجلات پیشرو مانند ژورنال حسابداری و اقتصاد منتشر کرده است. تحقیقات حسابداری معاصر؛ بررسی مطالعات حسابداری؛ حسابداری ، سازمان و جامعه؛ حسابرسی: یک مجله تمرین و نظریه؛ و مجله تحقیقات بین المللی حسابداری. دانشکده حسابداری همچنین علاقه ای به افشای شرکت ها ، انتقال اطلاعات زنجیره تأمین و اتصال به تجارت ، حاکمیت شرکت ها و تحقیقات اخلاقی دارد. تحقیقات ما به تئوری و عملکرد حسابداری کمک می کند که بینش قابل توجهی به حرفه حسابداری در سرزمین اصلی و هنگ کنگ ارائه می دهد.

گروه محاسبات و علوم تصمیم گیری
گروه محاسبات و علوم تصمیم گیری یکی از پنج بخش دانشکده تجارت است ، که تخصص در تدریس و تحقیق در علوم داده (DS) ، مدیریت سیستم های اطلاعاتی (ISM) و مدیریت عملیات (OM) را دارد. این گروه کمی از اعضای هیئت علمی دارد که در زمینه های تحقیقاتی تخصصی خود (http://cptra.ln.edu.hk/) در بین فعال ترین محققان در هنگ کنگ قرار دارند و افرادی که با کمک هزینه های تحقیقاتی رقابتی و تحقیقاتی شناخته می شوند ، به خوبی شناخته شده اند. نشریات در مجلات با کیفیت بالا (به عنوان مثال ، علوم مدیریت ، تحقیقات عملیاتی ، مدیریت تولید و بهره برداری ، مجله سیستم های اطلاعات مدیریت ، ژورنال تحقیقات عملیاتی اروپا ، معاملات IEEE در مورد تحلیل الگو و هوشمند سازی ماشین ، معاملات IEEE در محاسبات تکاملی ، شبکه های عصبی ، IEEE) معاملات در سیستم های موازی و توزیع شده ، سیستم های خبره با برنامه های کاربردی ، سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری ، و اطلاعات و مدیریت).

این گروه برنامه های MPhil و PhD در کسب و کار را با تمرکز ویژه در DS، ISM و OM ارائه می دهد. ما از متقاضیان متقاعد کننده قدردانی میکنیم و کاملا متعهد به ارائه بهترین شرایط ممکن برای یادگیری و تحقیق برای دانشجویان MPhil و PhD هستیم. متقاضیان واجد شرایط نیز تشویق می شوند که برنامه دانشگاهی هنگ کنگ (HKPFS)، یک برنامه بسیار رقابتی و معتبر که توسط شورای کمک هزینه های تحقیقاتی هنگ کنگ ایجاد شده است، مورد توجه قرار گیرد.

وزارت مالیه و بیمه
وزارت دارایی و بیمه هفت عضو هیات علمی فعال در تحقیقات است. منافع تحقیقاتی ما گسترده هستند و از رویکرد های نظری، تجربی و کاربردی استفاده می کنند. دانشكده اخیرا مطالعاتی را درباره رتبه بندی اعتباری، نوسانات اوراق بهادار و مشتقات اوراق بهادار، تصمیمات وام های بانکی، سرمایه گذاری های شرکت ها و مدل های نظری بیمه و مدیریت ریسك انجام داده است. یافته های این مطالعات در مجلات معتبر بین المللی منتشر شده است.

دانش پژوهان نزدیک با ناظران خود کار می کنند. علاوه بر پایان نامه های خود، دانش آموزان فرصت همکاری با اعضای هیئت علمی را در سایر پروژه های پژوهشی دارند. دانشجویان کارهای مربوطه را در لنینگ و سایر دانشگاه های محلی انجام می دهند. یکی از ویژگی های رویکرد ما این است که دانش آموزان شروع به کار در پروژه های تحقیقاتی از اولین دوره خود می کنند.

گروه مدیریت
دپارتمان مدیریت لینگنان نقاط قوت تحقیقاتی را در زمینه های اصلی از جمله مدیریت درگیری ، مطالعات سازمانی ، اخلاق تجاری ، مدیریت متقابل فرهنگی و مطالعات تجاری چین ایجاد کرده است و همچنین در حال تحقیق در مورد موضوعات تحقیق نوظهور است. تحقیقات ما از مأموریت هنری لیبرال Lingnan University در توسعه و استفاده از دانش برای خدمات عمومی پشتیبانی می کند. ما به دنبال دانشجویان با انگیزه و توانمند هستیم که از طریق برنامه های تحصیلات تکمیلی ما متعهد به توسعه صلاحیت تحقیقاتی خود باشند.

گروه بازاریابی و تجارت بین المللی
دانشکده ما مدرک دکترای خود را در استرالیا ، کانادا ، هنگ کنگ و ایالات متحده دریافت کرد. با گذشت سالها ، فارغ التحصیلان برنامه ما توسط سازمانهایی در هنگ کنگ ، سرزمین اصلی و خارج از کشور به طرز چشمگیری استخدام شده اند. برخی همچنان تحصیلات پیشرفته را در سایر دانشگاههای معتبر دنبال می کنند ، از جمله دانشگاه ایالتی جورجیا ، دانشگاه مک گیل ، دانشگاه راتجرز ، دانشگاه یورک ، دانشگاه کانکتیکات ، دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign و University of Alberta. فارغ التحصیلان ما یافته های تحقیق خود را در سطح بین المللی ارائه داده اند. کنفرانس های دانشگاهی مانند آکادمی کنفرانس تجارت بین المللی و کنفرانس علوم بازاریابی. برخی از آنها در کنفرانس های بین المللی جوایز "بهترین مقاله دانشجویی فارغ التحصیل" یا "بهترین مقاله کنفرانس" را کسب کرده اند.

روش های برنامه

متقاضیان ممکن است به دو روش زیر دسترسی داشته باشند:

1. درخواست برنامه های PhD از طریق کمک هزینه تحصیلی دکترای هنگ کنگ (HKPFS)

متقاضیان برجسته و درخشان ممکن است تا تاریخ 2 دسامبر 2019 (ساعت 12:00 ظهر هنگ کنگ) از طریق HKPFS درخواست پذیرش کنند. به افراد اعطای بورس کمک هزینه تحصیلی با کمک هزینه ماهانه 25800 دلار HK * داده می شود و برای اولین سال تحصیل خود از شهریه کامل شهریه خودداری می کنند. دانشجویانی که متقاضی پذیرش و دریافت بورسیه نیستند ، هنوز هم می توانند در مناطق دکتری معمولی در Lingnan در نظر بگیرند.

(US $ 1 = HK $ 7.8).

(* نرخ برای 2019-20 ، منوط به بررسی سالانه)

برای درخواست پذیرش ، لطفاً در بازه زمانی از 1 سپتامبر تا 2 دسامبر 2019 (زمان هنگ کنگ ساعت 12:00 ظهر) در سیستم پذیرش RGC به آدرس www.rgc.edu.hk/hkphd اقدام کنید. به هر متقاضی تعداد مرجع اختصاص می یابد. متقاضی پس از آن موظف است درخواست کاملی را مستقیماً به سیستم الکترونیکی لینگنان به آدرس www.ln.edu.hk/admissionions/applyonline در یا قبل از 2 دسامبر 2019 ارسال کند (ساعت 11:59 بعد از ظهر هنگ کنگ) . برنامه های دیررس مورد توجه قرار نمی گیرند.

2. درخواست مستقیم برنامه های PhD

متقاضیان همچنین می توانند با مراجعه مستقیم به دانشگاه ، به پذیرش برنامه های دکترا بپردازند. بطور معمول دانشجویان دوره کارشناسی ارشد به دانشجویان دوره کارشناسی ارشد اعطا می شوند. دوره تحصیلات تکمیلی برای دانشجو در مقطع دکترا مبلغ 17،390 دلار HK در ماه * خواهد بود.
* پس از تأیید نامزدی به 17730 دلار HK / ماه افزایش یابد. (نرخ برای 2019-20 ، منوط به بررسی سالانه)

دانشگاه از 1 نوامبر 2019 تا 24 ژانویه سال 2020 درخواست ها را دعوت می کند. متقاضیان می توانند از طریق www.ln.edu.hk/admissionions/applyonline بصورت آنلاین اقدام کنند. برای جزئیات بیشتر ، لطفاً به آدرس www.LN.edu.hk/reg/info/pgrad مراجعه کنید.

شرایط پذیرش عمومی

 1. یک متقاضی برای پذیرش نامزد شدن در رشته دکتری باید به طور معمول:
  a مدرک کارشناسی ارشد که توسط یک موسسه عالی عالی که برای این منظور توسط دانشگاه به رسمیت شناخته شده است، برگزار کنید؛ یا
  ب دارای مدرک لیسانس مرتبط با افتخارات اول یا دوم کلاس یا معادل استاندارد و ثبت نام در یک برنامه تحصیلی برای یک مدرک کارشناسی ارشد در یک موسسه آموزش عالی عالی برای حداقل یک سال و دارای شواهد از دستاوردهای پژوهشی؛ یا
  ج یک امتیاز معادل a) یا b) بالاتر دریافت کرده اید؛ یا
  د شواهد رضایت بخش از موفقیت تحصیلی و حرفه ای را ارائه داده اند.
  تبصره: فارغ التحصیلان درجه اول با اعتبار یا تجربه تحقیق اثبات شده ممکن است مستقیما به تحصیلات دکترا اعطا شوند، فقط در شرایط منحصر به فرد. به طور معمول یک کاندید بدون مدرک کارشناسی ارشد به تحصیلات دکترا نخواهد رسید و او باید به عنوان دانشجوی MPhil در مرحله اول ثبت نام کند.

 2. علاوه بر موارد فوق ، متقاضی که مدرک تحصیلی وی از یک موسسه عالی در هنگ کنگ یا یک کشور انگلیسی زبان نیست ، باید حداقل نمره 550 (آزمون کاغذی) یا 79 (آزمون مبتنی بر اینترنت) را در آزمون کسب کند. انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) ، یا گروه موسیقی 6.5 یا بالاتر از آن در سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی (IELTS) ، یا نمره معادل آن در یک آزمون به رسمیت شناخته شده ، یا یک مدرک معادل برای اثبات مهارت زبان وی که می تواند باشد. به صورت موردی در نظر گرفته شود. متقاضیان موظف هستند برنامه هایی را که برای پذیرش پذیرفته اند ، در صورت وجود ، الزامات اضافی را تحقق بخشند

[توجه: برای مدارك تحصیلی آیلتس و تافل برای پذیرش در دوره ورود 2020-201 و بعد از آن ، دانشگاه فقط نتیجه هایی را می پذیرد كه در دوره اعتبار معتبر باشد. 2 سال از زمان ارسال درخواست پذیرش برای گروه ورودی خاص.]

برای پذیرش برنامه های PhD لینگن از طریق HKPFS، RGC اعلام کرد که برای یک متقاضی از یک دانشگاه غیر انگلیسی زبان، مگر آنکه مدرکی مبنی بر اینکه زبان انگلیسی برای همه دوره ها برای مدرک تحصیلی / برنامه PhD خود را پیشنهاد کرده است، او لازم است تا نمره نتایج TOEFL یا IELTS در برنامه دکترا را ضمیمه کنید. این الزامات (نتایج اجباری نمرات TOEFL / IELTS) می تواند برای متقاضیانی که مطالعات PhD پیشنهادی به طور خاص در محیط غیر انگلیسی مانند چینی انجام می شود، معاف باشد. با این حال، متقاضیان هنوز هم نیاز به زبان مورد نیاز دانشگاه را مطابق با بند 2 فوق ذکر کرده اند.

شرایط پذیرش برنامه خاص

 1. متقاضی باید:
  a یک مدرک کارشناسی ارشد مرتبط * از یک دانشگاه معتبر با یک GPA خوب داشته باشید یا
  ب دارای مدرک لیسانس مرتبط با افتخارات اول یا دوم کلاس یا معادل استاندارد و ثبت نام در یک برنامه تحصیلی برای یک مدرک کارشناسی ارشد در یک موسسه آموزش عالی عالی برای حداقل یک سال و دارای شواهد از دستاوردهای پژوهشی؛ یا
  ج یک مدرک لیسانس مربوطه را با افتخارات اول یا دوم یا یک معادل استاندارد داشته باشید و یک مدرک حرفه ای کسب کنید که نیاز به فارغ التحصیل شدن دارد و حداقل دو سال (تمام وقت) تجربه حرفه ای؛ یا
  د یک امتیاز معادل a) یا b) یا c) بالاتر دریافت کرده اید.
 2. متقاضی باید ظرف سه سال گذشته نتیجه رسمی GMAT یا GRE را با نمره رضایت بخش ارائه کند. متقاضی بدون چنین نتیجه اما با سایر شواهد قوی یا اثبات توانایی ها یا مهارت های شخصی برای مطالعه برنامه نیز می تواند درخواست کند و درخواست وی به صورت موردی مورد بررسی قرار می گیرد.

* یک مدرک کارشناسی مرتبط شامل یک مدرک کارشناسی ارشد کسب شده توسط دانشکده کسب و کار دانشگاه Lingnan University یا دانشکده کسب و کار یک موسسه معتبر است. یک مدرک غیر کارآفرینی می تواند برای یک مورد بر اساس یک مورد مورد توجه قرار گیرد.

[توجه: نتایج آزمون یا شواهدی که برای جایگزین GMAT / GRE در نظر گرفته می شود شامل آزمون پذیرش تحصیلات تکمیلی / آزمون سراسری ورودی کارشناسی ارشد (NPEE) / سوابق تحصیلات تکمیلی قوی دانشگاهی از یک موسسه معتبر است.]

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, wh ... اطلاعات بیشتر

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, when our forerunner, the Christian College in China, was founded in Guangzhou, and to 1967, when the institution, as Lingnan College, was re-established in Hong Kong. In 2015, Lingnan University was named as one of the “Top 10 Liberal Arts College in Asia” by Forbes. اطلاعات محدود