دکترا در کسب و کار

عمومی

شرح برنامه

دکترا در کسب و کار

مدت زمان عادی: 3 یا 4 سال (تمام وقت)

محل: هنگ کنگ

دانشکده تجارت

اداره حسابداری
در بخش موضوعی، اداره حسابداری در Lingnan در شش سال گذشته، 21st در سراسر جهان در تحقیقات مالیاتی بر اساس بررسی جامع "رتبه بندی حسابداری برای دانشگاه ها 2014" توسط دانشگاه بریگهام یانگ (www.byuaccounting.net) و رهبر در تحقیقات مالیاتی در هنگ کنگ. این اداره تحقیقات مالیاتی را در نشریات علمی درجه یک، از جمله «بررسی حسابداری»، منتشر کرده است. مجله حسابداری و اقتصاد؛ و مجله انجمن مالیات آمریکا. این گروه همچنین به شدت در حسابرسی تحقیقات بر اساس همان مطالعه رتبه بندی کرده و تحقیقات حسابرسی در مجلات برجسته مانند مجله حسابداری و اقتصاد منتشر کرده است؛ تحقیقات حسابداری معاصر؛ بررسی مطالعات حسابداری؛ حسابداری، سازمان و جامعه؛ حسابرسی: مجله عمل و نظریه؛ و مجله بین المللی تحقیقات حسابداری. هیئت علمی حسابداری نیز علاقه مند به افشای شرکت ها، انتقال اطلاعات زنجیره تامین و اتصال به کسب و کار، مدیریت شرکت ها و تحقیقات اخلاقی است. تحقیق ما به تئوری و عمل حسابداری کمک می کند که بینش قابل توجهی را در خصوص حسابداری در سرزمین اصلی و هنگ کنگ ارائه می دهد.

گروه محاسبات و علوم تصمیم گیری
گروه علوم رایانه و تصمیم گیری یکی از پنج بخش در دانشکده تجارت است که متخصص در تدریس و تحقیق در علوم داده (DS)، مدیریت سیستم های اطلاعاتی (ISM) و مدیریت عملیات (OM) است. این گروه کوچک از اعضای هیئت علمی است که یکی از فعالترین محققان در هنگ کنگ در زمینه های تحقیق تخصصی خود هستند (http://cptra.ln.edu.hk/) و کسانی که به طور همسو با کمک های تحقیقاتی رقابتی و نشریات در مجلات با کیفیت بالا (به عنوان مثال، مدیریت دانش، تحقیقات عملیاتی، مدیریت تولید و عملیات، مجله سیستم های اطلاعات مدیریت، مجله اروپایی تحقیقات عملیاتی، معاملات IEEE در تجزیه و تحلیل الگوی و هوش مصنوعی، عملیات IEEE در محاسبات تکاملی، ارتباطات ACM ، سیستم های پشتیبانی تصمیم، و اطلاعات و مدیریت).

این گروه برنامه های MPhil و PhD در کسب و کار را با تمرکز ویژه در DS، ISM و OM ارائه می دهد. ما از متقاضیان متقاعد کننده قدردانی میکنیم و کاملا متعهد به ارائه بهترین شرایط ممکن برای یادگیری و تحقیق برای دانشجویان MPhil و PhD هستیم. متقاضیان واجد شرایط نیز تشویق می شوند که برنامه دانشگاهی هنگ کنگ (HKPFS)، یک برنامه بسیار رقابتی و معتبر که توسط شورای کمک هزینه های تحقیقاتی هنگ کنگ ایجاد شده است، مورد توجه قرار گیرد.

وزارت مالیه و بیمه
وزارت دارایی و بیمه هفت عضو هیات علمی فعال در تحقیقات است. منافع تحقیقاتی ما گسترده هستند و از رویکرد های نظری، تجربی و کاربردی استفاده می کنند. دانشكده اخیرا مطالعاتی را درباره رتبه بندی اعتباری، نوسانات اوراق بهادار و مشتقات اوراق بهادار، تصمیمات وام های بانکی، سرمایه گذاری های شرکت ها و مدل های نظری بیمه و مدیریت ریسك انجام داده است. یافته های این مطالعات در مجلات معتبر بین المللی منتشر شده است.

دانش پژوهان نزدیک با ناظران خود کار می کنند. علاوه بر پایان نامه های خود، دانش آموزان فرصت همکاری با اعضای هیئت علمی را در سایر پروژه های پژوهشی دارند. دانشجویان کارهای مربوطه را در لنینگ و سایر دانشگاه های محلی انجام می دهند. یکی از ویژگی های رویکرد ما این است که دانش آموزان شروع به کار در پروژه های تحقیقاتی از اولین دوره خود می کنند.

گروه مدیریت
اداره مدیریت Lingnan نقاط قوت تحقیقاتی را در زمینه های اصلی مانند مدیریت تعارض، مطالعات سازمان، اخلاق تجاری، مدیریت بین فرهنگی و مطالعات کسب و کار در چین توسعه داده است و همچنین مسائل مربوط به تحقیقات در حال ظهور را بررسی می کند. تحقیقات ما از Lingnan University ماموریت هنرهای آزاد را در حال توسعه و استفاده از دانش برای خدمات عمومی است. ما به دنبال دانش آموزان با انگیزه و توانایی هستیم که از طریق برنامه های کارشناسی ارشد خود متعهد به توسعه مهارت های تحقیقاتی خود هستند.

گروه بازاریابی و تجارت بین الملل
در طول سالها، فارغ التحصیلان برنامه ما از طریق سازمان ها در هنگ کنگ، سرزمین اصلی و خارج از کشور استخدام شده اند. بعضی همچنان به دنبال پیشرفت تحصیلی در سایر دانشگاه های معتبر مانند دانشگاه ایالتی گرجستان، دانشگاه مک گیل، دانشگاه راتگرز، دانشگاه یورک، دانشگاه کانکتیکات، دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین و دانشگاه آلبرتا هستند. فارغ التحصیلان ما یافته های تحقیقاتی خود را در کنفرانس های علمی بین المللی مانند آکادمی کنفرانس کنفرانس بین المللی تجارت و کنفرانس علوم بازاریابی ارائه کرده اند. بعضی از آنها به عنوان "بهترین مقاله دانشجویان تحصیلات تکمیلی" یا "بهترین مقاله کنفرانس" در کنفرانس های بین المللی برنده شده اند.

روش های برنامه

متقاضیان ممکن است به دو روش زیر دسترسی داشته باشند:

1. درخواست برنامه های PhD از طریق کمک هزینه تحصیلی دکترای هنگ کنگ (HKPFS)

متقاضیان برجسته و درخشان ممکن است تا تاریخ 2 دسامبر 2019 (ساعت 12:00 ظهر هنگ کنگ) از طریق HKPFS درخواست پذیرش کنند. به افراد اعطای بورس کمک هزینه تحصیلی با کمک هزینه ماهانه 25800 دلار HK * داده می شود و برای اولین سال تحصیل خود از شهریه کامل شهریه خودداری می کنند. دانشجویانی که متقاضی پذیرش و دریافت بورسیه نیستند ، هنوز هم می توانند در مناطق دکتری معمولی در Lingnan در نظر بگیرند.

(US $ 1 = HK $ 7.8).

(* نرخ برای 2019-20 ، منوط به بررسی سالانه)

برای درخواست پذیرش ، لطفاً در بازه زمانی از 1 سپتامبر تا 2 دسامبر 2019 (زمان هنگ کنگ ساعت 12:00 ظهر) در سیستم پذیرش RGC به آدرس www.rgc.edu.hk/hkphd اقدام کنید. به هر متقاضی تعداد مرجع اختصاص می یابد. متقاضی پس از آن موظف است درخواست کاملی را مستقیماً به سیستم الکترونیکی لینگنان به آدرس www.ln.edu.hk/admissionions/applyonline در یا قبل از 2 دسامبر 2019 ارسال کند (ساعت 11:59 بعد از ظهر هنگ کنگ) . برنامه های دیررس مورد توجه قرار نمی گیرند.

2. درخواست مستقیم برنامه های PhD

متقاضیان همچنین می توانند با مراجعه مستقیم به دانشگاه ، به پذیرش برنامه های دکترا بپردازند. بطور معمول دانشجویان دوره کارشناسی ارشد به دانشجویان دوره کارشناسی ارشد اعطا می شوند. دوره تحصیلات تکمیلی برای دانشجو در مقطع دکترا مبلغ 17،390 دلار HK در ماه * خواهد بود.
* پس از تأیید نامزدی به 17730 دلار HK / ماه افزایش یابد. (نرخ برای 2019-20 ، منوط به بررسی سالانه)

دانشگاه از 1 نوامبر 2019 تا 24 ژانویه سال 2020 درخواست ها را دعوت می کند. متقاضیان می توانند از طریق www.ln.edu.hk/admissionions/applyonline بصورت آنلاین اقدام کنند. برای جزئیات بیشتر ، لطفاً به آدرس www.LN.edu.hk/reg/info/pgrad مراجعه کنید.

شرایط پذیرش عمومی

 1. یک متقاضی برای پذیرش نامزد شدن در رشته دکتری باید به طور معمول:
  a مدرک کارشناسی ارشد که توسط یک موسسه عالی عالی که برای این منظور توسط دانشگاه به رسمیت شناخته شده است، برگزار کنید؛ یا
  ب دارای مدرک لیسانس مرتبط با افتخارات اول یا دوم کلاس یا معادل استاندارد و ثبت نام در یک برنامه تحصیلی برای یک مدرک کارشناسی ارشد در یک موسسه آموزش عالی عالی برای حداقل یک سال و دارای شواهد از دستاوردهای پژوهشی؛ یا
  ج یک امتیاز معادل a) یا b) بالاتر دریافت کرده اید؛ یا
  د شواهد رضایت بخش از موفقیت تحصیلی و حرفه ای را ارائه داده اند.
  تبصره: فارغ التحصیلان درجه اول با اعتبار یا تجربه تحقیق اثبات شده ممکن است مستقیما به تحصیلات دکترا اعطا شوند، فقط در شرایط منحصر به فرد. به طور معمول یک کاندید بدون مدرک کارشناسی ارشد به تحصیلات دکترا نخواهد رسید و او باید به عنوان دانشجوی MPhil در مرحله اول ثبت نام کند.

 2. علاوه بر موارد فوق ، متقاضی که مدرک تحصیلی وی از یک موسسه عالی در هنگ کنگ یا یک کشور انگلیسی زبان نیست ، باید حداقل نمره 550 (آزمون کاغذی) یا 79 (آزمون مبتنی بر اینترنت) را در آزمون کسب کند. انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) ، یا گروه موسیقی 6.5 یا بالاتر از آن در سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی (IELTS) ، یا نمره معادل آن در یک آزمون به رسمیت شناخته شده ، یا یک مدرک معادل برای اثبات مهارت زبان وی که می تواند باشد. به صورت موردی در نظر گرفته شود. متقاضیان موظف هستند برنامه هایی را که برای پذیرش پذیرفته اند ، در صورت وجود ، الزامات اضافی را تحقق بخشند

[توجه: برای مدارك تحصیلی آیلتس و تافل برای پذیرش در دوره ورود 2020-201 و بعد از آن ، دانشگاه فقط نتیجه هایی را می پذیرد كه در دوره اعتبار معتبر باشد. 2 سال از زمان ارسال درخواست پذیرش برای گروه ورودی خاص.]

برای پذیرش برنامه های PhD لینگن از طریق HKPFS، RGC اعلام کرد که برای یک متقاضی از یک دانشگاه غیر انگلیسی زبان، مگر آنکه مدرکی مبنی بر اینکه زبان انگلیسی برای همه دوره ها برای مدرک تحصیلی / برنامه PhD خود را پیشنهاد کرده است، او لازم است تا نمره نتایج TOEFL یا IELTS در برنامه دکترا را ضمیمه کنید. این الزامات (نتایج اجباری نمرات TOEFL / IELTS) می تواند برای متقاضیانی که مطالعات PhD پیشنهادی به طور خاص در محیط غیر انگلیسی مانند چینی انجام می شود، معاف باشد. با این حال، متقاضیان هنوز هم نیاز به زبان مورد نیاز دانشگاه را مطابق با بند 2 فوق ذکر کرده اند.

شرایط پذیرش برنامه خاص

 1. متقاضی باید:
  a یک مدرک کارشناسی ارشد مرتبط * از یک دانشگاه معتبر با یک GPA خوب داشته باشید یا
  ب دارای مدرک لیسانس مرتبط با افتخارات اول یا دوم کلاس یا معادل استاندارد و ثبت نام در یک برنامه تحصیلی برای یک مدرک کارشناسی ارشد در یک موسسه آموزش عالی عالی برای حداقل یک سال و دارای شواهد از دستاوردهای پژوهشی؛ یا
  ج یک مدرک لیسانس مربوطه را با افتخارات اول یا دوم یا یک معادل استاندارد داشته باشید و یک مدرک حرفه ای کسب کنید که نیاز به فارغ التحصیل شدن دارد و حداقل دو سال (تمام وقت) تجربه حرفه ای؛ یا
  د یک امتیاز معادل a) یا b) یا c) بالاتر دریافت کرده اید.
 2. متقاضی باید ظرف سه سال گذشته نتیجه رسمی GMAT یا GRE را با نمره رضایت بخش ارائه کند. متقاضی بدون چنین نتیجه اما با سایر شواهد قوی یا اثبات توانایی ها یا مهارت های شخصی برای مطالعه برنامه نیز می تواند درخواست کند و درخواست وی به صورت موردی مورد بررسی قرار می گیرد.

* یک مدرک کارشناسی مرتبط شامل یک مدرک کارشناسی ارشد کسب شده توسط دانشکده کسب و کار دانشگاه Lingnan University یا دانشکده کسب و کار یک موسسه معتبر است. یک مدرک غیر کارآفرینی می تواند برای یک مورد بر اساس یک مورد مورد توجه قرار گیرد.

[توجه: نتایج آزمون یا شواهدی که برای جایگزین GMAT / GRE در نظر گرفته می شود شامل آزمون پذیرش تحصیلات تکمیلی / آزمون سراسری ورودی کارشناسی ارشد (NPEE) / سوابق تحصیلات تکمیلی قوی دانشگاهی از یک موسسه معتبر است.]

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2019

درباره این دانشگاه

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, wh ... اطلاعات بیشتر

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, when our forerunner, the Christian College in China, was founded in Guangzhou, and to 1967, when the institution, as Lingnan College, was re-established in Hong Kong. In 2015, Lingnan University was named as one of the “Top 10 Liberal Arts College in Asia” by Forbes. اطلاعات محدود