دکترا در کارآفرینی و نوآوری

عمومی

شرح برنامه

شروع بین دانشگاه بین المللی کارشناسی ارشد بین رشته ای (دکترای) کارآفرینی مطالعه و نوآوری توسط نیاز برای ایجاد دانش رقابتی لازم برای تقویت ظرفیت فعال و خلاقانه از افراد و جامعه در مواجهه با تغییرات و مدیریت تغییرات تحریک شده بود.

دانشگاه اوسییک

مطالعه نتیجه است مرکز بین المللی پروژه TEMPUS مشترک اروپایی برای مطالعات کارآفرینی (CD_JEP-41014-2006)، که توسط دانشگاه Strossmayer ژوراژ یوسیپ در اوسییک، کرواسی متوجه شد؛ دانشگاه تورکو، فنلاند؛ دانشگاه ماریبور اسلوونی؛ دانشگاه کلاگنفورت، اتریش و دانشگاه دورهام، بریتانیا در دوره 2007-2009. ظرفیت سازی آموزشی در تمام سطوح آموزش و پرورش برای آموزش برای ابتکار و کارآفرینی نیاز به ایجاد یک توده مهم از مربیان از آن منطقه میان رشته ای، است که، ایجاد تیم از مربیان در رشته های مختلف است که می تواند برنامه های آموزش کارآفرینی در سطوح مختلف آموزشی پیاده سازی، از ابتدایی به سوم.

با در نظرگرفتن شخصیت های میان رشته ای کارآفرینی، که می تواند در باریک (در علوم اجتماعی) و یا احساس گسترده ای تعریف شده (به عنوان علوم شناختی در منطقه میان رشته ای از علم)، کارآفرینی مطالعه دکترا و نوآوری به هر کس علاقه مند است که می خواهند به منظور کمک به هیبریداسیون دانش باز است، و در نتیجه توسعه شایستگی برای رویکرد نوآورانه به تشخیص و حل مشکلات.

از آنجا که پنج دانشگاه در توسعه مفهوم این برنامه شرکت، که سخنرانی تیم نیز در تحقق آن شرکت می کنند، به دانش آموزان فرصت داده می شود، بدون پرداخت شهریه، در اصل عمل متقابل، آموزش استفاده و منابع تحقیقاتی دانشگاه شریک، بر اساس توافقنامه امضا شده از همکاری بین دانشگاه ها.

برنامه مطالعه از طریق اعتبارات ECTS، که تحرک از شرکت کنندگان این برنامه، انتقال از نقاط، و یا تجمع نقاط درون سیستم یادگیری مادام العمر را قادر خواهد بیان شده است.

این برنامه شامل کلاس های سازمان یافته، کار علمی تحقیقاتی فردی مستقیم بر تز دکترای، و انتخاب فعالیت های علمی و آموزشی.

عنوان دانشگاهی اعطا پس از اتمام مطالعات

دکتر علوم اجتماعی (دکتری)، منطقه اقتصاد

طول مدت برنامه

6 ترم، 3 سال

شرایط برای ثبت نام

حق ثبت نام به برنامه دکتری "کارآفرینی و نوآوری" متعلق به:

 • دانش آموزانی که از کافی پیش بولونیا فارغ التحصیل شده اند، تحصیلات دانشگاهی حداقل 4 سال
 • دانش آموزانی که از قبل از بولونیا دانشگاه مطالعات کارشناسی ارشد علمی فارغ التحصیل شده اند
 • دانشجویانی که از دانشگاه بولونیا پژوهش تخصصی کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده اند و به دست آورد حداقل 60 ECTS
 • دانش آموزانی که از بولونیا 3 + 2 یا 4 + 0 یا 1 + 5 برنامه مطالعه فارغ التحصیل شده اند

دانش آموزانی که مطالعات قبلی می باشد از علوم اجتماعی نیست همچنین می توانید به کارشناسی ارشد دکتری برنامه "کارآفرینی و نوآوری" ثبت نام، با گذراندن امتحانات دیفرانسیل، خواهد شد که توسط شورای برنامه دکتری تعیین، با توجه مربوط مناطق علمی، رشته ها و شاخه .

دانشگاه اوسییک

معیارهای انتخاب

گزیده ای از مسئولین است ساخته شده بر روی معدل در مطالعات قبلی، مقاله انگیزشی، تحقیق و علمی مراجع موجود، و توصیه شده توسط مشاور بالقوه است.

درخواست باید حاوی

 • پر در برنامه
 • مقاله انگیزشی
 • رزومه
 • توصیه
 • متن نمرات (بالاترین سطح از آموزش و پرورش)
 • نسخه گواهی شده از دیپلم (بالاترین سطح از آموزش و پرورش)
 • کپی از گواهی شهروندی یا دیگر اثبات کافی از شهروندی برای اتباع خارجی
 • دو عکس (4 × 6 سانتی متر)
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Faculty of Economics in Osijek marks the fifty-second anniversary of successful work and the eight year of implementation of completely new educational programmes adapted in accordance with the Bologn ... اطلاعات بیشتر

Faculty of Economics in Osijek marks the fifty-second anniversary of successful work and the eight year of implementation of completely new educational programmes adapted in accordance with the Bologna Agreement. This Faculty has played an important role in training scientists and experts in this part of Croatia. اطلاعات محدود