توضیحات رسمی را مطالعه کنید

2

هدف از دوره دکترا

برنامه دکترا در هندسه و ریاضی فیزیک در مطالعه جنبه های تحلیلی و هندسی از پدیده های فیزیکی که مورد علاقه اساسی در علوم محض و کاربردی هر دو هستند تمرکز دارد و قاب طیف وسیعی از موضوعات در جبری مدرن و هندسه دیفرانسیل و کاربرد آنها.

موضوع پژوهش

 • سیستم های انتگرال در ارتباط با دیفرانسیل، جبری و هندسه symplectic، و همچنین با نظریه ماتریس تصادفی، توابع خاص و امواج غیرخطی، لوله Frobenius به
 • تئوری تغییر شکل و مجازی کلاس فضاهای مدول قرقره و منحنی ها، در رابطه با نظریه سنج سیستمی، رشته ها، ویژگیهای گروموف-ویتن، orbifolds و automorphisms
 • گروه کوانتومی، noncommutative ریمانی و چرخش هندسه، برنامه های کاربردی به مدل های ریاضی در فیزیک
 • روش های ریاضی مکانیک کوانتومی
 • جنبه های ریاضی نظریه میدان کوانتومی و نظریه ریسمان
 • هندسه symplectic، هندسه ریمانی زیر
 • هندسه میدانهای کوانتومی و رشته

سمینار در نظریه هاج

دانش آموزان از هندسه و بخش فیزیک ریاضی سازماندهی یک سری از سمینار در مباحث تئوری هاج.

دادن اخیر بیش از دکترا در SISSA:

 • علوم ریاضی موسسه تحقیقات برکلی - ایالات متحده آمریکا،
 • دانشگاه هاروارد، کمبریج - ایالات متحده آمریکا،
 • موسسه ریاضی، دانشگاه آکسفورد - UK،
 • DAMTP، دانشگاه کمبریج - UK،
 • موسسه ماکس پلانک، بن - آلمان،
 • École Polytechnique به، پلزو - فرانسه

قوانین عمومی

برنامه دکترا شامل سه / چهار سال مطالعه و پژوهش است.

روش اصلی انتخاب شامل یک آزمون ورودی. این به دو بخش تقسیم می شود: در متقاضیان بخش نوشته شده است خواسته برای حل مشکلات را از یک لیست داده شده توسط کمیته ورودی. آزمون شفاهی شامل بحث و گفتگو در آزمون کتبی، در موضوعات در برنامه درسی univerisity در پایان نامه متقاضی برای مدرک دانشگاهی و یا در دیگر دستاوردهای علمی مورد مطالعه، و احتمالا. مدارک و منابع علمی متقاضی نیز در نظر گرفته شود.

شهروندان غیر اتحادیه اروپا ممکن است بر اساس تنها خود قبلی علمی فعالیت، نشریات و منابع پذیرفته، در یک روش قبل از انتخاب. آنها باید به تصویب یک "آزمون مقدماتی" در پایان سال اول خود را.

دانش آموز ممکن است در میان برنامه های مختلف مطالعه گرا به زمینه های مختلف تحت پوشش دوره دکترای خود را انتخاب کنید. در ماه اول از برنامه دکترا، دانشکده تصویب برنامه های فردی از مطالعه، با در نظر گرفتن منافع علمی دانش آموزان و مهارت در حال حاضر در تحصیلات دانشگاهی قبلی به دست آورد.

در سال اول، دانش آموزان شرکت در دوره های هر دو پایه و پیشرفته تر. به به سال دوم بستری مورد نیاز آنها را به تصویب امتحانات از دوره های موجود در طرح خود را از مطالعه است. دانش آموزان دعوت به شرکت، بدون آزمون، همچنین برخی از دوره های در زمینه های مختلف از کسانی که از طرح خود را از مطالعه است.

در پایان سال اول دانش آموزان شروع یک پروژه تحقیقاتی، تحت نظارت یک عضو هیات علمی و یا یک همکار خارجی تایید شده توسط اعضای هیات علمی، در یکی از زمینه های تحقیقاتی از برنامه دکترا.

در طول دانش آموزان سال دوم و سوم برای پروژه های تحقیقاتی خود را به کار، شرکت در فعالیت های سمینار برنامه دکترا، و حضور در برخی از دوره های. امتحانات به تنها توسط دانش آموزانی که در سال اول خود در یک برنامه دکترا مختلف کار کرده منتقل می شود.

دانش آموزان به دست آوردن مدرک دکترا پس از ارسال پایان نامه دکترا خود و دفاع از آن در مقابل یک کمیته آزمون، که اعضای آن عبارتند اعضای هیات SISSA و کارشناسان بین المللی در این زمینه. دکترا SISSA در یکی از دوره های منطقه ریاضیات است معادل قانون به درجه ایتالیایی از "Dottore ricerca دی در Matematica".

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط International School for Advanced Studies (SISSA) »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
3 - 4 
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019