توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گروه فیزیک و نجوم در دانشگاه آریزونا شمالی (NAU) یک برنامه دکترای جدید در نجوم و علوم سیاره ای در پاییز سال 2016. وزارت راه اندازی در حال حاضر جذب اعضای هیئت علمی و دانشجویان دکترای جدید.

تخصص های فعلی و آینده دانشکده

اعضای هیئت علمی فعلی استفاده کنید زمینی و فضایی تلسکوپ به مطالعه اجرام کوچک در منظومه شمسی و شکل گیری و تکامل دیگر سیستم های سیاره ای. تصاویر فضاپیمای به مطالعه سطوح سیاره ای؛ و یک آزمایشگاه دولت از هنر، به مطالعه و دارویی یخ اخترفیزیکی. اعضای هیئت علمی NAU دارند همکاری های تحقیقاتی نزدیک با دانشمندان در نهادهای محلی از جمله رصدخانه لاول، سازمان زمین شناسی ایالات متحده (USGS) مرکز علوم Astrogeology، و رصدخانه نیروی دریایی ایالات متحده است. در چند سال آینده، وزارتخانه اعضای هیات علمی تصدی آهنگ با تخصص در علم سیاره، ASTRO-شیمی، ASTRO-انفورماتیک، ابزار دقیق نجومی، ستاره شناسی و مشاهده و متخصص در اشیاء خورشیدی سیستم، سیارات، و یا موضوعات مربوط استخدام.

دسترسی فوق العاده به تلسکوپ های بزرگ

اعضای هیئت علمی و دانشجویان دکترا خود دسترسی کامل رقابتی به امکانات اجرا شده توسط دانشگاه آریزونا از جمله تلسکوپ دو چشمی 2 * 8.4 متر بزرگ، 6.5 متر تلسکوپ ماژلان، تلسکوپ MMT 6.5 متر، 2.3 متر تلسکوپ بوک 1.8 متری واتیکان دارند تلسکوپ تکنولوژی پیشرفته، و تلسکوپ کویپر 1.5 متر است. تحقیقات NAU دسترسی به تلسکوپ کانال دیسکاوری 4.3 متر، تلسکوپ 1.8 پرکینز، و تلسکوپ از Nuro 0.8 متر از طریق همکاری با رصدخانه لاول است. هیئت علمی و دانشجویان همچنین دسترسی به 0.5 متر تلسکوپ لوتز در محوطه دانشگاه NAU دارند.

برنامه تحصیلی

دانشجویان دکترا در برنامه مهارت ها و دانش ساخت از طریق کار کلاس رسمی و یک پروژه تحقیقاتی اصلی است. دانش آموزان ده کلاس های هسته ای در دو سال اول خود را در برنامه است. پنج نفر از کلاس های هسته ای را بر روی توسعه مهارت های ضروری ستاره شناسان دکترا و دانشمندان سیاره پس از ورود به نیروی کار در یک محیط علمی و صنعتی نیاز به تمرکز (طراحی ابزار و ساخت، طراحی نوری، فیزیک محاسباتی، داده های بزرگ، و تکنیک های نجوم مشاهدهای) . پنج کلاس در مباحث پیشرفته در نجوم و علوم سیاره ای که دانش آموزان برای یک پایه محکم که بر اساس آن به ساخت خود فوق دکترا پژوهش (شکل گیری و تکامل سیستم های خورشیدی، اتمسفر، فضای داخلی خود را نیاز دارند، و سطوح اجسام سیاره ای، ASTRO-شیمی، سیاره تمرکز علم، و موضوعات خاص). دانش آموزان تحقیقات اولیه خود را انجام دهد، نوشتن یک پایان نامه، و یک دهان، ارائه عمومی نتایج خود را. در جزء پژوهش، دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها، ارسال تا نتایج خود را، و ارتباط نتایج خود را به دیگران به شیوه ای سازگار با استانداردهای حرفه ای در جوامع علم نجوم و سیارات.

پشتیبانی مالی

همه دانش آموزان در این برنامه چشم پوشی با شهریه کامل دستمزد به صورت یک دستیار آموزش فارغ التحصیل و یا دستیار تحقیق فوق لیسانس، و بیمه درمانی دریافت خواهید کرد. به طور کلی، دانش آموزان خواهد شد به عنوان دستیاران تدریس در فیزیک مقدماتی و / یا آزمایشگاه نجوم در دو سال اول خود را به عنوان دستیاران پژوهش پس از پیشروی به نامزدی دکترا حمایت به عنوان پس از آن.

پردیزه

دانشگاه آریزونا شمالی یک نهاد 26،000 دانش آموز با کمپ اصلی در آریزونا، یک جامعه چهار فصل در حدود 67،000 و در ارتفاع 7000 فوت در پایه با شکوه قله سان فرانسیسکو است. فرصت هایی برای فعالیت در فضای باز مثل پیاده روی، کمپینگ، صخره نوردی، اسکی، و فراوانند اسنوبورد.

پذیرش مورد نیاز و روش

برای اینکه برای پذیرش در نظر گرفته، دانش آموزان باید تکمیل و ارسال فرم درخواست آنلاین در پذیرش وب سایت کالج تحصیلات تکمیلی و کلیک بر روی لینک درخواست کن. لطفا جهت را دنبال و ارائه تمام مواد آنلاین. مطمئن باشید که برای انتخاب دکترا درجه و نجوم و علوم سیاره ای. نرم افزار آنلاین شما باید شامل:

  • در بیانیه ای که از علاقه توصیف علت درخواست به نو و همچنین منافع و اهداف حرفه ای خود را.
  • علمی / نمونه نوشتن فنی مانند یک پایان نامه ارشد، پایان نامه کارشناسی ارشد، کاغذ کلاس بزرگ و یا گزارش حرفه ای نشان دادن مهارت های تحلیلی و نوشتن خود را.
  • سه توصیه نامه از آن دو باید از اعضای هیات علمی است.
  • نمرات از GRE کلی مورد نیاز است. فیزیک GRE توصیه می شود.
  • تمام موارد باید از طریق سایت نرم افزار آنلاین ارسال.

لطفا توجه داشته باشید که این برنامه در حال حاضر (2015-2016) اضافه کردن کاتولوگ دانشگاهی ظاهر نمی شود. اما اگر شما شروع یک برنامه به فارغ التحصیل Colleqe، آن را به عنوان یک گزینه ظاهر خواهد شد.

متقاضیان موفق معمولا یک کارشناسی یا کارشناسی ارشد در فیزیک، نجوم، شیمی، و یا رشته مرتبط با 3.0 معدل یا بالاتر. بررسی درخواست پذیرش پاییز پس از ژانویه 15 از آن سال آغاز خواهد شد. جوایز کمک مالی در قالب آموزشی تحصیلات تکمیلی دستیاری خواهد شد در آوریل انتخاب شده است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط Northern Arizona University »

این دوره واقع در پردیس
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ