دکترا در میکرو کاربردی و نانوسیستم

عمومی

8 مکان موجود

شرح برنامه

دکترا در کاربردی میکرو و نانوسیستم

دکترا در کاربردی میکرو و نانوسیستم

میکرو و فناوری نانو تبدیل شده است یک میدان بسیار وسیع، پوشا همه چیز را از فیزیک علم مواد، شیمی و الکترونیک، و بیشتر.

برنامه دکترا در کاربردی میکرو و نانوسیستم آموزش دانشمندان با دانش گسترده در فن آوری های میکرو و نانو سیستم. این بخش به طور فزاینده مهم از زندگی روزمره ما می شود، در تمام انواع "سیستم هوشمند"، به عنوان مثال برای سنسورهای یکپارچه را به تلفن های همراه، تجهیزات برای تشخیص پزشکی، برای نظارت بر محیط زیست و ابزار دقیق در پروسه های صنعتی.

الکترونیک، طراحی محصول / مهندسی، مواد آموزش، علوم کامپیوتر و پردازش شیمیایی و فیزیک پایه: آکادمیک آن را در یک طیف گسترده ای از مهندسی و علوم سازد. آموزش پژوهش اعم از طراحی و مدل سازی ریاضی با ابزار نرم افزار پیشرفته، تولید و خصوصیات آزمایشگاه اتاق تمیز رهبر ملی.

آزمایشگاه در USN، همراه با آزمایشگاه تکمیلی در اسلو و تروندهایم، به منزله "NorFab" است که سرمایه گذاری شورای پژوهش در زیرساخت ها است. این برنامه است که نزدیک به خوشه صنعت که منطقه ای و ملی وجود داشته باشد در ارتباط است. این اتصال محکم به صنعت در میان برنامه های دکترا نروژی منحصر به فرد است. این برنامه بخشی از مدرسه پژوهش "نانو شبکه" با کار ملی، که در آن نقش USN این است که با تمرکز بر یکپارچه، سیستم کامل با ارتباط مستقیم صنعتی است. بین المللی، محیط دانشگاهی است که نزدیک به مراکز تحقیقاتی پیشرو در اروپا، شمال امریکا و شرق آسیا مرتبط است.

مناطق اصلی برنامه دکترا عبارتند از:

  1. سونوگرافی برای استفاده در پزشکی، دریایی و صنعتی می باشد. وظایف در طراحی و ساخت / ادغام مبدل اولتراسوند، از جمله برای تصویربرداری از اندام های داخلی و یا برای نقشه برداری از بستر.
  2. منابع انرژی Miniaturised، به عنوان مثال. برداشت از انرژی از محیط زیست تامین قدرت به سیستم غیر قابل دسترس (مانند ابزار دقیق در تیغه های آسیاب بادی و یا در داخل لاستیک).
  3. قطعات پزشکی: برای تشخیص سریع تر، و سنسورهای قابل کاشت برای نظارت بر سلامت بیمار است.
  4. اجزای فرکانس بالا: نسل بعدی سیستم های رادیویی، communications- و رادار.
  5. میکرو اپتیک: پلیمر فیلم نازک برای پروژکتور لیزری و microlenses.
  6. سیستم های اندازه گیری به خاطر درخواست محیط: دمای بالا (به عنوان در چاه های نفت، موتور هواپیما و یا ژنراتور ترموالکتریک)، دمای عملیاتی پایین (به عنوان اندازه گیری دقیق در دمای نیتروژن مایع)، شوک های مکانیکی و غیره مجموعه الزامات مورد نیاز برای روش ساخت که نیاز به راه حل های مختلف از تکنولوژی های سنتی.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of South-Eastern Norway (USN) is headed by Rector Petter Aasen. USN was established as a university on the 4th of May 2018.

The University of South-Eastern Norway (USN) is headed by Rector Petter Aasen. USN was established as a university on the 4th of May 2018. اطلاعات محدود
درامن , پورگرگن , روئولاند , Hønefoss , پورگرگن , Bø i Telemark , کنگسبرگ , هورتن , Hønefoss + 8 بیشتر کمتر