توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه مهندسی پزشکی چند رشته ای به دانشجویان اجازه می دهد تا از روش های مهندسی، علوم رایانه و علوم فیزیکی برای مطالعه پروسه های بیولوژیکی خود استفاده کنند. آن را به چندین محور اصلی تحقیق می پردازد و با امکانات پیشرفته ای در زمینه تحقیقات پشتیبانی می شود.

تحقیقات Foci

اطلاعات بیولوژیکی

مهندسی بررسی مسائل مربوط به مفاهیم محاسبات جدید و ابزارهای درگیر در تصویربرداری پزشکی. تحقیق همچنین می تواند به دیگر مناطق داده شده نظیر تجزیه و تحلیل سلامت، بیوانفورماتیک، پیش بینی ساختار پروتئین، طراحی دارو و زیست شناسی سیستم گسترش یابد.

پردازش بیو پروتز و طراحی بیو پروتئین

تکنولوژی پردازش بیولوژیک، نظارت، ایمنی و مسائل اخلاقی در زمینه بیوتکنولوژی و تکامل سیستماتیک فرایندهای تولید با استفاده از ویژگی های محصول برای کمک به طراحی فرآیند محصول گرا است.

Biomaterials و BioMEMS

مهندسی خواص فیزیکی و بیولوژیکی پلیمرهای مصنوعی، فلزات، سرامیک و سایر مواد و تعامل آنها با بافتهای خون، نرم و سخت؛ و استفاده از روش های زیست شناختی و بیوفیزیکی به سیستم های میکرو الکتریکی و مکانیکی، مانند تراشه های ژنی.

علوم اعصاب کمی و مهندسی عصبی

درک مکانیسم علوم اعصاب از سطح مولکولی (درون یک سلول سلول تک سلولی) به تفسیر سطح سلولی که در آن تعاملات بین مولکول های سیگنالینگ و حمل و نقل، نقشه برداری می شود؛ درک سیستم در مورد سیستم های عصبی به محرک محيط زيستی؛ و چگونه محاسبات توسط سیستم عصبی انجام می شود.

امکانات

آزمایشگاه Bioengineering دانشکده مهندسی فراهم می کند امکانات کلاس جهانی برای تحقیق. تجهیزات پیشرفته برای کشت باکتری و سلولی، جداسازی سانتریفیوژ، دستکاری پروتئین و DNA، تقویت ژن، تجزیه و تحلیل میکروسکوپی، تصویربرداری دیجیتال و ساخت و تجزیه و تحلیل میکروارگانیسم در دسترس است. آزمایشگاه از پروژه های تجزیه و تحلیل میکروچاپ، دستگاه تشخیصی، مهندسی بافت، فناوری نانو، تکنولوژی تولید بیوفیزیک و استخراج بیوفیلتر پشتیبانی می کند. امکانات مرکزی مربوطه عبارتند از تسهیلات مشخصه و آماده سازی مواد و تاسیسات ساخت نانو الکترونی.

شرایط پذیرش

من. شرایط پذیرش عمومی

  • متقاضیانی که در جستجوی ورود به مدرک کارشناسی ارشد هستند باید مدرک لیسانس خود را از یک موسسه شناخته شده یا یک معدل معتبر معین دریافت کنند؛
  • متقاضیانی که در جستجوی پذیرش در رشته برنامه دکترا هستند باید مدرک لیسانس خود را با یک رکورد ثابت عملکرد برجسته از یک موسسه شناخته شده دریافت کنند؛ یا شواهدی از کارهای رضایت بخش در سطح تحصیلات تکمیلی را به صورت تمام وقت برای حداقل یک سال یا حداقل دو سال به صورت نیمه وقت ارائه داده است.

دوم شرایط پذیرش زبان انگلیسی

شما باید از نیازهای زبان انگلیسی با یکی از مهارتهای زیر بهره مند شوید:

  • TOEFL-iBT 80
  • TOEFL-PBT 550
  • آزمون TOEFL-Revised Paper-Delivered 60 (نمره کلی برای بخش خواندن، گوش دادن و نوشتن)
  • IELTS (Academic Module) نمره کلی: 6.5

* اگر زبان اول شما انگلیسی باشد، و مدرک لیسانس یا معادل آن با یک موسسه که در آن متوسط ​​انگلستان آموزش داده شد، اعطا شد، شما از انجام شرایط فوق زبان انگلیسی لغو نخواهید شد.


مهلت درخواست

لطفا برای جزئیات بیشتر به http://pg.ust.hk/programs ("برنامه") مراجعه کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 36 برنامه دیگر ارائه شده توسط The Hong Kong University of Science and Technology »

آخرین به روز رسانی February 5, 2019
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
42,100 HKD
در سال
Deadline
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date