Read the Official Description

دکترا در معماری

مرور تحقیق

محققان مدرسه معماری در طیف گسترده ای از پروژه ها در زمینه معماری، طراحی داخلی، طراحی شهری و حفاظت از محیط زیست فعالیت می کنند. تحقیقات ما با همکاری گروه های علمی، خیریه، جامعه و تجاری خارج از دانشگاه انجام می شود و بسیاری از دانشگاهیان ما تمام وقت به عنوان معماران و طراحان کار می کنند. این تضمین می کند که تحقیقات ما تا به امروز و نشان دهنده نیازهای فعلی و آینده صنعت و بخش وسیع محیط زیست ساخته شده است.

زمینه های تحقیقاتی

دانشکده معماری پورتسموث از برنامه های نامزدی که مایل به تحصیل در رشته تحصیلی تر هستند، استقبال می کند. ما می توانیم نظارت در طیف وسیعی از زمینه ها، از جمله معماری پایدار، معماری و طراحی شهری، بازسازی، تاریخ معماری و نظریه، تمرین طراحی داخلی، معماری و طراحی آموزشی ارائه کنیم.

گروه های تحقیقاتی

  • طراحی شهری و معماری پایدار، ابتکارها و مواد کربن کم
  • طراحی و تمرین
  • نظریه، تاریخ و زمینه
  • مناظر و فنون پر شده
  • خوشه ای برای شهرهای پایدار

فرصت های مالی PhD

  • Urbanism پارامتریک و طراحی حساس به آب و هوا: یک رویکرد نوآورانه برای پایداری شهری (مهلت ثبت نام 11 فوریه 2018)
  • بررسی مزایای کشاورزی بدون زمین کشاورزی (مهلت درخواست 11 فوریه 2018)
  • گراتولیست اما گرین: بررسی فن آوری های نوآورانه برای آشتی دادن زیبایی شناسی با عملکرد انرژی در معماری بتنی قرن بیستم (مهلت درخواست 11 فوریه 2018)
  • بازسازی اماکن سابق حفاظت از ساحل در جنوب شرقی انگلستان: ایجاد یک چارچوب ارزیابی محور برای محله های میراث نظامی (مهلت ثبت نام 11 فوریه 2018)

مدرسه فارغ التحصیل

مدرسه فارغ التحصیلی ما اولین بندر درخواست اطلاعات برای همه دانشجویان و مدیران تحصیلات تکمیلی است. ما حمایت، مدیریت و هماهنگی در برنامه های MPhil، PhD و Doctor Professional را پشتیبانی می کنیم.

به عنوان یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در University of Portsmouth ، به برنامه توسعه انبارش تحصیلات تکمیلی دسترسی پیدا خواهید کرد که آموزش مهارت های عمومی را با بیش از 150 کارگاه در زمینه های مختلف از جمله طراحی تحقیق، پروژۀ دکترا و توسعه حرفه ای ارائه می دهد. این کارگاه های محبوب و پرطرفدار توسط آموزگاران متخصص ما از سراسر دانشگاه تحویل داده شده و از دانش آموزان ما در تمام مراحل تحصیلات خود حمایت می کنند.

یک ناظر پیدا کنید

لطفا با ما تماس بگیرید تا ایده های تحقیقاتی خود را در مورد جزئیات بیشتر به بحث بگذارید و اطمینان حاصل کنید که ما از تخصص نظارت در دسترس برای حمایت از منطقه مورد نظر خود استفاده می کنیم. سپس شما می توانید با یک سرپرست بالقوه ارتباط برقرار کنید.

شرایط ورود

اولین درجه خوب از یک دانشگاه بین المللی شناخته شده (بسته به دوره انتخاب شده، حداقل کلاس دوم یا معادل آن) یا مدرک کارشناسی ارشد در یک موضوع مناسب است. به طور انحصاری، تجربه حرفه ای معادل و / یا مدارک مورد نظر در نظر گرفته خواهد شد.

برای دانش آموزانی که زبان اول انگلیسی نیستند، مهارت زبان انگلیسی حداقل حداقل باند 6.5 IELTS بدون نمره جزء زیر 6.0 مورد نیاز است.

تاریخ شروع: اکتبر و فوریه.

Program taught in:
انگلیسی

See 5 more programs offered by University of Portsmouth »

این دوره Campus based
Start Date
فوریه 2019
اکتبر 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
فوریه 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

فوریه 2019

اکتبر 2019