دکترای مطالعات ارتباطات

عمومی

6 مکان موجود

شرح برنامه

برنامه های تحصیلات تکمیلی ما ، هر یک با برنامه های مختلف ، بر اساس و کاملاً با سیستم های آموزشی اروپایی و آمریکایی سازگار است. دستورالعمل های اروپایی برای آموزش عالی در توافق نامه های بولونیا بیان شده است. پس از کسب حداقل تعداد اعتبار ، می توانید درخواست فارغ التحصیلی ارسال کنید. برنامه های کارشناسی ارشد برنامه های دانشگاهی پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشگاه و دانشگاه و همچنین برای متخصصین شاغل است که می خواهند حرفه ای مترقی را در زمینه ارتباطات و هنرهای لیبرال دنبال کنند. جامعه جهانی واقعاً کالج ، فرصت های فراوانی را برای دانشجویان فراهم می کند تا موضوعات مورد علاقه و پژوهش دانشگاهی را با تأکید بر جهانی سازی ، ارتباطات و آموزش عالی دنبال کنند. همه برنامه ها در همه دانشگاه ها ارائه نمی شود.

دوره های آموزشی

دوره های کارشناسی ارشد به دوره های اختصاصی برنامه تقسیم می شوند. از هر یک از دوره های برنامه ریزی شده ارائه شده در مقطع تحصیلات تکمیلی می توان برگزیدگان را انتخاب کرد. دوره های اختصاصی برنامه بر اساس ثبت نام برگزار می شود و ممکن است در همه دانشگاه ها در دسترس نباشد. به دانشجویان توصیه می شود دوره ها را تمام کنند و در بالاترین سطح ممکن اعتبار کسب کنند.

الزامات برنامه

 • در مجموع 60 اعتبار
 • دوره های کارشناسی ارشد 60 اعتبار
 • دوره ها (دکتری) 15 واحد اعتبار / 3 دوره
 • دوره ها (ارتباطات) 15 اعتبار / 3 دوره
 • دوره ها (آموزش عالی) 15 اعتبار / 3 دوره
 • پایان نامه 15 اعتبار

تعویض به یک برنامه دیگر پس از شروع مطالعات ممکن است تا زمانی که نیازهای برنامه در پایان مطالعات برآورده شود. بنابراین، تصمیم گیری در مورد سوئیچینگ باید در اسرع وقت انجام شود تا از عدم نیاز به برنامه در طول برنامه در نظر گرفته شده جلوگیری شود.

پایان نامه

کار جامع پایان نامه شامل یک طرح پایان نامه و پایان نامه واقعی است. پیشنهادهای مربوط به عنوان و محتوای آن توسط دانشجو ارائه می شود و توسط شورای دانشگاهی ما تأیید می شود. کار پایان نامه می تواند به طور مستقیم با فعالیت های حرفه ای دانش آموز مرتبط باشد.

شرایط پذیرش

 • مهارت در زبان انگلیسی.
 • مدرک کارشناسی ارشد (یا معادل آن).
  • هیچ تفاوتی بین مدرک دانشگاهی یا حرفه ای دانشگاهی وجود ندارد.
  • مدارک تحصیلی با 60 اعتبار اروپایی یا 40 اعتبار ترم آمریکا معادل در نظر گرفته می شود.

دیدگاههای شغلی

برنامه ها و دوره های تحصیلی ما از نظر ماهیت دارای شغل هستند و از انعطاف پذیری بالایی در طول دوره تحصیلات تکمیلی دانشجویان برخوردار هستند. دانش آموزان با تمرکز بر طیف گسترده ای از موضوعات موضوعی تخصصی ، مهارت و دانش لازم را برای موفقیت در اقتصاد جهانی امروز دارند و برای طیف گسترده ای از پیشرفت های حرفه ای و فرصت های شغلی آماده هستند.

برنامه های تحصیلات تکمیلی یک انتخاب عالی برای فارغ التحصیلان دانشگاه و دانشگاه با چندین سال سابقه کار مرتبط است که می خواهند با اشتغال به تحصیلات تکمیلی سخت و دانشگاهی به چالش کشیدن برای دریافت مدرک تحصیلی مربوطه در زمینه لیبرال اشتغال خود را در بازار کار امروز افزایش دهند. هنرها

پس از فارغ التحصیلی ، دانشجویان عمدتاً با ورود به سمت های مدیریتی سطح بالا در شرکت ها و سازمان های ملی و چند ملیتی در بخش های مختلف اقتصادی ، مشاغل خود را پیش می برند. دانش آموزان همچنین می توانند تقریباً در هر یک از برنامه های دیگر فارغ التحصیلان و کارشناسی ارشد ما تحصیل خود را بدون وقفه ادامه دهند تا بیشتر چشم انداز شغلی خود را تقویت کنند.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2019

درباره این دانشگاه

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia ... اطلاعات بیشتر

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia. ECLS offers flexible liberal and global studies at the Undergraduate/Bachelor/BA, Graduate/Master/MA and Postgraduate/Doctor/PhD level. اطلاعات محدود
بارسلونا , بروکسل , مادرید , زوریخ , توکیو , آنتورپ + 5 بیشتر کمتر