توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترای مدیریت

لذت بردن از این است که ما یک نسخه جدید از برنامه دکترا در مدیریت ارائه می دهیم. موفقیت نسخه های قبلی از طریق اتمام پروژه های تحقیقاتی خوب و انتشار نتایج آن در کنفرانس ها و مقالات بررسی شده توسط کوررهای مطرح شده در مجلات معتبر بین المللی به دست آمده است. این حقایق اشتیاق و تعهد ما را در راه اندازی این نسخه توجیه می کند.

در طول زندگی خود، دانشکده اقتصاد و مدیریت (ISEG) سهم اساسی در آموزش کادر و رهبران سازمان های پرتغالی و بین المللی داشته است. اعضای هیئت علمی ISEG و فارغ التحصیلان دکترا دارای مجوز انتشار و استناد می باشند.


برنامه دکترا در مدیریت با هدف ارائه دانش آموزان دکتری به درک عمیق از مشکلات مدیریت و زمینه ای قوی در روش ها و تکنیک های کاربردی مدیریت تحقیقات کاربردی است. قرار دادن در شبکه های محققان نه تنها از طریق همکاری معلمان و محققان از چندین دانشگاه اروپایی و شمالی و جنوبی آمریکا بلکه همچنین با استفاده از عضویت ISEG در شورای علمی EIASM - موسسه اروپایی مطالعات پیشرفته مدیریت، مستقر در بروکسل و IMP (گروه بازاریابی صنعتی خرید) گروه، در میان دیگران است.


این دکترا به شما دانش لبه برش در تئوری کسب و کار و ابزار لازم، روش ها و استراتژی های تحقیقاتی را برای تحقیقات مرتبط و تاثیر گذار در زمینه خاص خود علاقه مند به کسب و کار یا مدیریت ارائه می دهد. توسعه برنامه، گرچه تقاضا برای دانش آموزان تمام وقت و نیمه وقت، با حفظ فعالیت حرفه ای یا در صنعت سازگار است. امکانات مدارس عالی است و استادان بسیار واجد شرایط، صالح و دوستانه هستند.

شرایط و ضوابط ورود


برنامه های کاربردی از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد اقتصاد ISEG، و یا کارشناسی ارشد مشابه استقبال می شود. متقاضیانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا معادل آن در رشته دیگری می باشند، ممکن است پذیرفته شوند، اما تنها پس از موفقیت در مقطع کارشناسی ترم اول دوره های کارشناسی ارشد اقتصاد ISEG مورد مطالعه قرار می گیرند. انتخاب نامزدها توسط هیئت علمی برنامه دکترا، بر اساس معیارهای زیر انجام شده است: کارشناسی ارشد و نمره نهایی مربوط؛ لیسانس و درجه نهایی مربوطه؛ برنامه آموزشی علمی و تجربه حرفه ای مرتبط.

هدف


کسانی که به دنبال آموزش پیشرفته هستند و مایل به انجام تحقیقات در اقتصاد هستند، در آماده سازی برای نقش بسیار متخصص در بخش عمومی یا بخش خصوصی. چنین موقعیتی شامل آموزش و پژوهش دانشگاهی، رهبری و مدیریت سازمان های ملی و بین المللی، مشاوره، آموزش، و پروژه های تحقیقاتی و تحقیقاتی است.

رژیم عملیاتی


کلاس ها و سمینارها عمدتا در دوشنبه (بعد از ظهر و اوایل شب) و سه شنبه و چهارشنبه شب است.

در همان زمان به عنوان درخواست و یا پس از ثبت نام، نامزد ممکن است برای کمک هزینه تحصیلی از بنیاد علوم و فناوری، که ضرب العجل برنامه با کسانی که برای ثبت نام در برنامه سازگار است، درخواست.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط ISEG - Lisbon School of Economics & Management »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
7,000 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ