توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترا در مدیریت کسب و کار

تمرکز اصلی برنامه کوچ دکترا است برای آموزش دانش آموزان برای تبدیل شدن به محققان با نفوذ در این زمینه خود را از تحصیل در دانشگاه های برتر در سراسر جهان. دانش آموزان علاقه مند باید در موقعیت دانشگاهی در دانشگاه بالا مورد نظر، و دارای انگیزه و توانایی برای رسیدن به این هدف است. به همین دلیل، برنامه ما این است که یک گزینه مناسب برای کسانی که قصد کار در صنعت نیست.

سه جنبه از برنامه ایستادگی کردن برای کمک به رسیدن به هدف اصلی خود را از پژوهشگران آموزش با کیفیت بالا:

کیفیت دانشکده

اعضای کوچ GSB دانشکده دارای دکترای خود را از برنامه های دکترا معتبر در سراسر جهان، می-تحقیقاتی فعال و انتشار در مجلات برتر در منطقه خود را از تجربه و تخصص (برای یک لیست از جدیدترین تالیفات اینجا کلیک کنید). علاوه بر این، تعداد اعضای هیات علمی در بررسی تابلوهای سردبیری مجلات بالا نشان داده شود.

ساخت برنامه

دکتری دانشگاه کوچ در برنامه مدیریت بازرگانی دارای یک ساختار انعطاف پذیر به جای دانش آموزان با اهداف و زمینه های منحصر به فرد. به عنوان مثال، داوطلبان دکتری در بازاریابی می تواند بر روی رفتار مصرف کننده، استراتژی، و یا مدل سازی تمرکز، و دوره های کار خود را سفارشی درآمده است. این سفارشی سازی ممکن است شامل دروس از رشته های مرتبط، از جمله اقتصاد، روانشناسی و.

توجه داشته باشید که برنامه های مورد نیاز خود را بر روی توسعه مهارت های مفهومی و روش شناختی، که به تولید تحقیقات دانشگاهی با کیفیت ضروری هستند تمرکز می کنند.

حمایت از دانشجویان

کوچ GSB دانشکده به آموزش دانشجویان دکترا اختصاص داده شده، و همکاری با آنها را در پروژه های مشترک. مقالات چاپ شده که از این همکاری گواهی بر موفقیت این روش. دانشجویان دکترا بسیار مسئولیت محدود آموزش به طوری که آنها می توانند در برنامه های تحقیقاتی خود تمرکز و توسعه مهارت های پژوهش خود را بدون حواس پرتی از حد در زمان خود باشد.

برای دانش آموزان علاقه مند در روشهای تجربی است، یک آزمایشگاه بازاریابی اختصاص داده شده با بیست و یک ایستگاه آزمایشگاه وجود دارد. جمع آوری داده ها است به لطف نرم افزار های تخصصی که دسته اطلاعیه مطالعه، شرکت کنندگان از ورود به سیستم یو پی اس، و تکالیف اعتبار اضافی ساده.

ما تأکید بر فرهنگ حمایت در میان دانشجویان دکترا ما، و تمرکز بر موفقیت جمعی گروه به جای تک تک دانش آموزان. نمایش نتیجه محیط اجتماعی حمایتی را قادر می سازد دانش آموزان برای ایجاد روابط ارزشمند با همکاران خود در برنامه است.

معیارهای پذیرش

به منظور اعمال به برنامه دکترا، متقاضیان باید نرم افزار آنلاین کامل و آپلود در بر داشت زیر؛ • GMAT / GRE، TOEFL و ALES نمرات آزمون (نمرات GMAT و تافل باید به شماره مؤسسه 0163 و نمره GRE ارسال باید به شماره مؤسسه 0668 ارسال) حداقل نمرات برای آزمون عبارتند از: GMAT 600 GRE 150 تافل 600 (PBT )، 250 (CBT)، 100 (IBT) • یک ریز نمرات رسمی از هر دانشگاه با حضور • خلاصه ای از اهداف توصیف منطقه پیشنهاد خود را از مطالعه و به همین دلیل شما برای این برنامه آماده شده است.

• سه (یا بیشتر) توصیه نامه. نامزد باید اطلاعات از کسانی که در نامه های مرجع در برنامه آنلاین پر را فراهم خواهد کرد. آنها خواهد شد با لینک وب از فرم نامه مرجع از طریق پست الکترونیکی ارائه شده است.

• یک رزومه هزینه • برنامه پرداخت لغزش متقاضیان انتخاب خواهد شد برای مصاحبه توسط دانشکده کسب و کار نامیده می شود.

بورس تحصیلی

دانشجویان پذیرفته بین دو پیشنهادات زیر را انتخاب کنید: چشم پوشی شهریه (49،000 TL / سال) به اضافه 1800 TL حقوق ماهانه. دستمزد ماهانه افزایش می دهد به 2200 TL پس از دانش آموز می گذرد مقدماتی دکترا.

مزایای بیشتری:

  1. همه دانش آموزان یک کامپیوتر لپ تاپ و بیمه بهداشت خصوصی دریافت خواهید کرد.

  2. دانش آموزان با جایگاه موفق به شرکت در کنفرانس های علمی و جلسات بودجه سفر دریافت می کنند.

  3. دانشجویان دکترا ممکن است ماهانه مقرری تا 3000 TL از طریق کمک هزینه تحقیقاتی خارجی تامین مالی و پروژه های ارائه شده است.

دانش آموزانی که دستمزد خود را دریافت از منابع دیگر (مانند بورسیه TUBITAK یا کمک هزینه های تحقیقاتی خارجی تامین می شود و پروژه) واجد شرایط برای مزایای زیر ارائه شده توسط دانشگاه عبارتند از: جایزه پژوهش: 1800 TLC. کمک هزینه مسکن: 525 TL / ماه برای دانش آموزانی که به نفع مسکن رایگان استفاده کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 14 برنامه دیگر ارائه شده توسط Koc University - Istanbul Turkey »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
4 - 5 
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019