Read the Official Description

این برنامه چهار ساله و نیمه وقت دکترا برای متخصصان باتجربه به شما امکان انجام تحقیقات عمیق را می دهد که تاثیر واقعی دارد - در سازمان خود و یا در بخش یا حتی جامعه خود.

دکترا در مدیریت کسب و کار طراحی شده است که انعطاف پذیر و متناسب با شما و جاه طلبی های خود را. شما می توانید کار علمی خود را در اطراف برنامه خود را سازماندهی کنید - و برنامه خود را از خودآموزی، جلسات مسکونی، کنفرانس های دانشگاهی و رویدادها قرار دهید.

شرایط پذیرش

اگر یک دکترا در مدیریت کسب و کار گام بعدی برای شما باشد - ما دوست داریم از شما بشنویم. ما قبول پذیرش را بر اساس نگرش - بنابراین ما توصیه می کنیم فرآیند درخواست را به عنوان زود هنگام به عنوان فرآیند درخواست بسیار گسترده است.
دانش آموزان DBA می توانند دو بار در سال شروع کنند: یک بار در ماه آوریل و یک بار در ماه اکتبر.

برای پذیرش در برنامه DBA ما باید :

  • یک مدرک کارشناسی ارشد (بلژیکی) یا معادل آن (موسسه خارجی) با افتخار ( برای تایید کپی دیپلم یا رونویسی ). واجد شرایط بودن با شرایط دانشگاه گنت / KU Leuven بررسی خواهد شد
  • حداقل 10 سال تجربه مدیریتی ، از جمله یک دوره در سطح اجرایی
  • برای اثبات ظرفیت فکری لازم برای شرکت در یک سفر دکترا. GMAT / GRE مورد نیاز است (معافیت ها ممکن است)
  • برای اثبات استعداد به زبان انگلیسی
  • برای نشان دادن انگیزه شما برای یک مسیر دکترا
  • برای ارائه یک ایده تحقیق اولیه که متناسب با تخصص تحقیق ما است

هنگامی که شما تمام تکالیف دکترا را تحویل بگیرید و به پایان سفر دکترای خود برسید، به دست می آورید:

  • گواهی تحقیق در مدیریت از Vlerick Business School .
  • دکترای مشترک مدرک دکتری مدیریت اقتصاد و بازرگانی دانشگاه گنت و دانشکده اقتصاد و بازرگانی KU Leven. Ph.D. پس از اتمام تحقیق و دفاع موفق از پایان نامه دکترا اعطا می شود.

چرا برنامه DBA ما؟

Vlerick Business School ، دانشگاه گنت و KU Leuven برای ایجاد یک برنامه دکترای تخصصی منحصر به فرد برای حرفه ای های با تجربه پیوستند.

یک مدرک بین المللی کسب و کار معتبر بین المللی ، Vlerick ، برتری تحصیلی، رویکرد تحقیق دقیق و تخصص کسب و کار شما را برای موفقیت شما به ارمغان می آورد.

دانشکده اقتصاد و مدیریت بازرگانی، بخشی از دانشگاه گنت - موسسه رتبه بالا در سراسر جهان و یکی از دانشگاه های اصلی در بلژیک - شهرت علمی قوی را به وجود آورده و به عنوان یکی از بهترین بازیگران در زمینه تحقیق شناخته شده است .

تحقیق در EQUIS دانشکده اقتصاد و کسب و کار معتبر KU لوئن - همچنین یکی از دانشگاه های برتر در سراسر جهان - دارای تاریخچه طولانی است، با تعداد زیادی از مقالات مقالات مقالات ارشد مقالات ارشد بین المللی و تمرکز بر روی ارتباطات سیاست بالا و / یا دید در دنیای کسب و کار و دولت.

ما همچنین عضو شورای اجرایی DBA هستیم و به 45 برنامه DBA در 14 کشور پیوسته و به طور مداوم برای نوآوری در زمینه های آموزش و پرورش دکترای اجرایی، تحقیقات عملی و مدیریت مشارکت تلاش می کنیم.

شما به یک جامعه متنوع از محققان و متخصصان بین المللی از صنایع در سراسر جهان ملحق می شوید - به شما فرصت های زیادی برای ایجاد ارتباط و پیشرفت تحقیقات خود می دهد.

هنگامی که تحقیق خود را با ما انجام می دهید، به شبکه های بزرگ دانشگاهی و کسب و کار ما وصل می شوید و در رویدادهای تحقیقاتی و تجاری ما شرکت می کنید. و البته، شما دانش و حمایت از دانشیار متخصص خود را در نوک انگشتان خود را - که همه دارای زمینه های تحصیلات قوی است. درباره دانشکده های ما در Vlerick ، دانشگاه گنت، و KU Leven بیشتر بدانید.

به عنوان یک شرکت کننده در برنامه DBA، شما تبدیل به یک عضو شبکه گسترده ما، فارغ التحصیلان Vlerick . این به شما یک فرصت ارزشمند برای ارتباط با هزاران فارغ التحصیل در هر بخش و صنعت در سراسر بیش از 100 کشور می دهد.

فارغ التحصیلی

پس از اتمام موفقیت آمیز مرحله یادگیری برنامه DBA، "گواهی در مدیریت تحقیق" از Vlerick Business School دریافت خواهد شد. شرکت کنندگان که موفق به انجام تحقیقات دکترای خود و دفاع از پایان نامه خود را به جای دکتر Ph.D. مدرک دانشگاه گنت، دانشکده مدیریت اقتصاد و بازرگانی و از کالج لوان، دانشکده اقتصاد و بازرگانی. آنچه را که مورد نیاز فارغ التحصیلی است پیدا کنید.

Program taught in:
انگلیسی
Last updated December 17, 2018
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
آپریل 2019
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
Price
60,000 EUR
اگر برای تکمیل دوره تحصیلی خود نیاز به زمان بیشتری دارید، هر ساله اضافی € 6،500 می باشد.
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
آپریل 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
آپریل 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

آپریل 2019

سپتامبر 2019

اکتبر 2019