Read the Official Description

دکترا در مدیریت بازرگانی

برنامه DBA (Doctor of Business Administration) برای مدیران، به طور گسترده ای برای کارکنان حرفه ای در سطح بالا ایجاد شده است و شما را راهنمایی می کند تا به عنوان کارآموزان محققان، مشاوران و نقش های ارشد شرکت های خود وارد شوید. مدرک دکترای بازرگانی / DBA سریع برنامه عالی برای متقاضیان با گواهینامه Qualifi سطح 8 دیپلم مدیریت استراتژیک و مدرک لیسانس برای به دست آوردن مجوز بالاتر دانشگاه برای ارتقاء چشم انداز حرفه خود را فراهم می کند. این برنامه به عنوان معادل یک دکترا در مدیریت کسب و کار اذعان دارد. کاندیداهای DBA ممکن است در زمینه هایی مانند علم مدیریت، مدیریت فناوری، رفتار سازمانی، مربیگری / مشاوره، اقتصاد، یا مالی یا سایر زمینه های عملی تخصص پیدا کنند. DBA یک برنامه است که می تواند سازگاری با الزامات دنیای کسب و کار مدرن را نشان دهد. در این سطح، دانش آموزان با دانش کامل مجهز می توانند خود را با تئوری جدید کنار بگذارند، تیم بزرگی را مدیریت کنند و حرفه ای جوان را در مورد نحوه بهبود وظایفشان آموزش دهند. این روش مطالعه کسب و کارهای نامزدها را در مقابل زمینه های تفاوت های فرهنگی که در صنعت تجارت جهانی ظاهر می شود، آموزش می دهد.

هنگامی که دانش آموز موفق به انجام دیپلم درجه 8 در برنامه مدیریت استراتژیک و رهبری با SBL می شود، دانش آموز به وسیله جوایز QUALIFI به دانشگاه آزاد بازرگان سوئیس منتقل می شود، زیرا آنها موافقت نامه ای مستقیم با دانشگاه باز می گذارند سوئیس برای بالا بردن DBA.

برای اطلاعات بیشتر لطفا به لینک مراجعه کنید http://qualifi.net/dba-top-up-faqs/

مزایای کلیدی

 • توسعه و به کارگیری روش های تحقیق ابتکاری.
 • بالاترین کیفیت آموزش را بدست آورید.
 • به دست آوردن تخصص برای انتشار در مجله های مجله بررسی شده است.
 • تبدیل به یک محقق و مدرسۀ دکترای موفق باشید.
 • آماده شدن برای تاثیرگذاری در سیاست و عمل.
 • استراتژی ها را برای تسهیل سازمان های موثرتر و سازگارتر ایجاد تغییرات مثبت یاد بگیرید.
 • تبدیل شدن به رهبر نوآورانه بیشتر در زمینه خود.

DBA - بدنهای اعطاء کننده

پس از اتمام پایان نامه، دانش آموزان یک DBA را به طور مشترک به وسیله:

 • دانشگاه سوئیس باز است
 • دانشگاه DąbrowaGórnicza
 • دانشگاه ملی تاراس

دانشگاه آزاد سوئیس توسط شورای اروپا برای مدرسه های پیشرو کسب و کار (ECLBS) شناخته شده و معتبر است، با گواهینامه سوئیس EduQua - برچسب ملی کیفیت سوئیس برای آموزش، شورای اروپا برای آموزش از راه دور (EUCDL) و دانشگاه معتبر برتر با اعتباربخشی برای کالج بین المللی

دانشگاه DąbrowaGórnicza 'دانشگاه دولتی شناخته شده است، واقع در DąbrowaGórniczain، لهستان. دانشگاه در چندین سال رتبه بندی بهترین دانشگاه ها را به خود اختصاص داده است.

دانشگاه تاراس شوچنکو یک دانشگاه دولتی است. رسما شناخته شده و واقع در پایتخت اوکراین است. KNU در بین 500 دانشگاه برتر جهان که در سال 1834 تأسیس شد رتبه بندی شده است.

معیار ورود

مجوزهای زیر مجاز به ورود مستقیم به سطح دبیرستان میباشند:

 • دیپلم درجه 8 دیپلم مدیریت استراتژیک و رهبری (601/5362/3).

دوره پذیرش

شما می توانید در هر زمانی درخواست کنید زیرا هر ماه در دسترس است.

روش درخواست

برای دانش آموزانی که قبلا دارای گواهینامه Qualifi Level 8 در یک مرکز معتبر Qualifi شده اند، این مرکز با درخواست کمک خواهد کرد. همچنین دانشجویان می توانند از طریق مرکز معتبر خود به Qualifi اعمال نمایند.

درباره Qualifi

QUALIFI، که توسط سازمان اعطای جوایز فوروال به رسمیت شناخته شده است، شهرت خود را برای حفظ مهارت های قابل توجه در طیف وسیعی از نقش ها و صنایع مختلف که شامل رهبری، مهمانداری

ساختار واجد شرایط

متقاضیان مجاز به تکمیل DBA ظرف مدت یکسال از ثبت نام می باشند. برنامه ریزی سریع شامل تهیه پایان نامه در قوانین و مقررات تعیین شده توسط الزامات اعتبار دانشگاه است.

طرح پایان نامه

در طی این فرآیند، دانشجویان با استفاده از فرمول بندی فرضیه ها، سوالات پژوهش و تحلیل و اجرای آنها، گسترش نظریه کسب و کار و اصطلاحات و همچنین افزایش مهارت های ارتباطی و درک استانداردهای اخلاقی برای تحقیقات علمی، با مبانی نظری و عملی تحقیق علمی آشنا خواهند شد. دانش تئوری و عملی که در جریان فرایند تحقیقاتی که توسط دستیابی به نتایج اصلی آموزش های اصلی تقویت شده است ارزش افزوده زیادی را برای عملکرد حرفه ای و مهارت ها و توانایی های مرتبط با تحصیل فراهم می کند که توانایی حل مسائل مربوط به تجارت را از لحاظ علمی تضمین می کند.

تعداد کل کلمات مورد نیاز برای تک دکترا باید بین 5000 تا 8000 کلمه برای هر 10 اعتبار باشد (برای 120 اعتبار به این معنی است که پایان نامه باید 60000 تا 96000 کلمه باشد). با این حال، اگر دانش آموزان (تا سه) می خواهند یک پروژه مشترک ایجاد کنند، پس تعداد کلمه ها باید از 7000 تا 11000 کلمه باشد. استاندارد مورد نظر برای پایان نامه با همان سبک ارجاع هاروارد مشابه خواهد بود. اسناد متعدد برای سرپرست / دانشجویان برای مطالعه به آنها ارائه شده است، به عنوان مثال (ساختار ماژول پایان نامه، مسائل اخلاقی، نحوه نوشتن پایان نامه دکترای، مقررات پایان نامه، فرم موافقت آگاهانه، فرم نظر پایان نامه، سیستم ارجاع هاروارد و غیره).

ساختار واجد شرایط

متقاضیان مجاز به تکمیل DBA ظرف مدت یکسال از ثبت نام می باشند. برنامه ریزی سریع شامل تهیه پایان نامه در قوانین و مقررات تعیین شده توسط الزامات اعتبار دانشگاه است.

ارزیابی ها

 • تخصیص مبتنی بر سناریوی محدود با زمان
 • بدون معاینه

سیستم پشتیبانی دانشجویی

یادگیرندگان به یک معلم شخصی برای پایان نامه اختصاص خواهند داد که در طول فرایند پشتیبانی خواهند کرد.

دعوت به فارغ التحصیلی دانشگاه

بله، این یک گزینه است، اما هزینه دانشجو است.

هزینه ها و بودجه

برای دانستن هزینه دوره، لطفا در admission@sbusinesslondon.com با ما تماس بگیرید

Program taught in:
انگلیسی
Last updated March 20, 2018
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
Open Enrollment
Duration
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment