توضیحات رسمی را مطالعه کنید

1

SISSA استقبال برنامه های کاربردی برای تا 6 موقعیت برای دکترا آهنگ سریع جدید در فیزیک ماده چگال شروع در اکتبر 2016

SISSA به تازگی یک برنامه جدید برای دسترسی سریع تر به مدرک دکترا در فیزیک ماده چگال راه اندازی شد. بهترین دانش آموزان قادر به حضور در سخنرانی در SISSA در حالی که هنوز از حضور در سال گذشته خود را از دوره کارشناسی ارشد فیزیک در دانشگاه تریست خواهد بود.

دوره دکترا در «نظر و شبیه سازی عددی ماده چگال" یک برنامه پس از فارغ التحصیل غنی و کامل از تا 4 سال از آموزش و تحقیقات که جنبه های مختلف در این زمینه است. این برنامه اجازه می دهد تا مسیر سریع دانش آموزان شروع به پژوهش خود را حرفه یک سال پیش، تحصیل و کار در یک محیط بین المللی پر جنب و جوش. دانش آموزان در SISSA تعامل نزدیک مداوم با سرپرستان خود و همچنین با چند تن از دانشمندان و متخصصان در رشته خود.

برای دسترسی به این دکترا مسیر سریع دانش آموزان برنامه خواهد شد بر اساس برنامه درسی خود و دو آزمون ورودی، یکی قبل از ثبت نام کارشناسی ارشد و یکی پس از دو سال برای که به دکترا پذیرفته انتخاب شده است. دو دانش آموزان، که در انتخاب بهترین خواهد، خواهد شد تا 750 یورو در هر ماه داده تا برای پوشش هزینه های زندگی در Trieste و هزینه دانشگاه.

اطلاعات

SISSA یک مرکز علمی در زمینه های فیزیک، ریاضیات و علوم اعصاب، واقع در محوطه دانشگاه با نمایش خیره کننده در سراسر شهرستان و خلیج فارس است.

نحوه درخواست

cm@sissa.it: نرم افزار خواهد شد از 15 ژوئن به 2016 سپتامبر 1 ایمیل پذیرفته

"SISSA یک رویا برای یک دانشمند جوان است. این مرکز یکی از بزرگترین و سرزندهترین قطب برتری در فیزیک ماده چگال است. "

ماسیمو کاپون، استاد کامل در SISSA

"یک محیط حمایتی و روابط نزدیک با همکاران من در خانه احساس. ترکیب از دریا و دیدگاه های کوه منبع عظیمی از ایده است. "

ماریانی Rusishvili، دانشجوی دکتری، SISSA

"SISSA یک محیط فوق العاده است، از نقطه نظر علمی و انسانی از دیدگاه. من به شدت غنی شده و آماده را به صورت تحقیق و زندگی به طور کلی. "

آنجلو Russomanno، پس از توضیحات در ICTP

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط International School for Advanced Studies (SISSA) »

این دوره واقع در پردیس
Duration
3 - 4 
پاره وقت
تمام وقت